Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах

Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах

Очищення кишечника клізмою відбувається за допомогою подразнення прямої кишки і нижньої частини товстої кишки, що допомагає полегшити запор і очистити організм від шлаків, токсинів і калових завалів. Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах не така вже й складна процедура, в чому ви і переконайтеся, прочитавши статтю до кінця.

Хоча існує багато видів клізм, деякі з яких спрямовані на очищення тільки прямої кишки, клізми для очищення кишечника повинні включати достатню кількість рідини, щоб досягти його далеких відділів. Для проведення клізм в домашніх умовах вам знадобиться Кружка Есмарха (великий гумовий мішок, що продається в аптеках), яка вміщує в себе від 1 до 4 літрів рідини. У доповненні до цього пристрою у вас буде довга трубка і наконечник, які можуть бути різних розмірів і форм. Перед початком проведення клізми на дому, людині з деякими проблемами зі здоров’ям рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Як правильно робити клізму для очищення кишечника

Крок 1

З’єднайте трубку з наконечником йдуть в комплекті з кухлем Есмарха. Підключіть інший кінець трубки до виступаючого з нижньої частини мішка для клізми пластиковому наконечнику.

Крок 2

Заповніть мішок для клізми 1,5 — 2,0 літрами води, температура якої становить 36,6 — 37 ° C.

Крок 3

Повісьте кухоль Есмарха за спеціальний отвір на S подібний гачок на висоті 1,2 — 1,8 метра від підлоги (повісити можна у ванній кімнаті на гачок для рушників).

Крок 4

Змастіть насадку і анус вазеліновим маслом.

Крок 5

Станьте в колінно-ліктьову позицію на підлозі, вставте змащений наконечник в пряму кишку і відкрийте затиск, щоб вода почала проходити в кишечник. Постарайтеся впустити в товсту кишку стільки води, скільки зможете.

Крок 6

Ляжте на спину і помасажуйте нижню частину живота протягом декількох хвилин або до тих пір, поки ви не відчуєте позиви до дефекації.

Попередження

Перед проведенням клізми для очищення кишечника в домашніх умовах обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Медичні експерти попереджають, що такий метод очищення протипоказаний людям із захворюваннями нирок і серцево-судинної системи через підвищений ризик розвитку зневоднення та втрати електролітів. При проведенні очисної процедури за допомогою клізми будьте обережні, так як необережні дії можуть привести до проколу прямої кишки, що в підсумку може зажадати хірургічного втручання.

Рекомендації

Що вам знадобиться

Клізма для очищення кишечника в домашніх умовах робиться досить просто, однак, щоб уникнути будь-яких ускладнень все ж рекомендується перед процедурою проконсультуватися з лікарем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: