Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Гриб Рейши для схуднення: як рейши допомагає схуднути

Гриб Рейши для схуднення: як рейши допомагає схуднути

Рослинні добавки і альтернативна медицина широко використовуються в якості засобів для схуднення. Гриб рейши (Ganoderma lucidum) широко відомий своїми протираковими, антидіабетичними та імуномодулюючими властивостями, і також є прикладом добавок для зниження надмірної маси тіла. Добавки на основі Рейша доступні в більшості магазинів здорового харчування і інтернет-магазинах у формі таблеток, порошків або рідкого екстракту. Але чи дійсно гриб Рейши для схуднення можна використовувати, і наскільки він ефективний? Давайте подивимося, що про це повідомляють авторитетні міжнародні медичні та наукові видання.

Історія

Згідно MushroomExpert. com, гриб Рейши (Ganoderma lucidum) широко поширений в Азії (Японія, Китай, Корея). Цей гриб росте на стовбурах ослаблених і тих, хто гине дерев, а також на пнях, і зазвичай розвивається в сильно зарослих лісом районах. Плодове тіло має червоний, яскраво-жовтий і білий колір, і може відрізнятися за розміром. Існує багато різних видів грибів Ганодерма, в тому числі паразитичний гриб Ganoderma tsugae, який майже ідентичний з вигляду грибам Рейша. Як рослинної добавки, Ganoderma традиційно використовувалися для безлічі різних медичних цілей, включаючи схуднення.

Метаболізм

Згідно Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, гриби Рейші містять активні компоненти, які можуть посилити ваш метаболізм після їх споживання. Так як метаболізм посилюється, ваш організм використовує більше енергії, щоб переварити їжу більш ефективно. Ця енергія підживлюється шляхом руйнування жирових відкладень і калорій в організмі, що може привести до зниження маси тіла. Гриби Рейша збільшують швидкість, з якою кров постачає клітини організму киснем, що надає вашому тілу додаткову енергію.

Полісахариди

Відповідно до Sloan-Kettering Cancer Center, добавки грибів Рейши також містять полісахариди, які можуть служити сильним детоксицирующим засобом у вашому організмі. Крім того, полісахариди підсилюють природну самовідновлюватися здатність вашого організму, одночасно сприяючи травленню. Згідно MayoClinic. com, поліпшена робота травної системи може привести до більш ефективному виведенню відходів і, таким чином, до збільшення зниження надмірної маси тіла. Однак необхідні подальші дослідження для обгрунтування зв’язку зниження ваги з детоксикаційними агентами.

Ожиріння і порушення кишкової мікрофлори

Ожиріння пов’язане з незначним хронічним запаленням і дисбактеріозом кишечника. Гриб Рейши — це лікарський гриб, який використовується в традиційній китайській медицині з передбачуваними антидіабетичними ефектами.

У недавньому дослідженні, лабораторних мишей з ожирінням, запаленням і резистентністю до інсуліну, тримали на високожирову дієті, додатково даючи водний екстракт міцелію гриба Рейши. В результаті експерименту у мишей спостерігалося зниження маси тіла і зменшення запалення. Вчені прийшли до такого висновку — «Наші дані свідчать про те, що гриб Рейши не тільки обертає назад індукований високожирову дієтою дисбактеріоз кишечника, але також підтримує цілісність кишкового бар’єру і знижує метаболічну ендотоксемії. Наші результати показують, що гриб Рейши і його високомолекулярні полісахариди можуть використовуватися в якості пребіотіческіх агентів для запобігання дисбактеріозу кишечника і пов’язаних з ожирінням метаболічних розладів у осіб, які страждають ожирінням.

Підведемо підсумок

Споживання рослинних добавок саме по собі не може дати вам бажаних результатів в зниженні маси тіла. Ваш лікар або дієтолог можуть також рекомендувати додаткові методи, спрямовані на схуднення, такі як програма фізичних вправ або план дієтичного харчування. Якщо у вас є алергія на гриби, вам не слід приймати добавки грибів Рейши з метою схуднути.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: