Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Кращі продукти від нудоти

Кращі продукти від нудоти

Якщо ви відчуваєте нудоту, одна тільки думка про їжу може змусити вас відчути себе гірше. Проте важливо забезпечувати організм поживними речовинами, і заспокоїти шлунок.

Ви можете відчувати нудоту з різних причин, таким як:

Повноцінний відпочинок і вживання рідин може допомогти контролювати нудоту, але можуть допомогти також певні продукти. У цій статті ми розглянемо, які продукти допомагають від нудоти.

Імбир

Імбир традиційно використовується людьми для полегшення нудоти. Він містить сполуки під назвою гінгерол і шогаол, які можуть стимулювати спорожнення шлунка і допомогти полегшити почуття нудоти.

В огляді досліджень розглядався вплив імбиру на нудоту і блювоту у випадках симптомів, викликаних вагітністю. Чотири рандомізованих контрольованих дослідження показали, що імбир більш ефективний у зниженні інтенсивності нудоти і частоти блювоти у вагітних жінок, ніж плацебо.

Автори огляду також виявили, що імбир більш ефективний, ніж плацебо, при лікуванні ранкової нудоти, морської хвороби і нудоти, викликаної хіміотерапією.

Ви можете додавати імбир в бульйони або робити імбирний чай, використовуючи свіжий імбир.

Бульйон

Курячий або овочевий бульйон може бути хорошим джерелом поживних речовин, які легко перетравлюються і засвоюються, коли ви відчуваєте нудоту.

Якщо ви менше п’єте або втрачаєте рідину через потовиділення і блювоти, бульйони можуть допомогти заповнити втрачені рідини, сіль і електроліти.

Дієта БРЯТ

БРЯТ означає:

Ці продукти легше вживати, тому що вони м’які і легко засвоюються.

Банани також є хорошим джерелом енергії і поживних речовин. Вони багаті калієм, який може допомогти заповнити будь-які електроліти, втрачені в результаті блювоти.

Однак дієта БРЯТ не забезпечує організм людини достатньою кількістю поживних речовин в довгостроковій перспективі. Вона може допомогти в протягом короткого періоду нудоти, але як тільки ви почнете відчувати себе краще, вам необхідно почати включати в раціон більшу кількість багатих поживними речовинами продуктів.

Крім того, під час дієти БРЯТ важливо підтримувати організм добре гідратованих. Вам необхідно пити воду часто, але маленькими порціями. Вживання великої кількості води може засмутити і без того засмучений шлунок.

Сухі продукти

Поряд з тостами, інші сухі продукти можуть бути хорошим варіантом для людей, які відчувають нудоту, оскільки вони прості і легко засвоюються. Вони також практично не мають запаху, що може допомогти зменшити відчуття нудоти.

До сухим продуктів відносяться:

Холодні продукти

Коли вас нудить, вам може бути легше вживати холодну їжу, так як вона часто має менш виражений запах, ніж гаряча. У деяких людей запах гарячої їжі може підсилювати відчуття нудоти.

Ось хороші варіанти холодних страв:

Багаті білком продукти

Білок допомагає організму створювати ферменти, які беруть участь у травленні. Організм також використовує білок для насичення крові киснем, щоб доставляти поживні речовини в кожну частину тіла.

Деякі дослідження показують, що споживання більшої кількості білка, ніж вуглеводів, може допомогти полегшити нудоту і блювоту у вагітних жінок.

Ось хороші варіанти багатих білком продуктів при нудоті:

Ви можете комбінувати ці продукти з м’якими продуктами, такими як тости, рис або локшина, щоб збільшити споживання калорій.

Підведемо підсумок

Під час нудоти багато людей не хочуть їсти. Проте споживання невеликої кількості певних продуктів може допомогти зменшити нудоту і підтримати рівень енергії.

Також життєво важливо залишатися добре гідратованих, випиваючи чисті напої, такі як вода або трав’яні чаї, особливо, щоб заповнити втрачену рідину при блювоті.

Ось інші поради, які можуть допомогти при нудоті:

Якщо ви продовжуєте відчувати нудоту без будь-якого полегшення, відчуваєте незрозумілу нудоту або взагалі не можете їсти або пити, вам слід звернутися до лікаря.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: