Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Кукурудзяні рильця: лікувальні властивості і протипоказання

Кукурудзяні рильця: лікувальні властивості і протипоказання

Що це таке | Лікувальні властивості | дозування | Протипоказання | висновки

Кукурудзяні рильця — це довгі шовковисті нитки, які ростуть на початках кукурудзи.

Хоча при приготуванні і вживанні кукурудзи їх часто викидають, вони можуть мати кілька лікарських застосувань.

Кукурудзяні рильця століттями використовувалися в якості рослинного лікарського засобу в традиційній китайській та індійській медицині (медицині корінних американців). Вони до цих пір використовується в багатьох країнах, включаючи Китай, Францію, Туреччину і США.

Ця стаття пояснює все, що вам потрібно знати про кукурудзяних рильцях, включаючи їх застосування, лікувальні властивості та протипоказання, і дозування.

Що таке кукурудзяні рильця і ​​як їх використовувати?

Кукурудзяні рильця — це довгі ниткоподібні пасма рослинного матеріалу, які ростуть під лушпинням свіжого кукурудзяного качана.

Ці блискучі, тонкі волокна сприяють запиленню і зростання кукурудзи, але вони також використовуються в народній медицині.

Кукурудзяні рильця містять безліч рослинних сполук, які можуть бути відповідальні за різні наслідки в відношення здоров’я.

У традиційній китайській і індійській медицині вони використовуються для лікування різних захворювань, включаючи проблеми з простатою, малярію, інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) і хвороби серця.

Пізніші дослідження показують, їх застосування може також допомогти знизити кров’яний тиск, рівень холестерину і цукру в крові, а також запалення.

Кукурудзяні рильця можна використовувати в свіжому вигляді, але їх часто сушать перед вживанням у вигляді чаю або екстракту. Їх можна також приймати у вигляді таблеток.

Висновок:

Кукурудзяні рильця — це вид натурального ниткоподібні волокна, яке росте на кукурудзяних качанах. Вони використовуються в якості рослинного лікарського засобу при різних захворюваннях в народній або традиційній медицині деяких народів.

Потенційні лікувальні властивості кукурудзяних рилець

Хоча кукурудзяні рильця зазвичай використовуються в фітотерапії, дослідження щодо їх лікувальних властивостей обмежені.

Проте попередні дослідження показують, що вони можуть бути корисні для здоров’я, особливо при певних типах запальних захворювань, таких як хвороби серця і цукровий діабет.

Містять антиоксиданти

Антиоксиданти — це рослинні сполуки, які захищають клітини вашого організму від пошкодження вільними радикалами і окисного стресу. Окислювальний стрес є однією з основних причин ряду хронічних захворювань, включаючи цукровий діабет, хвороби серця, рак і запалення.

Кукурудзяні рильця є природним джерелом флавоноїдних антиоксидантів.

Численні дослідження в пробірці і на тваринах свідчать, що їх флавоноїди зменшують окислювальний стрес і захищають від пошкодження вільними радикалами.

Ці сполуки можуть бути відповідальні за багато корисних властивостей кукурудзяних рилець.

Володіють протизапальними властивостями

Запалення є частиною природного імунної відповіді вашого організму. Проте надмірне запалення пов’язане з різними захворюваннями, включаючи хвороби серця і цукровий діабет.

Дослідження в пробірці і на тваринах показали, що екстракт кукурудзяних рилець може зменшити запалення, пригнічуючи активність двох основних запальних з’єднань.

Це рослинне волокно також містить магній, який допомагає регулювати запальну реакцію вашого організму.

Тим не менш необхідні дослідження на людях.

Сприяють контролю рівня цукру в крові

Деякі дослідження показують, що кукурудзяні рильця можуть знизити рівень цукру в крові і допомогти впоратися з симптомами цукрового діабету.

В одному дослідженні на тваринах було відзначено, що у мишей з цукровим діабетом, які отримували флавоноїди з кукурудзяних рилець, значно знизився рівень цукру в крові в порівнянні з контрольною групою.

Недавнє дослідження в пробірці також показало, що антиоксиданти в цьому кукурудзяному продукті можуть допомогти запобігти діабетичне захворювання нирок.

Хоча ці результати є багатообіцяючими, необхідні дослідження на людях.

Можуть знизити кров’яний тиск

Кукурудзяні рильця можуть бути ефективним засобом для лікування високого кров’яного тиску.

По-перше, вони сприяють виведенню з організму зайвої рідини. Таким чином, вони можуть бути природною альтернативою призначеним діуретиків, які часто використовуються для зниження кров’яного тиску.

Більш того, недавнє дослідження на щурах показало, що екстракт кукурудзяних рилець значно знижує кров’яний тиск, пригнічуючи активність ферменту (АПФ).

В одному 8-тижневому дослідженні 40 людям з високим кров’яним тиском давали збільшуються кількості цієї добавки, поки вони не досягли дози в 260 мг на кг маси тіла.

У них значно знизилося артеріальний тиск в порівнянні з контрольною групою, причому у тих, хто отримав найбільшу дозу, спостерігалося найбільше зниження.

Проте необхідні додаткові дослідження на людях.

Можуть знизити рівень холестерину

Кукурудзяні рильця також можуть знизити рівень холестерину.

Одне дослідження на тваринах показало, що у мишей, які отримували екстракт кукурудзяних рилець, спостерігалося значне зниження загального рівня холестерину і ЛПНЩ (поганого) поряд зі збільшенням холестерину ЛПВЩ (хорошого).

В іншому дослідженні на мишах, яких годували їжею з високим вмістом жиру, у тих, хто отримував кукурудзяні рильця, загальний рівень холестерину був значно нижче, ніж у тих, хто не отримував цю добавку.

Тим не менш необхідні дослідження на людях.

Висновок:

Кілька досліджень показують, що кукурудзяні рильця можуть зменшити запалення, рівень цукру в крові, кров’яний тиск і рівень холестерину. Проте необхідні додаткові дослідження.

Дозування кукурудзяних рилець

Оскільки дослідження властивостей кукурудзяних рилець на людях обмежені, офіційні рекомендації щодо дозування були розроблено.

На реакцію вашого організму на цю добавку можуть впливати різні чинники, включаючи вік, стан здоров’я та історію хвороби.

Більшість доступних досліджень показують, що кукурудзяні рильця нетоксичні і що добові дози до 10 грам на кг маси тіла, ймовірно, безпечні для більшості людей.

Проте більшість етикеток добавок кукурудзяних рилець рекомендують значно нижчі дози в 400-450 мг, що приймаються 2-3 рази на день.

Рекомендується починати з низької дози, щоб ваш організм реагував позитивно, а потім поступово збільшувати при необхідності.

Якщо ви не впевнені в правильності дозування, проконсультуйтеся з лікарем.

Висновок:

Рекомендоване дозування добавок кукурудзяних рилець через відсутність досліджень не було встановлено. Проте краще почати з більш низької дози, щоб побачити, як ваш організм реагує.

Побічні ефекти і протипоказання

Хоча було зареєстровано дуже мало побічних ефектів, кукурудзяні рильця не можуть бути безпечними для всіх.

Якщо у вас виникла алергічна реакція на кукурудзу або кукурудзяні продукти, вам слід уникати кукурудзяних рилець.

Крім того, кукурудзяні рильця не рекомендуються, якщо ви приймаєте будь-яке з наступних ліків:

Більш того, вам слід уникати цього продукту, якщо ви приймаєте добавки з калієм або лікувалися від низького рівня калію, так як кукурудзяні рильця можуть збільшити виведення цього мінералу.

Крім того, важливо враховувати якість яку купує вами добавки.

У деяких країнах, рослинні добавки не регулюються. Тому краще вибрати бренд, який був протестований третьою стороною, такий як NSF International, ConsumerLab або US Pharmacopeia (USP).

Обов’язково перевірте список інгредієнтів на етикетці, так як іноді додаються інші трави.

Якщо ви не впевнені, чи є кукурудзяні рильця підходящої для вас добавкою, проконсультуйтеся з лікарем.

Висновок:

Кукурудзяні рильця, ймовірно, безпечні для більшості людей. Проте вам слід уникати їх, якщо у вас алергія на кукурудзу або ви приймаєте певні ліки. Поговоріть з вашим лікарем, якщо ви не впевнені, як ця добавка вплине на ваше здоров’я.

Підведемо підсумок

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: