Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Хіміотерапія вбиває людей, що страждають на рак швидше ніж відсутність лікування

Хіміотерапія вбиває людей, що страждають на рак швидше ніж відсутність лікування

Прийняття бажаного за дійсне просто не приховає той факт, що «ракова індустрія» є просто індустрією. Лікарі, фармацевтичні компанії, лікарні та інші ключові сторони, зацікавлені в постійній значного прибутку, розробили традиційну модель лікування людей хворих на рак.

Ця модель, як правило передбачає введення хіміотерапевтичних отрут в організм людини, знищення його іонізуючим випромінюванням або часткове видалення органів або частин тіла, або будь-яка варварська комбінація, що складається з цих трьох методів.

Деякі люди починають розуміти реальний стан речей, особливо ті, хто змушений день за днем ​​спостерігати, як їх кохана людина вмирає від традиційного лікування раку, але не одна з проробляємо процедур, нав’язаних системою, насправді не працює в багатьох випадках. Маловідома наука, в якій постійною практикою стало ігнорування і приховування фактів з ініціативи медико-індустріального комплексу, показує, що хіміотерапія, зокрема, просто не є ефективним методом лікування раку.

Доктор Hardin B. Jones, колишній професор медичної фізики і фізіології в Університеті Каліфорнії, Берклі, який вивчав тривалість життя хворих на рак протягом більш ніж 25 років, прийшов до висновку, що незважаючи на поширені переконання, хіміотерапія не працює. Він був свідком жахливих смертей безлічі онкологічних хворих, які вмирали немає від раку, а від отрути водимо в них докторами. Багато з них вмирали набагато раніше, ніж інші пацієнти, які відмовлялися від лікування.

Після більш детального вивчення цього питання, доктор Джонс виявив, що хворі на рак, які пройшли хіміотерапію насправді помирали швидше в більшості випадків, ніж ті, хто дотримуючись рекомендацій своїх лікарів, отримували інше лікування. Кілька вчених і д-р Джонс, зробивши серйозні розрахунки, викрили той факт, що традиційна ракова індустрія не хоче, щоб світ знав про її багатомільярдної «дійної корови» — ракових хворих.

«Люди, які відмовилися від лікування, жили в середньому 12 з половиною років», заявив доктор Джонс про результати його дослідження, яке було опубліковано в журналі «Transactions of the New York Academy of Sciences». «Ті, хто отримував інші види лікування, жив в середньому тільки 3 роки».

Читайте також про те, скільки людей помирає від хіміотерапії, а не від раку.

Хворі на рак молочної залози, що відкидають всі традиційні методи лікування живуть в чотири рази довше, ніж ті, хто слідує системі

Ви вловили це? В результаті відмови від традиційних методів лікування раку і повної відсутності лікування, онкологічні хворі живуть більш ніж в чотири рази довше, ніж їх згідливі брати по нещастю. Це те, чого ви ніколи не почуєте в засобах масової інформації, які продовжують «згодовувати» людям міф, що хворі на рак потребують отруті впорскується в їх організми, для того, щоб вижити. Хіміотерапія вбиває людей.

У дослідженні доктора Джонса також було виявлено, що те ж саме вірно і по відношенню до звичайних методів лікування раку молочної залози. Жінки з раком молочної залози, які відмовилися від хіміотерапії, променевої терапії і хірургії, і що залишилися без лікування, також жили в чотири рази довше, ніж жінки, які пішли під ніж або за їх згодою були отруєні хімічними речовинами. У недавньому дослідженні, опублікованому в журналі «Clinical Oncology» в 2004 році, було визнано що хіміотерапія дійсно ефективна тільки в 2% випадків для всіх видів раку. Ця інформація базується на стандартному п’ятирічному аналізі виживаності.

В окремому дослідженні, опублікованому в журналі «Journal of the American Medical Association» в 1979 році було виявлено, що багато хто з найбільш поширених процедур для діагностики та лікування раку молочної залози, в більшості своїй використовуються і до цього дня, не зробили нічого, щоб знизити рівень захворюваності на рак молочної залози або збільшити виживаність хворих цим видом раку. Два інших дослідження, одне з Ізраїлю, яке було опубліковано в 1978 році і ще з Великобританії, яке було опубліковано в журналі «The Lancet» в 1980 році, прийшли до аналогічних висновків.

«Загальне виживання пацієнтів з первинним раком молочної залози не покращилася за останні 10 років, незважаючи на більш широке використання безлічі препаратів хіміотерапії для лікування метастазів», пояснює дослідження Lancet, під назвою «Невдала спроба за допомогою хіміотерапії продовжити життя групі пацієнтів з метастатичним раком молочної залози».

«Крім того, не було ніякого поліпшення виживаності при перших метастазах, і виживання, можливо, навіть була знижена у деяких пацієнтів, які отримували хіміотерапію».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: