Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Ішіас: лікування народними засобами в домашніх умовах

Ішіас: лікування народними засобами в домашніх умовах

Ішіас — це термін, який використовується для опису набору симптомів, викликаних защемлением сідничного нерва, який починається в нижній частині спини і проходить вздовж ноги. Біль і. або оніміння можуть відчуватися в сідницях і віддавати в стегно і ступню на ураженій стороні. Оскільки ішіас є симптомом, а не захворюванням, лікування цього стану буде відрізнятися в залежності від причини роздратування або пошкодження сідничного нерва. Нижче ми розглянемо, що викликає ішіас, лікування народними засобами в домашніх умовах за допомогою трав і рослинних засобів.

Що викликає ішіас

Серед поширених причин ішіасу можна виділити наступне:

Ішіас зазвичай не лікується трав’яними засобами, за винятком арніки, коли ішіас був викликаний пошкодженням м’язів. Але рослинні засоби можуть допомогти зменшити запалення і біль, що може полегшити ваш стан.

Народні засоби при ішіасі

Багато з тих, хто страждає від ішіасу, знаходять полегшення від проходження іншим цілісним практикам, таким як ретельний режим охолодження і прогріву постраждалої області, акуратне розтягнення нижньої частини спини і відповідні пози йоги (див. Фізичні вправи при ішіасі (невралгії сідничного нерва)). Акупунктура також все частіше використовуватися в якості методу лікування ішіасу і болю в попереку в цілому.

Незважаючи на те, що в науковій літературі недостатньо даних, існує кілька лікарських трав, які можуть полегшити біль в сідничного нерві і тому можуть використовуватися в якості лікарських трав для лікування ішіасу. Ці трав’яні ліки можуть належати одному або декількох класах ліків або способів дії.

Ось ці способи дії:

Народні методи лікування ішіасу включають використання наступних ефективних рослинних засобів:

Куркума

Куркума (Curcuma longa)

Куркума добре відома як спеція, яка є основою індійської суміші прянощів під назвою каррі, і широко використовується в індійських і азіатських стравах. Вона також використовувалася протягом століть як ліки в аюрведической і китайській медицині. Протизапальну з’єднанням в куркумі є діферулоілметан, більш відомий під назвою куркумін.

Як і в багатьох лікарських препаратах, існує брак клінічних доказів (тестування активних інгредієнтів на людину в контрольованих умовах), але вже існують деякі перспективні лабораторні роботи.

Існує ряд досліджень, які підтверджують, що куркумін ефективний при лікуванні больових симптомів і набряків при багатьох хронічних запальних захворюваннях, таких як алергія і ревматоїдний артрит (див. Лікуємо ревматоїдний артрит куркуміном — дослідження). Куркумін сприяє перериванню запальних сигналів на клітинному рівні, тому можливо, що ця сполука може надавати аналогічний позитивний ефект при лікуванні болю нервів в цілому і ішіасі зокрема.

Необхідні додаткові дослідження точних причин ішіасу на клітинному рівні, щоб дізнатися, чи ефективна лікарська трав’яна терапія з протизапальною дією, наприклад, за допомогою куркумина, виявленого в куркумі, в лікуванні не тільки симптомів, але і основної причини ішіасу.

Лікар Лінда Уайт рекомендує або часто готувати їжу з додаванням цієї прянощі, або приймати капсули по 250 або 500 мг кілька разів в день. Вона попереджає, що куркума через її зігріваючого дії може не прийматися організмами тих, у кого проблеми з шлунково-кишковим трактом, або жінками, що проходять через менопаузу. Крім того, будь-якій людині з хворобою жовчного міхура, слід уникати використання куркуми.

Часник, арніка і звіробій є трьома поширеними трав’яними добавками, які часто рекомендуються в якості ефективних народних коштів від запалення сідничного нерва; однак, було дуже мало наукових досліджень анальгетических властивостей будь-якого з цих коштів.

Арніка

Арніка (Arnica montana)

Різні види арніки гірської використовуються в народній медицині з часів середньовіччя в Європі. Сьогодні арніку багато гомеопати можуть рекомендувати для лікування синців, розривів і набряків в м’язах, які виникають при спортивних травмах, і болі в попереку в цілому.

Якщо арніка дійсно ефективна при лікуванні м’язових розривів, тоді вона може зцілити ішіас, який викликаний пошкодженням або напругою м’язів поблизу сідничного нерва.

Згідно з дослідженнями, проведеними доктором Стівеном Карча, протизапальний механізм арніки сильно відрізняється від типових протизапальних ліків. Активним хімічною речовиною в арніки є геленалін, який поєднується з, і перешкоджає NF-κB-сигналізації. Це означає, що, якщо арніка застосовується незабаром після травми, запалення ніколи не починається.

Проте доктор Карча також попереджає, що арніка має Кілька побічних ефектів: можливі алергічні реакції на шкірі і несприятливий вплив на печінку і серце.

Арніка майже ніколи не приймається всередину. Застосовувати її зазвичай необхідно місцево як компрес, і існує ряд препаратів в формі мазі або гелю на основі арніки. Це засіб ніколи не повинен наноситися на рани.

Часник

Часник (Allium sativum)

Часник, який зазвичай вважається помічником для здоров’я серця, іноді рекомендується в якості рослинного засобу для лікування ішіасу. Дуже мало доказів його ефективності в цьому відношенні і відсутні обговорення того, яким чином він сприяє одужанню.

Травники рекомендують, щоб часник споживався в сирому вигляді або у вигляді часникового молока — дві подрібнені зубчики часнику, змішані з половиною склянки молока необхідно приймати два рази на день.

Детально про корисні властивості часнику читайте тут — Користь часнику. Часник — ваше здоров’я і довголіття.

Звіробій

Звіробій (Hypericum perforatum)

Деякі травники рекомендують звіробій для лікування м’язового болю, і тому він також може зробити позитивний вплив на ішіас, викликаний пошкодженням м’язів. Звіробій містить протизапальну фітохімічне з’єднання під назвою гіперфорин.

Слід пам’ятати, що звіробій зазвичай використовується як антидепресант, тому необхідно проявляти обережність при спробі використовувати його в якості болезаспокійливого засобу. Незважаючи на те, що це рослинний засіб дуже популярно і широко доступно, воно може взаємодіяти з іншими лікарськими препаратами. Перед використанням слід звернутися до лікаря.

Існує ряд зовнішніх рослинних засобів, які використовуються для лікування ішіасу (все з недокументованими науковими доказами) — до них відносяться припарки з хрону і розтирання ефірним маслом грушанки або нічного жасмину в постраждалій області.

Всі вищезгадані народні засоби для лікування ішіасу є ненаркотическими. Ефект знеболення, якщо такий є, викликаний протизапальну дію містяться в них речовин.

Інші лікарські рослини, які можуть лікувати ішіас

Нижче наведені описи двох рослин в іншому класі ліків, мають наркотичну дію. Способом дії рослинних наркотичних засобів є втручання в больові рецептори в центральній нервовій системі. Пісцідія і Крат — це потужні анальгетики, які можуть завдати шкоди, якщо їх неправильно використовувати або якщо дозування не визначена. Той, хто приймає ці ліки, повинен робити це тільки під наглядом лікаря, який випише вам рецепт, виходячи з індивідуальних особливостей.

Пісцідія

Пісцідія (Piscidia piscipula і P. erythrina)

Це дерево є рідною для тропічних, прибережних районів західної півкулі Землі. Ця рослина також відоме під назвою «рибний отрута», тому що корінні жителі використовували екстракт, що містить токсин ротенон, щоб заспокоїти рибу в воді, що дозволяло зловити її вручну.

Він також традиційно використовується для лікування нервових болів, таких як зубні болі і більш важкі випадки ішіасу. Рослина містить ряд інших алкалоїдів, які в досить великих дозах можуть бути токсичними для людини. Вважається, що седативні і спазмолітичні властивості пісцідіі обумовлені одним або декількома каннабиноидами.

При використанні в традиційній практиці пісцідія зазвичай приймається у формі капсул або настоянки. Екстракти цієї рослини є потужними анальгетиками і седативними засобами, в результаті чого можливе передозування.

Ті, хто чутливий до нейроактивности препаратів, особливо діти, вагітні або жінки-годувальниці, повинні уникати використання цього засобу. Пітливість, тремор і оніміння є симптомами передозування пісцідіей.

Це народний засіб не повинно використовуватися людиною, які приймають препарати від безсоння або занепокоєння, і його не можна приймати до операції, оскільки це може ускладнити анестезію.

Крат

Крат (Mitragyna speciosa)

Крат — це дерево триби Кавові, сімейства Маренові, що виростає в тропічних регіонах Південно-Східної Азії. Воно використовується в цих регіонах як засіб для усунення занепокоєння і безсоння і для лікування хронічного болю.

Тому Крат є кандидатом в ліки, що усуває симптоми ішіасу. Як і багато інших рослин триби Кавові, Крат містить численні алкалоїди. Первинний алкалоїд в кратоме отримав назву мітрагінін і був вперше синтезований в лабораторії в 1995 році.

У тих країнах, де Крат зростає в дикій природі, сирі листя жували або готували з них чай. Останнім часом екстракт кратома також доступний у формі капсул.

Крат ефективний при лікуванні симптомів відміни опіатів; проте він сам по собі може викликати залежність або, по крайней мере, формувати звичку.

В інтерв’ю з 562 людьми, які приймають Крат в Малайзії, 460 (82%) повідомили, що вони не змогли припинити використання кратома. Чи справді Крат викликає залежність (більше, ніж кофеїн), було широко обговорено.

Криміналізація кратома в багатьох країнах, в тому числі в Таїланді, заважала дослідженням його клінічних ознак. Управління по боротьбі з наркотиками внесло Крат в список як «наркотик і хімічна речовина, що викликають заклопотаність».

Крат є одним з багатьох традиційно використовуваних наркотичних анальгетиків, які цікавлять як дослідників, так і фармацевтичну промисловість. Мотивацією такого роду досліджень є необхідність знайти сильні болезаспокійливі засоби, які не викликають залежність або менш шкідливі, ніж стандартні опіати, такі як морфін.

Лікування ішіасу народними засобами в домашніх умовах дозволяє в більшості випадків зменшити біль і запалення, а в разі перенапруги або пошкодження грушоподібної м’язи можна навіть повністю позбутися від хвороби сідничного нерва.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: