Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування астми по К. Бутейко

Лікування астми по К. Бутейко

Коли ліки не допомагають, а надія на зцілення недуги стає все туманней, у людини є вибір — здатися або почати шукати інші шляхи. Лікування астми по Бутейко — це як раз інший шлях, ведучий не до згасання симптомів захворювання, як у випадку з традиційною медициною, а до повного усунення першопричини хвороби.

Більше 50 років тому дослідження радянського вченого Костянтина Павловича Бутейко показали основну причину астми. Виявилося, що причиною всіх випадків астми є так звана легенева гіпервентиляція, провоцируемая глибоким диханням, що викликає недолік вуглекислого газу в організмі. Саме глибоке дихання веде до хронічних захворювань дихальних шляхів, хронічного запалення бронхів з задухою і кашлем.

Застосовуючи традиційні препарати розширюють бронхи, не піклуючись при цьому про усунення першопричини захворювання, люди дуже ризикують заробити до всього іншого емфізему легенів і пневмосклероз. Лікування астми за методом Бутейко довело свою ефективність на практиці не тільки в боротьбі з нападами астми, а в повному усуненні захворювання без можливості рецидиву. Ця система перевірена і випробувана не тільки в нашій країні, її успішно застосовують і за кордоном. Мала її популярність обумовлена ​​тим, що це не вигідно системі традиційної медицини, адже людина може опанувати потрібними вправами і самоісцеліться абсолютно безкоштовно.

Чому виникає астма?

Як показує практика, глибоке дихання видаляє з організму велику кількість CO², що ускладнює транспортування гемоглобіном кисню в клітини. Наслідком гіпервентиляції є кисневе голодування, яке веде в свою чергу до спазмів бронхів, судин, носових каналів, нападів ядухи, утворення слизу в легенях і закладеному носі. Все це не просто так відбувається. Наш організм — це саморегулююча система і ці негативні для нас ефекти створюються нашим організмом для того, щоб уникнути втрати вуглекислого газу, низький вміст якого може викликати не тільки астму, а й ще близько 150 різних захворювань. Вкрай же низький вміст CO² призводить до смерті. Почніть займатися вправами за системою Бутейко і ви відзначите перші результати вже через 10 — 15 хвилин занять.

Вправи для лікування астми

Дихальні вправи за системою Бутейко дуже часто можна зустріти під назвою ВЛГД, що розшифровується, як «метод вольової ліквідації глибокого дихання».

Вдихи повинні бути коротше видихів в 1,5 — 2 рази. Наприклад: вдих 2-3 с, видих 3-4 с. Вправи можуть викликати сильний дискомфорт, страх нестачі повітря, загострення будь-якої хвороби. Не лякайтеся цих відчуттів, вони скоро пройдуть, і ви підете на поправку. Головне робіть вправи в стані розслаблення.

Лікування астми по Бутейко дає прекрасні позитивні результати, як у дорослих, так і у дітей. Якщо ви побоюєтеся робити вправи самостійно, то пошукайте сертифікованого методиста, який допоможе вам знайти здоров’я і продовжити життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: