Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Користь Омега-3 для жінок

Користь Омега-3 для жінок

В результаті прискорених темпів життя, сучасні жінки часто віддають перевагу вживанню фаст-фуду і фабричної їжі, які не містять в собі необхідних корисних речовин, таких як омега-3, що призводить до проблем зі здоров’ям. Ми розглянемо користь омега-3 для жінок, важливість вживання цих поліненасичених жирних кислот і правильне дозування.

У раціоні сучасної жінки присутній вкрай мало омега-3 продуктів, що містять ці важливі жирні кислоти, і ми повинні розуміти важливість достатнього їх вживання, так як на кону стоїть питання здоров’я жінки. Омега-3 жирні кислоти є важливими живильними речовинами, які допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань, запальних захворювань, зниження пам’яті і депресію. Омега-3 грають велику роль в зниженні депресії і тривоги у жінок, але на жаль сучасний раціон харчування не здатний задовольнити потребу організму жінки в цих важливих поживних речовинах.

Щоденний раціон харчування сучасної жінки найчастіше складається в основному з фабричних оброблених продуктів харчування і великої кількості вуглеводів. Це в свою чергу позбавляє нервову систему і мозок необхідних поживних речовин, які потрібні для повноцінного їх функціонування. Крім того, споживання занадто великої кількості вуглеводів і шкідливих жирів може призвести до набору зайвої маси тіла. Омега-3 жирні кислоти є важливими живильними речовинами, здатними повернути назад деякі захворювання або зменшити їх симптоми.

Омега-3 жирні кислоти містяться в таких продуктах, як:

Продовольчі компанії залучають споживачів, додаючи омега-3 жирні кислоти в свою продукцію, роблячи відповідні помітки на упаковці. Ви можете зустріти такі продукти, збагачені омега-3:

Вживаючи продукти, збагачені омега-3 жирними кислотами, жінкам легше отримувати потрібну кількість цих поживних речовин. Однак не варто забувати про те, що всі ці продукти проходять обробку і жирні кислоти в їх складі можуть приносити лише незначну користь. Найкраще сконцентруватися на вживанні натуральних продуктів, природно містять омега-3 жирні кислоти.

Існує ще одні жирні кислоти, які присутні у великій кількості в раціоні людей — це омега-6 поліненасичені жирні кислоти. Омега-6 повинні вживатися в меншій кількості, ніж омега-3, щоб зменшити ризик розвитку безлічі хронічних хвороб. Сучасна людина отримує з їжі в середньому близько 15 частин омега-6 і 1 частина омега-3, тоді як норма споживання повинна становити 3 частини омега-3 і 1 частина омега-6.

Користь для жінок Омега-3 жирних кислот

Омега-3 жири приносять відчутну користь жіночому здоров’ю, впливаючи безпосередньо на клітини, передачу нервових імпульсів, а також допомагаючи організму виробляти хімічні речовини, що знижують запалення в організмі. Ось чому омега-3 для жінок так важливий:

Як ви можете бачити, вживання достатньої кількості омега-3, для жінок дуже корисно, тому що це дозволяє поліпшити якість життя, і уникнути розвитку різних захворювань.

Дозування Омега-3 для жінок

Дослідження показують, що деякі народи, які вживають велику кількість жирних сортів риби, значно меншою мірою страждають деякими захворюваннями. Японці, жителі середземноморських країн і ескімоси на Алясці їдять велику кількість риби. Частота серцево-судинних захворювань, високий кров’яний тиск (гіпертонія), порушення згортання крові і порушення пам’яті значно рідше зустрічаються у людей, які проживають в цих областях. Люди, які проживають в інших розвинених країнах, в чиєму раціоні харчування присутній занадто мало риби, часто страждають безліччю поширених захворювань, пов’язаних з низьким споживанням омега-3 жирних кислот.

Для того, щоб отримувати більше омега-3 жирних кислот, жінкам необхідно вживати по крайней мере 2 порції холодноводного дикої риби в тиждень. Риба повинна бути спіймана по можливості в водоймах з найнижчим рівнем ртуті, так як великі види хижих риб здатні накопичувати в своєму тілі багато цієї шкідливої ​​речовини (див. Ртуть в морепродуктах). Ртуть перешкоджає засвоєнню омега-3 жирних кислот. Вживання занадто великої кількості омега-6 жирних кислот також знижує засвоєння омега-3. Якщо ваш раціон харчування недостатньо збалансований, прийом добавок риб’ячого жиру є хорошим способом отримання достатньої кількості омега-3 жирних кислот. Якщо ви вирішили приймати добавки омега-3, то вам необхідно дотримуватися наступних рекомендацій щодо дозування: приймати необхідно від 1000 мг до 3000 мг в день. Є деякі жінки, яким необхідно приймати більше 3000 мг омега-3 щодня. Однак приймати таку кількість потрібно тільки за порадою лікаря.

Побічні ефекти

При прийомі добавок омега-3 у деяких жінок можуть спостерігатися незначні побічні ефекти. До них відносяться розлад шлунка і діарея, які можуть бути зменшені за допомогою прийому добавок разом з вживанням їжі. Основними побічними ефектами прийому добавок омега-3 жінками, є низький кров’яний тиск і ризик кровотечі, але вони зазвичай виникають тільки при прийомі омега-3 в підвищених дозах, або якщо ви одночасно приймаєте розріджують кров препарати. Ось чому перед початком прийому добавок омега-3 важливо проконсультуватися з вашим лікарем.

Підведемо підсумок

Кожній жінці необхідно знати про важливість вживання омега-3. Користь омега-3 для жінок неоціненна, тому що включення в щоденний раціон харчування достатньої кількості продуктів, багатих цими жирними кислотами і прийом добавок, дозволяє значно знизити ризик розвитку багатьох захворювань, які часто виникають у сучасних жінок. Омега-3 знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, психічних розладів, і зберігає гостроту розуму. Якщо ви щодня отримуєте досить омега-3, ви робите великий внесок в ваше здоров’я!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: