Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Користь чайного гриба для здоров’я людини

Користь чайного гриба для здоров'я людини

Чайний гриб є давнім лікарським засобом, що володіє величезною кількістю корисних властивостей. Ферментований чайний напій, що виготовляється з чайного гриба, застосовувався в різних цілях протягом багатьох століть в безлічі різних культур.

Користь чайного гриба обумовлена ​​містяться в ньому різноманітними вітамінами, мінералами і ферментами, які сприяють загальному зміцненню здоров’я і дозволяють позбутися від різних захворювань.

Попросту кажучи, напій з чайного гриба «Комбуча» — це підсолоджений чай, ферментіруемие симбиотическими колоніями бактерій і дріжджів, який в процесі бродіння насичується поживними речовинами. Процес ферментації займає 7-12 днів в залежності від температури і чисельності бактерій і дріжджів, де задіюється понад 90% цукру, яким підсолоджують напій. Цей процес схожий на те, як готується хлібна закваска або кисломолочні продукти.

Чому саме чайний гриб?

Чайний гриб є прекрасним засобом для підтримки різних систем організму. Це не якась «чарівна таблетка» або панацея від усіх хвороб, але він допомагає нормалізувати функції організму, і допомогти в наступному:

Поліпшення травлення

Хоча все ще недостатньо досліджень чайного гриба, які б офіційно могли підтвердити його ефективність при розладах травлення, існує безліч свідчень того, що це засіб працює. Ми знаємо, що чайний гриб містить пробіотики, ферменти і корисні кислоти, дослідження яких уже проводилися і було науково доведено їх корисний вплив на шлунково-кишковий тракт.

Вчені говорять про те, що в здоровому кишечнику живе понад 100 трильйонів мікроорганізмів, що складаються з понад 500 різних видів. Наш організм в буквальному сенсі напханий бактеріями і це нормально. Існує безліч підтверджень того, що знищення корисної мікрофлори в наслідок застосування антибіотиків, антибактеріального мила та інших продуктів, буквально змінюють структуру нашого кишечника, що вкрай небезпечно для здоров’я.

Напої, схоже комбуча (напій з чайного гриба), такі як водний кефір, звичайний кефір і ферментовані продукти, такі як квашена капуста, містять мільярди цих корисних бактерій, ферментів і кислот, які допомагають підтримувати вашу кишкову мікрофлору в збалансованому стані.

Чайний гриб корисний для кишечника — він відновлює кишкову мікрофлору

Природний детоксикант і підтримка печінки

Печінка є одним з основних органів, що беруть участь в детоксикації організму. Чайний гриб багатий глюкаровой кислотою, яка допомагає виводити токсини з організму і дуже корисна для печінки.

Він допомагає підтримувати здорову мікрофлору кишечника і покращує травлення, тим самим допомагаючи організму з легкістю засвоювати їжу і в короткі терміни забезпечуючи організм людини енергією без кофеїну.

Зміцнення імунної системи

Користь чайного гриба для імунної системи зумовлена ​​тим, що в ньому міститься велика кількість антиоксидантів. Знову ж, коли справа доходить до зміцнення імунітету, цей засіб не є якоюсь панацеєю або «чарівної таблеткою». Напій з чайного гриба допомагає імунній системі відновитися до нормального рівня, що дуже важливо для здоров’я.

Він містить з’єднання, зване 1,4-лактон-D-цукрової кислоти (скорочено DSL), що володіє дивовижними антиоксидантними властивостями. Це з’єднання не присутній в НЕ ферментованому чаї (хоча багато чаї містять велику кількість інших антиоксидантів). Було визначено, що антиоксидант DSL неймовірно гарний для клітинної детоксикації.

Застереження

Крім користі, чайний гриб має деякі мінуси, які необхідно враховувати при його вживанні.

Людям, з будь-яким захворюванням, перед вживанням засобів з чайного гриба необхідно проконсультуватися з лікарем. Деякі люди при його вживанні відчувають біль і здуття живота, швидше за все, у зв’язку зі змінами бактеріальної мікрофлори в кишечнику. Також це може свідчити про те, що напій з чайного гриба був неправильно приготований і це може бути небезпечно для здоров’я, в зв’язку з тим, що в ньому могли розвинутися патогенні мікроорганізми і цвілеві гриби.

Також, вживання комбуча може викликати проблеми з зубами, так як цей напій містить великий відсоток натуральної кислоти, яка в деяких випадках шкодить зубам, але все ж її зміст знаходиться на більш низькому рівні, ніж в більшості газованих напоїв.

Дізнайтеся більше: Шкода чайного гриба — до чого може привести його вживання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: