Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування атеросклерозу народними засобами: ТОП-10 засобів

Лікування атеросклерозу народними засобами: ТОП-10 засобів

Атеросклероз, в медичній термінології, характеризує стан, при якому на внутрішніх стінках артерій утворюються відкладення.

В результаті утворення відкладень, артерії забиваються і тверднуть, що призводить до звуження судин і погіршення кровотоку. Це стає причиною виникнення надлишкового тиску на серце, що сприяє розвитку серцевих захворювань, оскільки серце повинно працювати в посиленому режимі, щоб змогти продавити кров через звужені протоки. Це збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда та інсульту. Відкладення на стінках кровоносних судин утворюються з холестерину, жирових клітин, токсинів, білків і рубцевої тканини.

Атеросклероз часто розвивається у людей, які страждають на гіпертонію, діабет і ожиріння, в той час як куріння, велика кількість жирної їжі в раціоні харчування, відсутність фізичної активності, вік і спадковість можуть бути вторинними причинами розвитку цієї недуги (див. Стадії атеросклерозу). Атеросклероз — це серйозне захворювання, несучі найбільшу кількість життів в розвинених країнах.

У традиційній медицині, лікування зазвичай зводиться до прийому лікарських засобів, а в деяких випадках може знадобитися навіть операція. Однак, збалансована дієта і здоровий спосіб життя може допомогти припинити цю проблему на початкових стадіях. Є також деякі трави, які були визнані ефективними в лікуванні атеросклерозу. Лікування атеросклерозу народними засобами може бути правильним виходом, і ми пропонуємо вашій увазі 10 кращих з цих коштів.

1. Кукубха (Арджуна або Терміналія Арджуна)

Кукубха — це дерево, що росте переважно в центральній Індії. Його кора, листя і плоди широко використовуються в народній медицині і згадуються ще в аюрведою. Це рослинний засіб здавна використовувалося для лікування атеросклерозу і шанується як традиційний серцевої тонік. Дослідження показали, що кора кукубхі сприяє поліпшенню кровотоку, знижує кров’яний тиск і зміцнює серцевий м’яз. Це натуральне народний засіб також ефективно знімає біль при стенокардії.

2. Імбир

Іншим народним засобом від атеросклерозу є рослина під назвою імбир. Його застосування запобігає затвердіння артерій, а також знижує кров’яний тиск. Імбир допомагає поліпшити кровообіг, і знижує ризик розвитку тромбозу (коли тромб заважає притоку крові до клітин і тканин).

3. Часник

Часник є ще одним ефективним народним засобом для лікування атеросклерозу завдяки його дивну здатність розріджувати кров. Завдяки антикоагулянтним властивостями, часник перешкоджає утворенню тромбів. Сильнодіючий з’єднання під назвою алліцин, виявлене в часнику, є антиоксидантом, що запобігає утворенню холестеринових бляшок у кровоносних судинах, а також знижує рівень шкідливого (ЛПНЩ) холестерину. Також часник допомагає знизити високий кров’яний тиск, про що ви можете детально дізнатися тут — Часник від тиску.

4. Гінкго білоба

При лікуванні атеросклерозу народними засобами неможливо обійтися без цього, вкрай корисного голосеменного реліктової рослини, яке часто називають «живим викопним». Екстракт листя гінкго білоба містить флавоноїди і терпени, що допомагають природним чином очистити внутрішні стінки артерій від холестерину нальоту. Це рослинний засіб особливо корисно людям, які хворіють на цукровий діабет.

5. Глід

Іншим народним засобом, який поліпшує циркуляцію крові і запобігає атеросклероз, є глід. У ньому містяться антиоксиданти, що нейтралізують вільні радикали і допомагають в лікуванні таких захворювань, як стенокардія та гіпертонія, а також знижують рівень поганого холестерину ЛПНЩ.

6. Гуггул (Commiphora Mukul)

Гуггул є ще одним аюрведичні рослинним засобом, здатним знизити рівень поганого холестерину (ЛПНЩ), і підвищити рівень ЛПВЩ (хорошого холестерину). Потужні з’єднання під назвою гуггулстерони, виявлені в цій рослині також знижують рівень тригліцеридів, що робить його прекрасним профілактичним засобом від атеросклерозу.

7. Куркума (Куркума довга)

Куркумін є сильнодіючим з’єднанням, знайденим в куркумі. Цей важливий компонент наділяє куркуму здатністю позитивно впливати на рівень холестерину в крові, що грає важливу роль в зниженні ризику розвитку атеросклерозу. Куркума також сприяє поліпшенню циркуляції крові і лікує ревматоїдний артрит.

8. Перець Піппалі (Перець довгий)

Перець Піппалі є традиційним народним засобом для лікування атеросклерозу. Це аюрведічеськоє засіб здавна було відоме своїми дивовижними властивостями. Що стосується серцево-судинної системи, перець Піппалі сприяє розчиненню холестеринових бляшок на стінках кровоносних судин і зміцнює серцевий м’яз, що вкрай важливо в лікуванні атеросклерозу.

9. Філлантус ембліка (Амла)

Амла (Індійський агрус або Амла) є плодовим деревом, кора, корені, квіти, плоди і насіння якого використовуються в лікувальних цілях вже протягом багатьох століть. Дослідження на тваринах показали, що екстракт амли має здатність знижувати рівень холестерину в крові, що в свою чергу відіграє позитивну роль в лікуванні і профілактиці атеросклерозу.

10. Пушкармул (Корінь оману)

Пушкармул є ще одним ефективним аюрведичні засобом для лікування атеросклерозу. Для запобігання розвитку стенокардії в аюрведою використовують цю рослину в поєднанні з гуггул, описаним вище. Пушкармул також знижує рівень холестерину, що перешкоджає розвитку серцево-судинних захворювань і запобігає виникненню інсультів та інфарктів міокарда.

Крім лікування атеросклерозу народними засобами, ви можете також внести деякі коригування вашого щоденного раціону харчування, дотримуючись певної дієти при атеросклерозі, що також допомагає ефективно запобігати розвитку цього захворювання. Велика кількість свіжих фруктів і овочів, багатих антиоксидантами, флавоноїдами, клітковиною, вітамінами і мінералами, чудово допомагає запобігти і лікувати атеросклероз, а також є профілактикою багатьох інших захворювань.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: