Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування болю гомеопатією

Лікування болю гомеопатією

Гомеопатія, часто недостатньо розуміють, але ефективний вид лікування, який корисний при цілому ряді проблем зі здоров’ям, включаючи астму, аутоімунні захворювання, рак і фіброміалгию.

При використанні гомеопатії, люди з’їдають невелику кількість речовин, які допомагають їх організму навчитися зцілювати себе.

Гомеопатія рідко викликає які-небудь побічні ефекти і дослідження підтверджують те, що цей вид альтернативної медицини допомагає зцілювати людей від деяких хвороб. Лікування болю гомеопатією є дуже ефективним методом, що підтверджено науково. На відміну від багатьох захворювань, які гомеопатія лікує досить довго, гомеопатичні засоби від болю майже відразу ж починають працювати, полегшуючи біль в короткий час. Ці кошти працюють набагато краще, ніж прийом аспірину або болезаспокійливих ліків, здатних викликати залежність, не кажучи вже про побічні ефекти, причиною яких став прийом цих препаратів, про що ви можете дізнатися тут — Прийом знеболюючих засобів вбиває ваші емоції і притуплює розум.

Гомеопатія — принцип дії

Основою гомеопатії є принцип, званий «Законом подоби» або «клин клином». Цей закон був відкритий в 18 столітті німецьким лікарем на ім’я Самуель Ганеман. Ідея цього закону полягає в тому, що гомеопатія включає в себе природні речовини, що володіють цілющими властивостями. Коли люди приймають гомеопатичні засоби, цілющий ефект зберігається в організмі. Ці речовини приймаються в розведеному вигляді, але не дивлячись на це вони мають цілющі властивості.

Гомеопатія — дослідження

Гомеопатичні засоби можуть допомогти полегшити біль, таку як головний біль, біль, викликана інфекційними захворюваннями та ін. В дослідженні, опублікованому в 1997 році в журналі International Journal of Clinical Pharmacology and Therapeutics було виявлено, що гомеопатичні засоби дають кращі результати при лікуванні інфекцій у дітей, ніж антибіотики. Ще одне дослідження, опубліковане в журналі British Homeopathic Journal в 2001 році, показує, що гомеопатичне лікування прискорює одужання при вушних інфекціях у дітей. Будь-яка людина, коли-небудь хворів вушними інфекціями або бачив дитину, яка страждає на це захворювання, знає, як боляче це буває.

Гомеопатичні засоби від болю

Для людей, які страждають м’язовими болями, головними болями або зубним болем, Аконіт може допомогти зменшити біль. Арніка гірська використовується при болях в спині, а також болях від травм і забоїв. Арніка часто застосовується місцево спортсменами як засіб від болю в м’язах. Вона також може бути використана при болях в суглобах, викликаних артритом.

Живокость аптечна може також допомогти при болях в спині і попереково-крижовому радикуліті, а також при болю, що виникає під час ангіни або після перенесеної операції. Деякі чоловіки використовують цю рослину для позбавлення від болю в яєчках.

Людям з розривами м’язових волокон, порізами, подряпинами, проколами і травмами м’яких тканин можна спробувати Календулу лікарську. Календулу також можна використовувати у вигляді аплікацій на шкіру при саднах, і вона може прийматися при інфекціях. Беладона може полегшити пульсуючий біль або інші захворювання, пов’язані з інфекціями. Борець клобучковий є також ефективним засобом для лікування інфекцій і запалень.

Інфекції іноді можуть призвести до сильного болю, що виникає під час руху. При лікуванні такого роду болю, для вас може стати корисним Переступень білий. Такий симптом, як біль в горлі поряд із загальною хворобливістю або набряком, вказує на можливу інфекцію, при якій Феррум фосфорікум може бути ефективним.

Люди, які страждають шкірними висипаннями і мають чутливі ділянки на тілі, які можуть бути болісними або викликати колючий біль, часто знаходять полегшення застосовуючи Гепар сульфур. Цей засіб допомагає при болях в горлі і вушних інфекціях. Воно може також лікувати хворобливі нариви на шкірі.

Люди, які страждають вушними інфекціями або частими застудами, які стають причиною збільшення лімфатичних вузлів можуть ефективно застосовувати Калькареа карбоніка. Це гомеопатичний засіб може полегшити прорізування зубів у грудних дітей, хоча батькам необхідно спочатку проконсультуватися з лікарем або лікарем гомеопатом, перш давати його дітям.

Коли біль сильна, люди хочуть позбутися від неї якомога швидше і це може привести до поганого вибору, такого як синтетичні болезаспокійливі препарати, особливо якщо людина не знає про ризики застосування цих засобів або не знає про альтернативні природних варіантах, що знімають біль. Лікування болю гомеопатією не може працювати однаково ефективно для всіх, але ці кошти дійсно діють і є ефективними у багатьох ситуаціях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: