Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Користь перепелиних яєць — 5 переваг

Користь перепелиних яєць - 5 переваг

Багато людей навіть не здогадуються про те, наскільки корисні можуть бути перепелині яйця. Британські вчені після проведених досліджень прийшли до висновку, що перепелині яйця приносять величезну користь здоров’ю людини і навіть допомагають боротися із зайвою вагою.

На думку дієтологів, перепелине яйце є одним з найбільш багатих поживними речовинами продуктів і поряд з цим корисні речовини в ньому добре збалансовані. Дієтологи рекомендують включити в свій щоденний раціон щонайменше одне перепелине яйце.

Користь перепелиних яєць — 5 основних переваг

Існує п’ять основних переваг демонструють всю користь перепелиних яєць, які ми і розглянемо.

1. Поживна цінність перепелиних яєць

Перепелині яйця вкрай багаті антиоксидантами, вітамінами і мінералами. Завдяки великому вмісту кальцію, їх регулярне споживання є відмінною профілактикою остеопорозу та інших захворювань.

На замітку: в зв’язку з нестачею кальцію в організмі людини може виникнути більше 150 захворювань. Якщо ви відчуваєте брак цього важливого елемента, варто подбати про додаткове джерело в вигляді добавок з кальцієм. Але так як існує досить багато форм кальцію з усіма їх перевагами і недоліками, зорієнтуватися в них вам допоможе даний матеріал — Який кальцій краще — огляд форм кальцію.

Перепелині яйця також містять велику кількість ліпопротеїнів високої щільності (хорошого холестерину), що вкрай позитивно позначається на серцево-судинній системі людини. Користь перепелиних яєць завдяки гарному холестерину в їх складі в тому, що це допомагає істотно знизити ризик розвитку атеросклерозу судин і запобігти таким патологічні стани, як інфаркт міокарда та інсульт (крововилив в мозок).

У них міститься 13% білка, що на 2% більше ніж у курячих яйцах. Оні також містять значну кількість вітаміну А, D, В2, B6 і B12. Однак не варто зловживати перепелиними яйцями в зв’язку з тим, що вітамін A накопичується в організмі. З’їдаючи більше 10 яєць в день ви ризикуєте засвоїти занадто велика кількість цього вітаміну, що призведе до передозування з усіма наслідками, що випливають від сюди наслідками.

2. Користь перепелиних яєць для різних систем організму

Перепелині яйця можуть надавати позитивний вплив на ваш організм досить різнобічно:

Крім цього перепелині яйця забезпечують ваш організм легко засвоюваним кальцієм і сприяють зміцненню імунної системи. Перепелині яйця за вмістом кальцію і фосфору перевершують курячі яйця.

3. Вони очищають і відновлюють ваше тіло

Користь перепелиних яєць проявляється також у тому, що вони відмінно виводять важкі метали з організму і токсини з крові. Вони також допомагають вивести камені з жовчного міхура, з нирок і сечового міхура.

4. Перепелині яйця не викликають алергічних реакцій

Перепелині яйця гіпоалергенні і не викликають діатезу, чого не можна сказати про курячих яйцях. Насправді вони навіть допомагають боротися з симптомами алергії в зв’язку з наявністю білка овомукоід.

5. Користь перепелиних яєць в загоєнні різних травм

Експерти вважають, що перепелині яйця допомагають прискорити одужання після перенесеного інсульту і допомагають зберегти силу серцевих м’язів. Деякі пацієнти страждають виразками шлунка і дванадцятипалої кишки, і гастритами при вживанні перепелиних яєць видужували прискореними темпами.

Рекомендації

Зауважимо, що перепелині яйця корисніше з’їдати в сирому вигляді або звареними в перебігу 30 секунд. Причому ризику зараження сальмонелою абсолютно немає в зв’язку з тим, що температура тіла перепелів значно вище, ніж у курки. Крім того, вони не можуть бути заражені, оскільки містять лізоцим вбиває бактерії.

У зв’язку з тим, що перепелині яйця дуже маленького розміру, ви зможете їх вживати досить багато за один раз, проте не варто їх з’їдати більше 20 штук в день. Якщо ви щодня вживаєте більше 5 перепелиних яєць, вам слід скоротити кількість їжі багатої вітаміном A, наприклад, морква або риб’ячий жир. Більшість людей з’їдають на сніданок 3 — 5 яєць.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: