Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Куркума і мед для схуднення, зменшення болю і запалення

Куркума і мед для схуднення, зменшення болю і запалення

Можливо, ви чули про безліч корисних властивостей куркуми, або може бути, ви все ще сприймаєте її в якості популярної спеції. У будь-якому випадку, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що проста комбінація куркуми і меду, яку часто називають «золотою мед», є надзвичайно корисним натуральним засобом, здатним допомогти вам схуднути, зменшити біль і запалення.

Куркума володіє протизапальними і антиканцерогенними властивостями, які роблять її дуже корисною для вашого здоров’я. Вона також здатна знищувати бактерії, які викликають хвороби, допомагаючи природної захисної системі вашого організму. Комбінація куркуми з медом, який також володіє антибактеріальними властивостями, дозволяє створити досить сильне природний засіб. Насправді, куркума і мед (суміш куркуми з медом) згідно з дослідженнями вчених, вважається найсильнішим природним антибіотиком.

Мед з куркумою — рецепт

Візьміть 100 грам сирого натурального меду і одну столову ложку порошку куркуми і добре перемішайте. Зберігайте цю суміш у щільно закритій скляній тарі.

Як тільки у вас виникають перші симптоми застуди або грипу, починайте приймати це натуральне лікарський засіб в наступних дозах:

Куркума і мед для схуднення

Згідно з дослідженням, проведеним в університеті Тафтса в Бостоні, куркума фактично спалює ваш зайвий жир. Вчені виявили, що куркумін, який є активним інгредієнтом в куркумі, не тільки перешкоджає росту нових жирових тканин, але і усуває вже наявний жир. Автори дослідження пояснили: «Зменшуючи відкладення жиру, послаблюючи повторне накопичення міжклітинної рідини і стримуючи апоптоз бета-клітин, куркумін може істотно знизити рівень резистентності до інсуліну і лептину, викликані надмірним споживанням жирної їжі».

Куркума і мед як знеболюючий засіб

Згідно Bel Marra Health, куркума є натуральним знеболюючим засобом, знову ж таки завдяки потужному активного інгредієнта куркумін. Його антиокислювальні властивості допомагають позбутися від вільних радикалів, перш ніж вони можуть зробити будь-які пошкодження, а також бореться із запаленням, викликаним остеоартритом, що робить куркуму природним засобом від болю. Куркуміном також лікують ревматоїдний артрит, про що ви можете дізнатися тут — Лікуємо ревматоїдний артрит куркуміном — дослідження.

Куркума і мед зменшує запалення

Відносно протизапального ефекту, куркума по ефективності конкурує з класом стероїдних препаратів, відомих як кортикостероїди, які використовуються для контролю хронічного запалення. Куркумін і ресвератрол (також виявлений в куркумі) можуть бути корисні в боротьбі з пухлинними клітинами за рахунок зменшення їх здатності поширюватися на інші частини тіла, і знижуючи їх здатність запалюватися локальні ділянки.

Різні дослідження корисних властивостей куркуми були проведені з використанням ін’єкційної форми цієї спеції, що робило її більш биодоступной, ніж при пероральному прийомі куркуми. За даними Natural Health 365, дослідники вважають, що куркумін має хіміопрофілактичне властивостями, що робить цей засіб ефективним в боротьбі з раковими захворюваннями шлунково-кишкового тракту, шкіри і порожнини рота. Це властивість куркуми було виявлено під час дослідів на тваринах. Куркумін не тільки викликає активність природних канцерогенно-детоксикаційних ферментів, але також пригнічує ракові клітини, запобігаючи їх зростання і поширення.

Пряний тропічний коктейль з куркумою і медом

Так як куркума є одним з кращих природних протизапальних засобів, ви можете вживати її, включивши в свій щоденний раціон харчування. Спробуйте наступний дивовижний рецепт пряного тропічного коктейлю, просто змішавши всі ці інгредієнти в блендері:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: