Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Комп’ютерна томографія збільшує ризик розвитку раку на 35%

Комп'ютерна томографія збільшує ризик розвитку раку на 35%

Медична апаратура для візуалізації надала лікарям не хірургічний метод дослідження внутрішніх органів, виявлення патологій, діагностики, моніторингу різного роду травм і захворювань. Замість проведення інвазивних процедур, що зобов’язують людини перебувати тривалий час в стаціонарі, пацієнти можуть пройти комп’ютерну томографію (КТ сканування) з невеликим дискомфортом протягом короткого проміжку часу.

Однак, нові дослідження показують, що подібні діагностичні процедури, які допомогли пацієнтам уникнути хірургічної операції, надають на організм украй шкідливий вплив, підвищуючи ризик розвитку серйозних захворювань. Дослідження показали, що комп’ютерна томографія піддає людський організм небезпечного іонізуючого випромінювання, довічно збільшуючи ризик розвитку раку. У короткостроковій перспективі ризик розвитку раку збільшується на цілих 35%, після чого поступово знижується (нижче ви зможете побачити статистичні дані).

Вибух у використанні комп’ютерної томографії плюс небезпечне випромінювання

Коли КТ сканери вперше були введені, діагностичні процедури з їх застосуванням були зарезервовані тільки для самих хворих пацієнтів в найскладніших випадках. Технологія була доступна тільки в найбільших і передових медичних установах.

Але, протягом останніх двох десятиліть, використання комп’ютерної томографії вийшло на новий рівень. У слідстві масштабного застосування всіх типів апаратури медичної візуалізації, загальна доза радіації від виконуваних процедур зросла в 6 разів. Поряд зі збільшенням радіаційного опромінення хворих, зросла і кількість пов’язаних з цим предотвратімих видів раку.

На відміну від отримання одного рентгенівського зображення, під час КТ сканування робиться серія окремих рентгенівських зображень, згодом перетворюються за допомогою потужного комп’ютера в тривимірне зображення вмісту тіла високої контрастності. Під час проведення однієї діагностичної процедури за допомогою комп’ютерної томографії ви піддаєтеся впливу небезпечного випромінювання і ризик розвитку раку значно зростає. Одна така процедура еквівалентна кільком окремим рентгенологічних досліджень.

А чи знаєте ви наскільки сильно вас опромінюють під час комп’ютерної томографії?

Щоб зрозуміти, наскільки небезпечно вплив КТ, прийміть до відома, що протягом одного року ви природним чином піддаєтеся опроміненню приблизно в 3 мілізіверта (мЗв) радіації в зв’язку з фоновим випромінюванням з космосу. Порівняйте це з проведенням однієї процедури комп’ютерної томографії голови, яка може поставити під вас опроміненню приблизно в 2 мЗв або повного сканування черевної порожнини, при якій доза радіації становить більш ніж 30 мЗв. Це в 10 разів перевищує природне опромінення, якому ви піддаєтеся протягом одного року!

Радіаційне опромінення від 5 до 125 мЗв вже вважається «статистично значущим» в зв’язку з тим, що такі дози радіації сильно підвищують ризик розвитку ракових захворювань. Однак люди, у яких вже виявлена ​​злоякісна пухлина, як правило, піддаються ще більш високого рівня радіації, ніж здорові люди, через частоти сканувань для діагностики та подальших цілей.

Вражаючі статистичні дані показують довгострокову небезпеку комп’ютерної томографії

У дослідженні, опублікованому в 2013 році в журналі British Medical Journal, дослідники спостерігали близько 11 мільйонів суб’єктів, починаючи з людей, народжених в 1980-х роках і закінчуючи молодими юнаками і дівчатами. В рамках цієї групи, дослідники змогли виявити серед них 680000 людей, які принаймні один раз піддавалися діагностиці за допомогою КТ.

У тих, хто пройшов КТ сканування в якийсь момент свого дитинства, ризик розвитку раку збільшувався на 24% в порівнянні з тими, хто не проходив цієї процедури. Чим більша площа тіла піддавалася КТ сканування, то більша був ризик розвитку раку.

Підвищений рівень ризику залишався ще протягом тривалого періоду часу після проведення комп’ютерної томографії. Дослідники також встановили, що чим більшій кількості КТ сканувань піддавався людина, тим вище ставав ризик розвитку раку. Підвищений ризик розвитку раку не знижувався навіть після декількох днів. Дослідники виявили, що збільшення ризику розвитку раку зберігалося на позначці:

Захистіть себе від шкідливого впливу комп’ютерної томографії

На щастя, існують способи, за допомогою яких ви можете знизити ризики, пов’язані з опроміненням під час КТ сканування. Звичайно, самим логічним першим кроком є ​​просто обговорити свої побоювання з медичними працівниками. Запитайте у них, чи є які-небудь альтернативи, здатні забезпечити аналогічні можливості для діагностики без впливу шкідливого випромінювання.

Є також спеціальні натуральні засоби, які можуть допомогти захистити ваш організм від радіації, якщо їх почати використовувати завчасно. Наприклад, екстракт меліси запобігає утворенню небезпечних хімічно активних речовин, що утворюються під час іонізуючого радіаційного опромінення, в той час як екстракт гінкго білоба захищає ДНК від пошкоджень, що викликають рак. Третім натуральним засобом є спіруліна — вона зменшує шкідливий вплив іонізуючого випромінювання, підтримуючи кістковий мозок і вироблення їм життєво важливих кров’яних тілець.

Якщо ви повинні пройти комп’ютерну томографію або іншу діагностичну процедуру, під час якої ваше тіло буде піддано потужному опроміненню іонізуючим випромінюванням, завчасно почніть вживати харчові добавки, що містять ці три захисних інгредієнта. Приймайте поєднання цих добавок від одного до трьох разів на день протягом п’яти днів до запланованого сканування і принаймні ще п’ять днів після цього.

Крім того, ви також можете в цей же час збагатити ваш раціон великою кількістю свіжих ягід чорниці або використовувати екстракт чорниці. Ці ягоди або їх екстракт надають потужний позитивний вплив на організм людини, в тому числі дають можливість помітно підвищити репарацію ДНК.

Чи не погіршуйте негативну медичну статистику через відсутність знань. Поповнюйте свої знання про природні способи детоксикації організму, підвищуйте імунну функцію і безпечно видаляйте ракові клітини з організму без використання шкідливих наркотичних речовин, таких як хіміотерапія, або ризикованих хірургічних процедур.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: