Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Користь часнику. Часник — ваше здоров’я і довголіття

Користь часнику. Часник - ваше здоров'я і довголіття

Вже не одне тисячоліття в усьому світі часник користується популярністю, як в якості продукту харчування, так і в лікувальних цілях.

Користь часнику зумовлена ​​не тільки наявністю в ньому великої кількості вітамінів, мікро — і макроелементів, а й входять до його складу комплексом специфічних активних компонентів, виявлених тільки в часнику. Ця овочева культура популярна у багатьох народів світу в зв’язку зі своїм особливим пікантним смаком і запахом і як правило використовується в якості приправи до багатьох страв. Велика кількість людей знають про чудових антибактеріальних властивостях часнику і здібностях пригнічувати хвороботворну, патогенну мікрофлору, але це не всі принади даного продукту. Він володіє більш широкими можливостями позитивного впливу на організм людини, про які ми і поговоримо нижче.

Сирий часник — джерело вітамінів, мікро — і макроелементів

Максимальна користь для здоров’я від часнику досягається при вживанні його в сирому вигляді, адже в цьому випадку не руйнуються вітаміни і ферменти, по-іншому звані ензимами. Вітамін C і алліцин при обробці високими температурами повністю руйнується. Тому рекомендацією для вас буде використання по можливості часнику виключно в сирому вигляді. Нижче наведена таблиця, в якій ви можете дізнатися про склад часнику (кількість компонента на 100 грам часнику).

Вітаміни

Мікро — та макроелементи

Інші компоненти

Аллицин – очень мощный антиоксидант, избавляющий клетки организма от свободных радикалов. Само по себе это химическое соединение не находится в чесноке. Оно образуется при смешении аллиина и фермента аллициназы находящихся в нём раздельно. Оно образуется при раздавливании чеснока и в умеренных количествах очень полезно своей способностью уничтожать болезнетворные микроорганизмы, патогенную микрофлору, раковые клетки. В больших количествах может негативно воздействовать и на полезную микрофлору и здоровые клетки. При термической обработке аллицин очень быстро разрушается, и вся его польза сводится на нет. Чтобы не переборщить с потреблением аллицина употребляя чеснок в лечебных целях, рекомендуется использовать натуральные препараты масла чеснока. Это позволит получить максимальный полезный эффект и не нанести при этом урон организму. Ниже будут показаны все полезные свойства и полезное воздействие аллицина.

Корисні властивості часнику

Антимікробна, противірусний захист

Часник завдяки алліцин має потужний противірусну, антимікробну дію. Дріжджові гриби, хвороботворні мікроорганізми і бактерії, віруси, дифтерійна паличка, стафілокок, збудники дизентерії не виносять часнику, аллицин для них токсичний і вони гинуть. За ефективністю дію часнику можна порівняти з дією антибіотиків.

Часник застосовується при таких мікробних і вірусних захворюваннях:

Профілактика і лікування серцево-судинних захворювань

Вживання часнику і часникового масла ефективно знижує рівень поганого холестерину в судинах. Цьому сприяє все той же аллицин. Тому часник рекомендується людям з гіпертонією, гіперхолестеринемією та атеросклероз судин. Вживання в їжу цього овочу сприяє зменшенню тромбоутворення, розширенню судин і поліпшенню роботи серця, що є відмінною профілактикою таких гострих порушень, як інсульти та інфаркти міокарда. Читайте докладніше про користь часнику для серця.

Часник застосовується при таких серцево-судинних захворюваннях.

Існує просте народний засіб для очищення кровоносних судин з лимоном і часником, яке здатне протягом 40 днів в деякій мірі очистити ваші судини і поліпшити склад крові. Цей засіб допомагає запобігти розвитку небезпечних для життя серцево-судинних захворювань. Дізнатися про його застосування та приготуванні ви можете тут — Очищення судин лимоном і часником — рецепт.

Профілактика та комплексне лікування ракових захворювань

Завдяки аллицина часник в стані значно знизити ймовірність виникнення ракових захворювань і його вживання є одним з дієвих методів профілактики онкології. Що дивно пухлини різної локалізації можуть навіть зупинятися в своєму зростанні, доповнюючи при цьому основне лікування. Все звичайно залежить від стадії захворювання і проведеного лікування.

Часник застосовується при таких ракових захворюваннях, і не тільки.

Шлунково-кишковий тракт

Часник позитивно впливає на травлення, відбувається його стимуляція і підвищується апетит, що стає хорошою допомогою людям зі зниженою масою тіла. Часник і часникове масло знищує патогенну мікрофлору в кишечнику, усуваються гнильні процеси в шлунково-кишковому тракті і метеоризм. Можна також прибрати запальні процеси в апендиксі на ранніх стадіях і уникнути операції. У народній медицині часник застосовують при колітах і ентероколітах. Часник себе зарекомендував як відмінне антипаразитарний засіб, зокрема, його активно і успішно застосовують при глистовихінвазіях і в комплексному плановому очищенні від паразитів.

Застереження: не варто вживати часник людям, що страждають гострим гастритом, виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки.

Часник застосовується при таких захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Захворювання шкірних покривів

Якщо на шкірі довго не гояться і гнояться рани, просто намащуйте уражені ділянки соком часнику. Бактерії не витримають такого удару. Коли немає під рукою спеціальних засобів, а продезінфікувати рану необхідно терміново і їсти часник — просто обробіть її таким чином і уникнете наривів і заражень. Часник добре допомагає для виведення бородавок і усунення мозолів. Користь часнику для шкіри голови і волосся особливо важлива при облисінні, адже в деяких випадках вдається досягти стійкого позитивного результату.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: