Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Імбир лікує хвороби шлунка, підвищує імунітет і багато іншого

Імбир лікує хвороби шлунка, підвищує імунітет і багато іншого

Протягом всієї історії людства мало хто трави отримали стільки визнання, скільки отримав його імбир, кореневища лікарської рослини Zingiber officinale.

Свідоцтва про значні цілющі властивості імбиру були записані ще в Стародавній Греції, хоча також про нього згадувалося в стародавній літературі Європи, Азії та Близького Сходу.

Стародавні цілющі системи Китаю і Індії особливо шанували імбир і часто призначали його для лікування втоми, поганого кровообігу і нудоти.

Імбир — дослідження

Імбир на сьогоднішній день є найбільш широко культивуються трав’яним рослиною в усьому світі і велика кількість досліджень підтверджують його численні корисні властивості і переваги для здоров’я. Майже всі ці переваги існують завдяки багатьом біологічно активним сполукам Zingiber officinale, як і в більшості трав; кілька вітамінів і мінералів в його складі містяться в значних кількостях.

Імбир лікує захворювання шлунково-кишкового тракту

Імбир використовували протягом століть в якості домашнього лікарського засобу при запорах, метеоризмі, гастритах (в тому числі при атрофічному гастриті), виразках шлунка і дванадцятипалої кишки, розладах травлення, ранкової нудоти і незліченній кількості інших проблем шлунково-кишкового тракту. У дослідженні, опублікованому в European Journal of Gastroenterology and Hepatology також виявили, що імбир може допомогти м’язам шлунка скорочуватися, тим самим покращуючи травлення. Відповідно до огляду, опублікованого в журналі Food & Function, імбир ефективний в лікуванні шлунково-кишкових захворювань в зв’язку з високою концентрацією антиоксидантів в його складі. Він дозволяє нейтралізувати дію вільних радикалів і надає гастропротекторний ефект.

Імбир багатий протизапальними гінгерол

Імбир багатий біологічно активними протизапальними сполуками, які називали гінгерол і шогаол. Вчені вважають, що саме завдяки цим речовинам у багатьох людей з ревматоїдним артритом або остеоартритом зменшуються болі і поліпшуються рухові функції після регулярного вживання імбиру. Наприклад, в дослідженні, опублікованому в журналі Journal of Natural Products було виявлено, що екстракт необробленого імбиру і похідні гінгерол можуть запобігти запалення суглобів. У більш пізньому дослідженні, опублікованому в журналі Phytotherapy Research, виявили, що імбир може полегшити нейропатическую біль у щурів.

Імбир підвищує іммуннітет

Доведено, що імбир є потогінним засобом, тобто він може підсилити потовиділення. Хоча більшість з нас знають, що потовиділення допомагає виводити токсини з нашого організму, німецькі дослідники недавно виявили, що піт містить природний антибіотик під назвою дерміцідін, який здатний захистити нас від бактеріальних, грибкових, вірусних і мікробних інфекцій. У зв’язку з цим, вживання більшої кількості імбиру допомагає безпосередньо посилити імунну систему нашого організму і захистити нас від поширених інфекцій, таких як стафілокок (що викликає шкірні захворювання, такі як фурункульоз та ін.) І Candida Albicans (викликає грибкові інфекції, такі як молочниця у жінок і чоловіків тощо.).

Імбир — природний афродизіак і антидепресант

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі African Journal of Biomedical Research, екстракт імбиру робить позитивний вплив на репродуктивні функції щурів самців завдяки його «потужним антиоксидантним властивостям і андрогенної активності». Ці результати підтверджують досвід стародавньої китайської та індійської медицини, де стверджувалося, що імбир є потужним афродизіаком. Крім того, вищезазначені гінгерол імбиру, як відомо, мають седативними властивостями, що пояснює, чому імбир також ефективний як антидепресант, який допомагає поліпшити поганий настрій.

Вживання імбиру

Хоча корінь імбиру можна їсти в сирому вигляді, його набагато приємніше додавати в чай ​​або вживати в порошкоподібної формі. Імбирний чай є найпопулярнішим способом вживання імбиру і ймовірно є найпростішим способом лікування захворювань шлунка. Деякі люди люблять додавати мед і лимон до імбирного чаю, щоб посилити позитивну дію імбиру.

Як з’ясувалося, імбир лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, різні форми артриту, знімає запалення, підвищує імунітет і захищає від інфекцій, підсилює статеву функцію (особливо у чоловіків), знімає стрес і багато іншого.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: