Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування циститу народними засобами в домашніх умовах

Лікування циститу народними засобами в домашніх умовах

В урології, термін «цистит» часто використовують для позначення сечовий інфекції, внаслідок якої запалюється сечовий міхур і порушуються його функції.

Виникнення циститу в більшості випадків обумовлене бактеріальною інфекцією. Ознаками і симптомами циститу є біль під час сечовипускання, нездужання, болю в нижній частині спини або живота, часті позиви до сечовипускання, біль під час статевого акту, украй неприємний запах сечі, злегка підвищена температура тіла, тиск в області тазу і кров у сечі.

Якщо ви віддаєте перевагу натуральні засоби антибіотиків, то лікування циститу народними засобами в домашніх умовах саме те, що вам потрібно. Пропонуємо вашій увазі послідовно ознайомитися з тим, як саме ви можете позбутися від бактеріального циститу без застосування синтетичних лікарських засобів. Винятком є ​​небактерійний цистит (інтерстиціальний цистит), природа виникнення якого дуже складна і вимагає інших методів лікування.

Продукти харчування й трави для лікування циститу народними засобами

Зміна рівня кислотності сечі дозволить звести до мінімуму печіння, присутнє при циститі. Запалення сечового міхура посилюється кислотообразующими продуктами харчування та напоями. Кава і чай (особливо з цукром), алкоголь, газовані напої, м’ясо, сир, цукор роздмухують вогонь запалення (особливо вищеперелічені напої).

Що слід вживати

Лікування циститу травами

Що ще ви можете зробити при циститі

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: