Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Гриб рейши від раку: застосування при онкології

Гриб рейши від раку: застосування при онкології

Багато людей з раком хворіють цією страшною недугою, коли їх імунітет не здатний нормально функціонувати. Коли імунна система вразлива, приховані патогени, такі як бактерії і віруси, можуть закріпитися, що ускладнює здатність перешкоджати процесу перетворення здорових клітин в злоякісні пухлини. Ми не повинні дивуватися мільйонам смертей, пов’язаних з раком або низьким імунітетом, особливо якщо врахувати, що все посилюється збіднення грунтів, в яких вирощуються споживані нами продукти харчування; надлишок цукру в раціоні; штучні інгредієнти всередині занадто великої кількості фабричної їжі плюс поширення ГМО.

Традиційно навчені медичні працівники мало знають або не знають нічого про харчування, травах і грибах

Наприклад, за словами всесвітньо відомого мікології Пола Стамеца, «з 140 000 видів грібообразующіх мікроорганізмів наука знайома тільки з 10 відсотками». Яка ганьба — коли ви розумієте, що гриби є одним з найпотужніших натуральних ліків на планеті, при цьому усвідомлюючи, що нічого не знаєте про них.

На щастя, є багато вчених, які шукають користь для організму в царстві рослин — особливо щодо гриба Рейши (Ganoderma Lucidum). Він відомий своїми імуномодулюючими, протипухлинними, антиейджингова і іншими властивостями. Пізніші дослідження підкреслюють антитіло-опосередковану, мульти-механістичний силу, яка робить Рейши супер-винищувачем раку.

Як Рейша здатний цілеспрямовано знищувати ракові клітини?

1. Рейша допомагає імунній системі в запобіганні вторинних інфекцій. Вторинні атаки на імунну систему від патогенних впливів навколишнього середовища, таких як віруси і бактерії, роблять імунну систему особливо вразливою для тих, хто вже відчуває онкологічні проблеми.

2. Рейша допомагає хворим на рак молочної залози. Запальний рак молочної залози є найбільш поширеним раком цього типу. Результати нових досліджень підтверджують, що Рейши є підходящим терапевтичним засобом для лікування запального раку молочної залози завдяки його здатності селективно пригнічувати життєздатність ракових клітин.

Журнал «Харчування і рак» опублікував результати досліджень, які показали, що гриб рейши послідовно пригнічує пухлинну інвазію і руйнує клітинні сфероїди, які беруть участь в інвазивної природі ракових клітин.

3. Рейша володіє багатогранним імуномодулюючою ефектом. Дослідження показують, як гриби Рейші здатні ідентифікувати потенційні патогени, посилюючи активність природних клітин кілерів. Оскільки терапевтична дія Рейша може зруйнувати фібриноген (зовнішній шар, що захищає ракові клітини), ці мутантні клітини стають більш вразливими.

4. Рейша сприяє збереженню здорових клітин. У дослідженні, в якому вивчався вплив Рейши на ракові клітини яєчників і клітинно-опосередковані реакції, цей гриб ингибировал освіту клітинних колоній і міграцію клітин, демонструючи здатність захищати здорові клітини. У дослідженні також наголошується, що гриб Рейши допомагає в інгібуванні росту пухлинних клітин.

5. Рейша регулює запрограмовану загибель клітин. Пов’язаний з апоптозом, екстракт рейши володіє здатністю зупиняти ракові клітини. Зрештою все здорові клітини вмирають, але деякі ракові клітини не піддаються апоптозу і діляться без кінця, сіючи внутрішній хаос. Рейша успішно сприяє процесу апоптозу (програмованої клітинної смерті).

6. Рейша блокує поширення і зростання ракових клітин. Ракові клітини, за допомогою руйнівного білки ензиму під назвою Матриксних металлопротеінази, втискуються в здорові клітини і руйнують навколишні тканини. Вони також можуть проникати в кровотік і метастазувати. Було виявлено, що гриби Рейші блокують фермент, і запобігають проникненню раку в інші тканини.

Пам’ятайте, що не всі добавки Рейша однаково ефективні. Для отримання максимального ефекту від їх прийому важливо використовувати стандартизовані екстракти Рейши, що містять випробувані рівні Ganoderma Lucidum, активного терапевтичного агента.

Попросіть вашого практикуючого інтегративну медицину лікаря запропонувати вам дозування і високоякісні добавки Рейша.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: