Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Хронічний астматичний бронхіт: симптоми і лікування

Хронічний астматичний бронхіт: симптоми і лікування

Хронічний астматичний бронхіт найчастіше є ускладненням часто виникають епізодів астми і/або бронхіту. Після досить довго періоду часу після спалаху захворювання, все ще може бути присутнім обструкція дихальних шляхів, незважаючи на лікування астми.

Ліки, які зазвичай використовувалися для лікування астми більше не працюють. У хворого можуть також бути присутнім симптоми хронічного бронхіту, який є запаленням дихальних трубочок в легких (бронхів). Поєднання бронхіальної астми, хронічного бронхіту і емфіземи вражає малі дихальні трубочки (бронхіального дерева) в наших легенях. Це досить поширене захворювання. І так як окремо взяті ці захворювання мають схожі симптоми, іноді їх важко відрізнити один від одного, що ускладнює діагностику.

Коли астма і бронхіт виникають одночасно, то, як правило, присутня запалення і інфекція. Дрібні бронхи виробляють більше слизу, в зв’язку з чим вона блокує дихальні шляхи і утруднює дихання. У більшості випадків цей процес обумовлений зовнішніми подразниками, а не інфекцією. У курців, які страждають на хронічний бронхіт, ризик розвитку астматичного бронхіту в значній мірі підвищено.

Причини виникнення астматичного бронхіту

З якої причини у деяких людей, які страждають на астму, продовжує розвиватися хронічний астматичний бронхіт, не відомо. Куріння (викликає бронхіт курця), токсини і алергени в навколишньому середовищі, здається, грають певну роль в розвитку цього захворювання. Існують значні відмінності в тому, хто схильний до ризику розвитку цієї хвороби.

Аномалії малих дихальних шляхів можуть розвинутися у осіб з постійною астмою. Астматики можуть бути надзвичайно схильні до дії куріння. Астма також асоціюється з рядом інших захворювань.

Є багато можливих чинників, здатних спровокувати розвиток хронічного астматичного бронхіту. До поширених факторів ризику відносяться:

Симптоми астматичного бронхіту

Астма, хронічний бронхіт та емфізема легенів мають схожі симптоми, такі як:

Також може спостерігатися дискомфорт у грудях. Всі перераховані вище симптоми виникають частіше при хронічному астматичному бронхіті.

Діагностика астматичного бронхіту

Астма, хронічний бронхіт та емфізема легенів ушкоджують все бронхіальне дерево. Це ускладнює діагностику цього захворювання. Якщо ви відчували симптоми, які перераховані вище, вам слід звернутися до лікаря. Лікар поставить вам серію питань про симптоми, вивчить історію вашої хвороби і зробить медичний огляд, після чого він може направити вас на наступні діагностичні процедури:

Лікування астматичного бронхіту

Самі астматичні стани завжди необхідно лікувати. У разі бактеріальної інфекції призначаються антибіотики, проте якщо симптоми пов’язані з присутністю вірусної інфекції, антибіотики протипоказані, так як їх прийом не пригнічує віруси. При серйозних інфекціях хворого можуть госпіталізувати. Госпіталізація показана в разі розвитку пневмонії (див. Гострий бронхіт і пневмонія — відмінності), важкої інфекції пазух носа і при важкому гострому бронхіті.

Лікування хронічного астматичного бронхіту є по суті такими ж, як лікування астми та бронхіту окремо. У лікуванні застосовуються такі групи препаратів:

Рекомендації

Коли варто звернутися до лікаря

Вам слід негайно звернутися до лікаря якщо у вас спостерігаються:

Коли слід звернутися в швидку допомогу

Вам необхідно терміново звернутися за невідкладною медичною допомогою якщо:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: