Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Хвороби вуха: симптоми, причини. Рецепти народної медицини

Хвороби вуха: симптоми, причини. Рецепти народної медицини

Захворювання зачіпають різні відділи слухового органу такі, як внутрішнє, середнє і зовнішнє вухо — все це хвороби вуха. Причини вушних захворювань бувають різними. Це може бути і поразки вуха в слідстві травми, після переохолодження організму, захворювання можуть спровокувати занадто гучні звуки. Хвороба може виникнути як ускладнення під час ураження всілякими інфекціями такими, як вірус грипу, бацила Леффлера (дифтерія), гемолітичним стрептококом (скарлатина), менингококками, стрептококами, стафілококами, гемофільної палички (менінгіт), РНК-вірусом (кір) та іншими інфекціями.

Хвороби вуха — симптоми

Якщо потрапило чужорідне тіло

Неприємні відчуття і біль здатні викликати попадання сторонніх предметів в вушної прохід. Якщо взяти дітей, то найчастіше вони граючи можуть вставляти у вуха різні предмети такі, як дрібні камінчики, черешневі і вишневі кісточки, насіння, горошини, намистини і інші речі. Дорослі ж при чищенні вух сірниками можуть ненароком залишити в вусі частинки вати або сірникової сірки. Якщо трапилося так, що чужорідний предмет застряг досить глибоко, не намагайтеся дістати його самостійно, а зверніться до фахівця, щоб уникнути пошкодження барабанної перетинки.

Попадання в вухо комах

Також в окремих випадках можуть в слуховий прохід потрапити комахи. В цьому випадку краще діяти швидко щоб витягти його в найкоротші терміни. Для вилучення комахи з вуха вам буде потрібно кілька крапель рослинного або вазелінового масла, або ж можна використовувати замість нього спиртовий розчин борної кислоти. Закапайте підручний засіб в вухо (вибравши з перерахованих вище) і покладіть постраждалого на бік (хворим вухом в низ), щоб разом з закапати рідиною вийшло і комаха.

Народні засоби при захворюваннях вуха

Хвороби вуха можуть бути досить небезпечні, і якщо біль нестерпно сильна, зверніться обов’язково до лікаря. Запалення може перекинутися на окістя і стати причиною запалення верхніх шарів мозку. Будьте уважні!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: