Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Харчування — кращі продукти від старіння

Харчування - кращі продукти від старіння

Як продовжити молодість і відсунути старість? Над цими питаннями замислювалися люди в усі віки. Дієтологи сучасності визначають продукти від старіння доступні всім і кожному.

Ці продукти не якісь там ультра дорогі сучасні препарати, створені із застосуванням високих технологій. Це те, що ми звикли вживати в їжу якщо не кожен день, то досить часто. Ми розглянемо 5 продуктів харчування, які відзначені, як одні з найбільш значущих з точки зору вчених щодо продовження молодості, краси, здоров’я серцево-судинної системи, нервів і опорно-рухового апарату.

ТОП-5 кращих продуктів від старіння

Помідори

Завдяки пігменту лікопіну томати мають потужну антиоксидантну дію, що омолоджує організм, що захищає від негативного впливу вільних радикалів і попереджає ракові захворювання. Лікопін відчутно уповільнює розвиток атеросклерозу, перешкоджає розвитку гіпертонії та інших серцево-судинних захворювань. Томати чудово справляються з депресіями і різними нервовими розладами. Якщо їх вживати регулярно, особливо в сирому вигляді вони регулюють роботу нервової системи, покращують настрій і приводять у норму обмінні процеси в організмі. Так як помідори — це продукт сезонний в нашій країні, їжте його побільше, коли є така можливість і омолодження вам гарантовано настільки, наскільки це можливо. А ось людям з гастритом або виразкою шлунка слід остерігатися, тому що в їхньому випадку помідори протипоказані.

Лляна олія

Завдяки наявності поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6 в лляній олії відбувається омолодження шкірного покриву і поліпшується стан серцево-судинної системи. Клінічні дослідження показали, що щоденне вживання лляної олії помітно знижує ризик виникнення злоякісної пухлини грудей у ​​жінок, передменструальний синдром і перед менопауза завдяки вживанню цього продукту приносить набагато менше неприємних відчуттів. Читайте більше про користь льняного масла.

Зелений салат (Латук посівної)

Ця рослина входить також до п’ятірки кращих продуктів від старіння. Вживаючи салат латук в їжу в сирому вигляді людина сама того не відаючи покращує зір, зміцнює імунну і кісткову системи. Відбувається профілактика такого серйозного захворювання як остеопороз, який часто призводить до переломів різної тяжкості просто «на рівному місці». У весняно-літній період їжте більше цього продукту, робіть з нього салати і ваш організм вас віддячить хорошим настроєм, красою і молодістю.

Оселедець, форель і сьомга

Здорова нервова система — це завжди запорука молодості і довголіття. Регулярне вживання цієї риби дозволить підвищити стресостійкість і взагалі мати здорову нервову систему, не кажучи вже про те, що даний продукт багатий поліненасиченими жирними кислотами (ПНЖК), що приводять в норму нашу серцево-судинну систему.

Червоне вино

Здавалося б, алкогольний напій повинен навпаки приводити до старіння прискореними темпами, але це відбувається тільки при вживання його надміру. Якщо ж вживати натуральне червоне вино 100 — 150 мл щодня ми отримаємо ефект омолодження та оздоровлення організму. У зв’язку з тим, що вино виготовляється з винограду, воно містить потужний антиоксидант під назвою — ресвіратрол. Він надає потужний омолоджуючу дію, бореться з вільними радикалами, очищає і зміцнює кровоносні судини і є найпотужнішим протиракову засобом.

За даними дослідників ця вищеперелічена п’ятірка — кращі продукти від старіння. Здоров’я вам і молодості!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: