Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Косити траву уві сні — до чого?

Косити траву уві сні - до чого?

Зміст:

Сонник косити траву уві сні

Якщо ви людина ніяк не пов’язана з сільським господарством в цілому, і з покосом трави зокрема, то бачити сон, в якому ви її косите, може передвіщати великі зміни. В іншому ж випадку подібне бачення може відображати ваші переживання з приводу збору врожаю, посухи, граду та інших природних катаклізмів.

Приснився сон: Косити траву уві сні

До чого сниться, що ви косите зелену, соковиту траву?

Зауважимо відразу, це хороший знак, який обіцяє сновидцу матеріальну прибуток і повне взаєморозуміння в сім’ї. Якщо відчували, як ароматно пахне скошена трава, то все приємне, що трапиться у вашому житті, автоматично подвоюється.

Думки сонників з приводу скошеної трави

Звичайно, для того щоб правильно розгадати сон, необхідно ретельно вивчити тлумачення сонників. Саме в них можна знайти всю цікаву для вас інформацію.

Сонник Апостола Кананіта

Літній сонник

Сниться, як косите траву і складаєте її у високі копиці — ви господарський людина, яка намагається принести в будинок кожну копійку.

Сонник Міллера

Сонник міс Хассе

До чого сниться скошувати траву в безлюдному місці, наприклад, на кладовищі? Уважно поставтеся до своїх розтрат в реальному житті. Не виключено, що ваші запити трохи вище фінансових можливостей.

Коли при цьому ви скосили ще і всі квіти — подбайте про своє здоров’я, так як найближчим часом воно буде барахлити.

Інші тлумачення сонників з приводу покосу

Якщо косили суху траву

У будь-якому сонник можна знайти пояснення, до чого сниться косити суху траву — до неприємностей і захворювань.

А ось скошувати свіжу, зелену, і соковиту — обіцяє успіх в будь-якій справі. Особливо такий сон сприятливий для людей творчих професій.

Сниться велика площа, яку вам необхідно прибрати, покрита пожухлой травою — знак того, що на вас насувається небезпека.

Бачити їстівну траву — до прикростей. У деяких сонниках можна зустріти пояснення, до чого вдихати занадто явний запах скошеної трави. Такий сон означає, що сильно перевтомлювалися останнім часом, вам треба відпочити.

Що і кому обіцяє сон про косовиці

Вважається, що подібний сон обіцяє кожній людині поліпшення в певній сфері. Наприклад, артисту прогнозується слава, яка наздожене його вже найближчим часом. А фермер після такого сновидіння збере небувалий урожай. Людині, що займається торгівлею і фінансами, бачення обіцяє прибуток.

Якщо подібне бачила людина, яка вболіває — він скоро видужає. Закоханим ж, покіс в сновидінні, говорить про те, що вони знову випробують пристрасть, їх відносини вийдуть на більш високий і якісний рівень.

Якщо вас хто-небудь образив, а в нічному баченні ви косили траву, значить, незабаром все налагодиться і людина попросить у вас вибачення.

Чим косили траву уві сні

Багато тлумачі снів наголошують на тому, що найідеальніший сон, той в якому ви підстригали газони газонокосаркою. Значить, досягнете успіху, матеріального достатку, поваги, і все це без особливих зусиль з вашого боку.

Якщо ж працювали за допомогою коси, то ви також отримаєте багато почестей, але для цього необхідно буде добряче попотіти.

І не варто забувати про те, що травичка повинна обов’язково бути молодий, зеленої, соковитої. Так як суха і пожухла, обіцяє одні неприємності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: