Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Гриб рейши від цукрового діабету: науково доведені ефекти

Гриб рейши від цукрового діабету: науково доведені ефекти

Гриб Рейши вважається одним з кращих лікарських грибів. Кажуть, що він приносить користь кожному органу в організмі людини. Він використовується протягом більше 4000 років в фітотерапії і вважається «Грибом Безсмертя». Серед багатьох корисних властивостей цього гриба є ефект, який він надає на рівень цукру в крові і діабет. Гриб рейши від цукрового діабету застосовується натуропатами, цілителями і практиками холістичної медицини донині, і неспроста, адже це властивість було науково підтверджено завдяки численним результатами досліджень.

Рівень цукру в крові

Гриб рейши містить полісахариди, також відомі як складні вуглеводи, які, згідно з дослідженнями, здатні значно знизити рівень цукру в крові. Вони також можуть збільшити виробництво інсуліну в підшлунковій залозі, дозволяючи більшій кількості цукру проникати в клітини організму.

За словами дослідників з Інституту судинної медицини Китайського університету, в Гонконзі, гриби рейши можуть знижувати рівень цукру в крові у лабораторних тварин. Цей висновок був зроблений в результаті проведеного дослідження, яке було опубліковано в журналі Phytomedicine в травневому виданні за 2009 рік. Дослідники протягом одного місяця годували діабетичних мишей екстрактом рейші в дозуванні 0,03 і 0,3 г/кг. Екстракт знижував рівень глюкози в крові мишей протягом одного тижня, що призвело до наступного висновку вчених — гриб пригнічує фермент, який використовується печінкою для виробництва глюкози.

Запобігає проблеми з нирками

Проблеми з нирками часто пов’язані з цукровим діабетом. Діабетична нефропатія, є поширеним ускладненням цукрового діабету і може привести до смерті, якщо її не лікувати. Згідно з дослідженнями, гриб рейши здатний ефективно знизити ризик виникнення цього стану за рахунок зниження рівня креатиніну в сироватці крові.

До інших проблем з нирками, які можна запобігти, відносяться:

Було доведено, що Рейша знижує кількість білка в сечі і кількість холестерину в крові. Таким чином, Рейша дійсно може допомогти поліпшити функцію нирок, навіть після того, як вони були пошкоджені.

Китайське дослідження, проведене дослідниками кафедри фармакології Пекінського університету і опубліковане в грудневому номері журналу Journal of Asian Natural Products Research за грудень 2006 року, зокрема, вивчало вплив грибів рейши на діабетичне захворювання нирок. Після 8-тижневого випробувального періоду у пацієнтів з цукровим діабетом спостерігалося помітне зниження показників ниркового стресу, а також зниження рівнів тригліцеридів і цукру в крові. Дослідники прийшли до висновку, що гриби рейши можуть запобігти або зупинити прогресування діабетичних ускладнень нирок.

Захист очей

Надмірна кількість цукру в крові може сприяти виникненню очних захворювань, таких як катаракта, глаукома і пошкодження сітківки (діабетична ретинопатія), які здатні привести до необоротної сліпоти. Гриб рейши може захистити очі від розвитку цих захворювань.

Дізнатися більше про корисні властивості і застосування грибів Рейши ви можете на цій сторінці — Гриб Рейши: корисні властивості та протипоказання, застосування.

Захист від цукрового діабету

Для тих, хто не страждає на цукровий діабет або перебуває в групі ризику, може знадобитися прийом добавок гриба рейши з метою запобігання розвитку цього захворювання. Це пов’язано із захистом, яку він забезпечує підшлунковій залозі. Ці гриби багаті потужними антиоксидантами, які допомагають усунути і нейтралізувати вільні радикали, які можуть зношувати підшлункову залозу, що в кінцевому підсумку призводить до розвитку цукрового діабету.

Ін’єкції інсуліну або гриби рейши

На відміну від інсуліну, гриби рейши здатні поліпшити стан при цукровому діабеті. Інсулін може сприяти передчасному старінню підшлункової залози, але ці гриби можуть робити протилежне і поповнювати його. Коли ви приймаєте інсулін, організм може стати залежним від нього, але, приймаючи Рейша, організм може обійтися без додаткового інсуліну.

Рейши також здатні очищати організм від токсинів, включаючи нирки та інші життєво важливі органи, що може допомогти природним чином боротися з цукровим діабетом.

Однак, гриби рейши в разі тривалого прийому можуть викликати деякі побічні ефекти. Не рекомендується приймати їх більше трьох місяців поспіль, так як це може привести до сухості в роті, розладу шлунка, кровотеч з носа і запаморочення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: