Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Грибковий отит: симптоми, лікування в домашніх умовах

Грибковий отит: симптоми, лікування в домашніх умовах

Грибкова інфекція вуха або Грибковий отит викликається певними видами цвілевих і дріжджових грибів, серед яких найбільш поширеними є Candida Albicans і Aspergillus.

Це захворювання найчастіше призводить до запалення зовнішнього слухового проходу і в основному виникає у дітей, людей зі зниженим імунітетом і людей, що використовують слухові апарати. У зв’язку з тим, що грибковий зовнішній отит часто виникає у плавців, його також називають «вухо плавця».

Симптоми грибкового отиту

До симптомів грибкової інфекції вуха можна віднести:

Лікування грибкового отиту

У разі сильного болю, кращим виходом для вас буде звернення до лікаря за консультацією. Лікар швидше за все очистить вухо від скупчилися в ньому нечистот і призначить аллопатические лікарські засоби. Крім призначених лікарем препаратів, існує ряд засобів, здатних прискорити одужання при лікуванні грибкового отиту. До них відносяться:

Дієта

Найпростішим способом лікування і профілактики грибкового зовнішнього отиту є збалансована дієта. Включіть у свій раціон більше продуктів, що містять кальцій і вітамін С або, приймайте добавки, що містять ці корисні речовини. Як відомо, вони сприяють підвищенню імунітету, а також діють як природний антибіотик, зменшуючи запалення і пригнічуючи інфекцію.

Якщо грибковий отит в вашому випадку викликаний диплоїдним грибом Candida Albicans, привести в норму його рівень вам допоможе наступна дієта, про яку читайте тут — Дієта при кандидозі або як вбити кандида і збалансувати кишкову мікрофлору.

Базилік

Ви можете використовувати корисні властивості базиліка для лікування грибкового отиту. Розітріть кілька листя базиліка і видавіть з них сік. Закапайте дві краплі отриманого екстракту базиліка всередину вуха. Це допомагає полегшити біль і боротися з інфекцією.

Часник

Відваріть кілька зубчиків часнику, розітріть їх і додайте дрібку солі. Оберніть отриману кашку в маленький м’який шматок тканини і прикладіть до хворого вуха. Також можна використовувати масло часнику в якості натуральних вушних крапель. Ви можете закопувати в вухо також і інші рослинні масла, наприклад, оливкова олія і масло лобелії.

Колоїдне срібло

Розчин срібла є натуральним лікарським засобом від грибкового отиту. Колоїдне срібло є природним антибіотиком і може бути використано при очищенні вуха від гною і різних частинок.

Підсушування шкіри вушного каналу

Шкіру в вушному каналі можна підсушити, використовуючи звичайний фен для волосся. Це допоможе усунути надлишок вологи в вушному каналі. Включіть фен на середній режим і тримайте на відстань витягнутої руки від вуха. Використовуйте його тільки пару хвилин.

Позіхайте

Позіхання стягує м’язи, які відкривають євстахієву трубу. Це допомагає позбавити слухові канали від будь-якої вологи, яка в свою чергу сприяє розвитку грибкової інфекції.

Пам’ятайте — ніколи не вкладайте нічого у вуха, незалежно від того, наскільки сильне свербіння ви відчуваєте. Не можна використовувати внутрішньоканальні навушники для прослуховування музики і сунути пальці в вухо. Це тільки буде погіршувати симптоми грибкового отиту.

Чому ці кошти варто використовувати?

Вуха дуже чутливі до болю, а перераховані вище засоби від грибкового отиту допомагають забезпечити таку необхідну допомогу. Вони не викликають ніяких побічних ефектів, і усувають причину проблеми, що дає можливість уникнути рецидивів грибкової інфекції.

Грибковий зовнішній отит (отомікоз) дуже поширений і зустрічається у людей будь-якого віку. Ця інфекція часто викликається диплоїдним грибком Candida Albicans, що мешкають в людському організмі. Якщо у людини хороший імунітет і немає проблем зі здоров’ям, цей грибок не викликає яких-небудь захворювань. Якщо ж проблеми є, то це може сприяти ненормальному розмноженню цього гриба, що може стати причиною виникнення дріжджових інфекцій в області геніталій (молочниця у жінок), а також в ротовій порожнині.

Крім цього, дріжджова інфекція може також вражати і зовнішній слуховий прохід, а у важких випадках і середнє вухо, про що знаю далеко не всі. Ця проблема особливо часто зустрічається у дітей. Дріжджова інфекція вуха викликається присутністю гриба Candida в горлі, або навіть в євстахієвих трубах. Ці труби є досить теплими і вологими, в зв’язку з чим вони ідеально підходять для розвитку дріжджових спор. У свою чергу, це розростання дріжджових спор може привести до серйозної і неприємної інфекції вуха — грибковий отит. Грибкові інфекції можуть спровокувати виникнення гострого зовнішнього отиту. Насправді, бактерії і дріжджі є найбільш поширеними причинами виникнення запалення зовнішнього вуха.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: