Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Харчове отруєння при вагітності: питання та відповіді

Харчове отруєння при вагітності: питання та відповіді

Ви відчуваєте нудоту і занепад сил? Це може бути ознакою харчового отруєння. Ми дамо вам вичерпну інформацію про харчові отруєння під час вагітності, яка допоможе вам правильно підійти до процесу лікування, що дасть можливість не нашкодити дитині, поки ви йдете на поправку.

Що таке харчове отруєння?

Ви можете випробувати Харчове отруєння при вагітності внаслідок вживання їжі, зараженої такими патогенами, як хвороботворні бактерії, віруси, паразити або вживаючи їжу, що містить надмірну кількість шкідливих хімічних речовин, таких як нітрати, підсилювачі смаку, фарбники і інші компоненти.

Чи дійсно ви отруїлися? Чи може харчове отруєння під час вагітності нашкодити ще не народженого маляти? У зв’язку з вагітністю, ви можете спитати ранкову нудоту або інше захворювання з харчовим отруєнням, тому перш, ніж робити які-небудь дії, необхідно переконатися в тому, що це дійсно отруєння.

Які ознаки харчового отруєння?

Основними симптомами харчового отруєння під час вагітності є:

Ви також можете відчувати слабкість, а температура вашого тіла може бути злегка підвищена. У переважній більшості випадків харчового отруєння, майбутні мами відчувають саме ці симптоми, проте в окремих випадках можуть бути присутні й інші ознаки, що говорять про зараження небезпечними патогенами. Якщо ви відчуваєте інші лякають симптоми, будь ласка, ознайомтеся з ними на цій сторінці — Харчове отруєння — причини, симптоми, лікування, профілактика.

Як діагностується харчове отруєння?

Харчове отруєння найбільш часто діагностується на основі вашої історії і симптомів, наприклад, якщо ви з’їли щось погано пахне, після чого вам стало погано, ваш лікар може зробити висновок, що ймовірно саме це стало причиною виникнення отруєння. Якщо ви не можете зрозуміти, які саме продукти харчування, з’їдені вами напередодні, викликали блювоту і пронос, лікар запропонує вам здати деякі аналізи для виявлення патогена, що став причиною харчового отруєння. Зазвичай, необхідно здати на аналіз зразки крові, калу і сечі.

Якщо постраждало кілька людей одночасно, лікарі можуть направити зразки продуктів харчування на аналіз, щоб відстежити та ідентифікувати джерело інфекції. Це зазвичай відбувається, коли спостерігаються великі спалаху сальмонельозу.

Наскільки часто виникає харчове отруєння?

У більшості випадків харчового отруєння люди не звертаються в лікарню, тому що переважна маса випадків хвороби не несе в собі ніякої загрози і проблема вирішується сама собою протягом 48 годин. У зв’язку з цим, фактичні цифри не повідомляються, так як відстежити це практично неможливо.

Як харчове отруєння при вагітності впливає на дитину?

У більшості випадків, ніякого негативного впливу на плід харчове отруєння не робить. Хоча деякі випадки харчового отруєння особливо небезпечні для вашого малюка. Зараження бактеріями роду Листерии ( Listeria ), які можуть бути присутніми в сирих продуктах і м’яких, непастеризованих сирах, може призвести до викидня, передчасних пологів, зараження плода або смерті новонародженого.

Який найкращий спосіб лікування харчового отруєння під час вагітності?

Під час нападів блювоти і діареї, ваш організм втрачає дуже багато рідини, що призводить до зневоднення. Це найбільший ризик, пов’язаний з харчовим отруєнням, не рахуючи важких отруєнь, пов’язаних з попаданням в організм таких інфекцій, як Ботуліна (викликає Ботулізм), Холерний вібріон(Викликає Холеру) та ін. У більшості випадків найкращим способом запобігання зневоднення є підтримка свого організму гідратованим (зволоженим). Тому лікарі рекомендують під час отруєння вживати достатню кількість води, соків і легких нежирних супів. Ви можете також спробувати вживати спортивні напої з високим вмістом електролітів в розведеному вигляді (50:50 з водою) для відновлення водно-сольового балансу. Також ви можете використовувати деякі з наступних натуральних засобів для лікування харчового отруєння в домашніх умовах.

Що я можу зробити, щоб запобігти харчове отруєння під час вагітності?

Щоб не допустити зараження при вживанні їжі, завжди тримайте сирі продукти окремо від приготованих. Також дуже важливо зберігати швидкопсувні продукти харчування, такі як м’ясо, яйця, молочні продукти і ковбасні вироби в належних температурних умовах і завжди дивіться на вказаний термін придатності на упаковці. Ці продукти харчування повинні зберігатися в холодильнику або морозильній камері. М’ясо завжди слід розморожувати в холодильнику, в холодній воді або мікрохвильової печі, і ні в якому разі їх не слід розморожувати при кімнатній температурі.

Вагітні жінки особливо сприйнятливі до Лістерій (викликають Лістеріоз), в зв’язку з чим, краще вживати пастеризовані молочні продукти і соки, і ретельно проварені або прожарені м’ясні продукти, тому що тривала термічна обробка вбиває будь-які хвороботворні мікроорганізми.

На останніх місяцях вагітності, щоб уникнути зараження, ви також можете відмовитися від вживання сирої рослинної їжі, тому що такі продукти можуть містити кишкову паличку, яка здатна викликати харчове отруєння. Тримайтеся подалі від страв, що містять сире м’ясо (наприклад, карпаччо) і сиру рибу (наприклад, суші).

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: