Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Користь вітаміну А для шкіри обличчя: зовнішнє і внутрішнє застосування

Користь вітаміну А для шкіри обличчя: зовнішнє і внутрішнє застосування

Вітамін А працює шляхом нормалізації шкірних функцій, тому він допомагає в усуненні всіх захворювань шкірного покриву. У 1996 році було переконливо доведено, що вітамін А в якості інгредієнта в засобах для зовнішнього застосування для шкіри здатний перепрограмувати клітинну функцію! Саме тому він може допомогти нам виглядати з віком більш витончено, і що більш важливо, він може допомогти підтримувати здоров’я вашої шкіри на високому рівні. Нижче ми розглянемо, в чому полягає користь вітаміну А для шкіри обличчя, яка необхідна денна норма його споживання, користь при вживанні багатих вітаміном А продуктів, і користь зовнішнього застосування кремів для обличчя з ретинолом.

Яку користь приносить вітамін А для шкіри

На відміну від багатьох інших поживних речовин, вітамін А є групою сполук, яка включає його активні форми (ретінал, ретинол і ретиноевую кислоту) та інші каротиноїди провітаміну А, такі як бета-каротин. Бета-каротин (і інші каротиноїди) — це форма вітаміну А, яку ми отримуємо безпосередньо з рослинної їжі. У наших організмах бета-каротин перетворюється на ретинол (істинний вітамін А).

Вітамін А ущільнює і стимулює дерму (там, де знаходяться ваш колаген, еластин і кровоносні судини), тому він зменшує кількість зморшок і збільшує приплив крові до поверхні шкіри. Вітамін А фактично збільшує відкладення колагену — тому він уповільнює нормальний віковий розпад вашого колагену і еластину.

Вітамін А:

Ось що відбувається, коли ви годуєте свій організм вітаміном А:

Захищає від УФ-пошкоджень і уповільнює ознаки старіння. Велика частина надходження вітаміну А в організм пов’язана з вживанням в їжу продуктів, багатих бета-каротином, і каротиноїди провітаміну А, які є потужними антиоксидантами. Вони пригнічують вільні радикали, які руйнують колаген (основа сполучної тканини вашої шкіри) і сприяють виникненню зморшок і обвислій шкіри. Вітамін А також зменшує чутливість шкіри до сонячного світла, забезпечуючи деяку природну захист від викликаного сонцем почервоніння і пігментації.

Сприяє нормальному виробництву клітин шкіри. Ретінал, ретинол і ретиноевая кислота важливі для виробництва і зростання клітин. Вітамін А також стимулює фібробласти (клітини, відповідальні за розвиток тканини, яка тримає шкіру міцною і здоровою) в глибоких шарах вашої шкіри. Оскільки вітамін А і каротиноїди грають таку велику роль в процесі росту клітин і тканин, недостатнє їх кількість може привести до ослаблення шкіри, викликаючи шкірні проблеми починаючи від сухості і закінчуючи ранами, які гояться повільніше.

Захищає від інфекції. Шкірний покрив — це важлива частина вашої імунної системи, так як він є першою лінією захисту від бактерій, забруднювачів і інфекції. Стимулюючи виробництво клітин, вітамін А допомагає зміцнити цей бар’єр, захищаючи вас від шкідливих подразників, які намагаються атакувати вашу зовнішню оболонку.

Скільки вам необхідно отримувати вітаміну А з їжі

Жінки повинні прагнути до отримання 700 мкг вітаміну А в день, тоді як Чоловіки повинні отримувати 900 мкг. Яйця і молочні продукти є прекрасними джерелами вітаміну А, а помаранчеві і зелені листові овочі, такі як солодка картопля (батат), морква, канталупа і шпинат, багаті бета-каротином, який ваш організм буде використовувати для виробництва необхідного йому вітаміну А.

Якщо ви розглядаєте варіант прийому добавок вітаміну А, спочатку зверніться до лікаря, так як цей вітамін є жиророзчинних, і здатний накопичуватися в вашому організмі при надмірному споживанні. Віддавайте перевагу добавкам вітаміну А, які містять провітамін А (наприклад, бета-каротин), щоб знизити ризик токсичності. Прагнучи отримати рекомендовану кількість цього вітаміну з продуктів, багатих бета-каротином, ви навряд чи переусердствуете.

Детально про те, які продукти багаті вітаміном А ви можете дізнатися на цій сторінці — 20 продуктів, багатих вітаміном A: список продуктів.

Ось що відбувається при зовнішньому застосуванні вітаміну А

Розгладжує зморшки. Зовнішнє застосування вітаміну А у вигляді ретинолу (присутній в засобах для шкіри, наприклад, в кремах) і ретиноєвої кислоти (також присутній в кремах) є доведеним ефективним засобом від зморшок, і багато дерматологи рекомендують його з метою боротьби з ознаками старіння. Дослідження показали, що ці інгредієнти здатні стимулювати виробництво колагену: коли колаген пошкоджується через вплив ультрафіолетового випромінювання та інших агресорів, на обличчі починають з’являтися зморшки.

Ретиноїди «включають» клітини, відповідальні за створення нового колагену, зміцнюють вашу шкіру і вирівнюють зморшки, тому шкіра виглядає більш гладкою. Одне дослідження показало, що після 10-12 місячного застосування крему з вітаміном А учасники експерименту помітили значне зменшення зморшок, а медичні експерти відзначили збільшення колагену на 80%.

Вирівнює тон шкіри і додає сяйво. Креми з вітаміном А можуть допомогти освітлити викликані сонцем коричневі плями і підвищити сяйво шкіри двома способами:

Очищає шкіру від акне (вугрової висипки). Прищі формуються, коли пори забиваються мертвими клітинами шкіри, бактеріями і жиром, забезпечуючи ідеальне підґрунтя для Пропіонібактеріі акне, звичайних бактерій, відповідальних за появу акне (вугрової висипки). Коли креми з ретинолом для особи стимулюють клітинний оборот, той же самий процес відбувається всередині самих пір, що допомагає уповільнити виробництво шкірного сала і зберегти чистоту пір.

Вибір крему для обличчя з ретинолом (вітаміном А)

Крем для обличчя з ретинолом

Якщо ви вирішите спробувати використовувати крем з вітаміном А, завжди при покупці звертайте увагу на склад крему. Він повинен містити ретинол, а не ретинил пальмітат (більш слабка версія вітаміну). Ретинол не так ефективний, як ретіноідной кислота, яка присутня в відпускаються за рецептом засобах, тому результати можуть займати більше часу, але креми для шкіри з ретинолом також менше дратують чутливу шкіру.

На жаль, часто застосування кремів з вітаміном А викликає червоність, чутливість, сухість та лущення шкіри, поки ви не звикнете. Щоб звести до мінімуму ці побічні ефекти, почніть з нанесення на обличчя малої кількості (завбільшки з горошину) крему щоночі або дві, протягом декількох тижнів. Користуйтеся також простим (без запаху) зволожуючим кремом. Поступово збільшуйте кількість наноситься крему в нічний час.

Як наносити крем з вітаміном А на шкіру обличчя

Крок 1

Вимийте обличчя ніжним засобом, що очищає і витріть насухо рушником. Перш ніж наносити крем для обличчя з ретинолом, переконайтеся, що ваша шкіра чиста, щоб забезпечити найкраще вбирання.

Крок 2

Зачекайте 15 хвилин після висихання особи, щоб нанести крем з ретинолом. Використовуйте тільки кількість крему розміром з горошину на все обличчя, намагаючись не намазувати шкіру обличчя біля очей.

Крок 3

Протріть все обличчя зволожуючим сонцезахисним кремом. Крему з ретинолом підвищують чутливість вашої шкіри до сонця, тому не забудьте нанести зволожуючий сонцезахисний крем під ваш макіяж.

Що вам знадобиться:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: