Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування раку легенів народними засобами: найефективніші засоби

Лікування раку легенів народними засобами: найефективніші засоби

Рак легенів є злоякісним (що означає, що він може поширюватися на інші частини тіла) новоутворенням, яке починає розвиватися в клітинах легкого. Коли рак тільки виникає в клітинах легкого, він відомий як первинний рак легенів. Існують як традиційні, так і нетрадиційні методи лікування цього захворювання, такі як народна медицина, інтеграційна медицина (холістична) та ін. У цьому матеріалі ми розглянемо лікування раку легенів народними засобами — найефективніші методи і засоби, а також методи інтегративної медицини.

Що таке комплексне лікування раку легенів

Важливі моменти:

Інтеграційна терапія, народна та альтернативна медицина можуть використовуватися для лікування симптомів раку легенів і побічних ефектів лікування раку легенів. Але ці методи не призначені для самостійного лікування. Люди можуть використовувати їх, щоб відчувати себе краще під час і після звичайних методів лікування раку.

Існує не так багато підтримують досліджень, і думки змішані про ефективність терапії альтернативними методами лікування. Проте багато людей досягли успіху в лікуванні раку легенів народними засобами і альтернативними методами.

Альтернативні методи лікування, які можуть допомогти

За даними National Center for Complementary and Integrative Health, є деякі наукові дані, що підтверджують безпеку і ефективність деяких альтернативних методів лікування. Але є також багато питань без відповідей.

Відповіді на питання, як працюють ці процедури і народні засоби, незалежно від того, чи є вони безпечними, і наскільки твердження про них вірні, часто недоступні або ненадійні.

Проконсультуйтеся з вашим лікарем перед тим, як спробувати будь-які альтернативні методи лікування, щоб переконатися, що вибрані вами варіанти підходять саме вам.

Акупунктура (голковколювання, рефлексотерапія)

Акупунктура є традиційним китайським методом терапії. Цей метод заснований на стимуляції певних точок на тілі з використанням дуже тонких голок. Це лікування призначене для відновлення природного потоку енергії в організмі. Вважається, що дисгармонія енергії є основною причиною розвитку захворювання.

Майже всі люди з раком легенів стикаються з симптомами, пов’язаними з їх захворюванням або лікуванням. Деякі поширені симптоми включають:

Голковколювання може бути ефективним при лікуванні нудоти і блювоти, пов’язаних з хіміотерапією. Цей метод лікування також допомагає впоратися з болем після операції.

Ароматерапія

Ароматерапія використовує ефірні масла, щоб стимулювати частина мозку, яка впливає на емоції. Національний інститут раку повідомляє, що ефірні масла володіють можливостями боротьби з хворобами.

Ефірні масла також мають заспокійливі властивості. Дослідження показали, що ефірні масла можуть сприяти розумовому і емоційному здоров’ю, зменшуючи такі симптоми:

До часто використовуваним ефірних масел в лікуванні раку легенів відносяться:

Одне дослідження показало, що ефірна олія чебрецю здатне вбити деякі ракові клітини, включаючи ракові клітини легенів (в лабораторії).

Додайте кілька крапель ефірного масла в масло жожоба і наносите на певні ділянки шкіри, такі як зап’ястя, шия і за вуха. Ви також можете додати краплю в своє улюблене засіб для вмивання або від 4 до 5 крапель в розслаблюючу ванну.

Трав’яні добавки

У Китаї понад 133 трав’яних добавок історично використовувалися для лікування раку легенів. Ці добавки використовуються поряд з традиційними методами лікування, такими як хіміотерапія.

Вважається, що деякі добавки допомагають полегшити симптоми раку легенів і побічні ефекти лікування. І вони також навіть здатні вбивати ракові клітини.

До найбільш часто використовуваних рослинним добавкам для лікування раку легенів відносяться:

Прийом рослинних добавок спільно з традиційним лікуванням раку легень не забороняється і навіть вітається, так як це підвищує виживаність пацієнтів.

Але в деяких випадках трави можуть викликати серйозні побічні ефекти або ускладнення. Завжди важливо проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати будь-які трав’яні препарати або добавки.

Ресвератрол

Відомо, що ресвератрол є потужним антиоксидантом, присутнім на ряді рослин, в тому числі в шкірці червоного винограду, гранаті, сиром какао, арахісі і ягодах, таких як малина і шовковиця. Це з’єднання виробляється рослинами для збільшення їх виживання і стійкості до захворювань під час стресу при надлишку ультрафіолетового світла, інфекціях і зміни клімату. Коли ви споживаєте ці рослини, ви можете отримати аналогічну захист.

Наука довела, що антиоксидантні, протизапальні та антиканцерогенні властивості ресвератрола добре відомі вченим, і вважається, що він здатний запобігати і лікувати серйозні хронічні захворювання, такі як рак і хвороба Альцгеймера, серед інших.

Ресвератрол відноситься до сімейства сполук, відомих як поліфеноли, які, як відомо, борються з руйнівними вільними радикалами, що, ймовірно пояснює, чому продовження життя в цілому також входить в список його корисних ефектів. Ресвератрол зустрічається в достатку в червоному вині, і він сильно розчинний в спирті, що означає, що ваш організм може засвоювати його в більшій кількості з червоного вина, ніж з інших джерел. Проте фахівці не рекомендують пити велику кількість червоного вина, так як алкоголь сам по собі є нейротоксином.

Наприклад, продукти, такі як мускатний виноград, є найкращим вибором. Мускатний виноград має найвищу концентрацію ресвератрола в природі через його більш товстої шкірки і великої кількості насіння, де сконцентровано це з’єднання.

Дослідження показали, що ресвератрол має здатність глибоко проникати в центр ядра клітини, дозволяючи ДНК відновлювати пошкодження, завдані вільними радикалами, які в іншому випадку могли б сприяти раковому росту.

Крім того, протизапальні властивості ресвератрола допомагають запобігти утворенню певних ферментів, які викликають розвиток пухлини. Він також допомагає скоротити репродукцію клітин, що сприяє зменшенню кількості поділів клітин, які можуть призвести до прогресування росту ракових клітин.

Крім участі в профілактиці раку, дослідження також показали, що ресвератрол може виконувати важливі функції в поєднанні з традиційною терапією раку, оскільки він діє як:

Останнє було недавно виявлено в дослідженні, проведеному в Університеті Міссурі, в якому клітини меланоми стали більш сприйнятливими до випромінювання при лікуванні ресвератролом до променевої терапії. При лікуванні тільки ресвератролом 44% ракових клітин піддавалися апоптозу (загибелі).

Це само по собі заслуговує на увагу. Коли ж застосовували комбіноване лікування, використовуючи випромінювання на клітини меланоми, попередньо піддаючи їх дії ресвератрола, апоптоз пухлинних клітин збільшувався до 65%. Незважаючи на багатообіцяючі дослідження, дослідники відзначили, що все ще буде потрібно якийсь час, перш ніж може бути вироблено ефективне лікування.

Морські водорості

Японія має одні з найтриваліших середніх показників тривалості життя в світі і найнижче кількість випадків хронічних захворювань, які поширені в західному світі. Одним з найбільш важливих факторів їх доброго здоров’я є регулярне споживання бурих водоростей, багатих з’єднанням, відомим як фукоїдан.

Фукоидан був предметом більше 1000 досліджень і, як відомо, має ряд корисних властивостей для здоров’я, від придушення запалення до підвищення імунітету. Однак одним з найбільш обнадійливих ефектів фукоїдан є його здатність сповільнювати поширення раку.

Інгібування поширення ракових клітин

Фукоидан насправді є загальним терміном, що застосовуються до групи молекул, які можуть бути вилучені з декількох видів морських водоростей, хоча Ундарія пір’яста є, мабуть, найвідомішим джерелом. Численні наукові дослідження показали, що фукоїдан має здатність зупиняти поширення ракових клітин по всьому тілу через пригнічення молекул, відомих як селектіни.

Основна функція Селектин полягає в тому, щоб полегшити фізичне взаємодія і рух різних типів клітин. Проблема, однак, полягає в тому, що ракові клітини можуть використовувати ці молекули в поширенні по всьому тілу. Було виявлено, що фукоїдан запобігає прилипання ракових клітин до стінок кровоносних судин і їх поширення.

Уникайте небезпеки метастазів

Поширення ракових клітин або метастази раку часто призводить до смертельних ускладнень для хворих на рак. Хоча первісна ракова пухлина часто небезпечна для життя сама по собі, поширення цього раку у віддалені області тіла за допомогою метастазів часто є причиною рецидиву раку і занадто часто призводить до смерті.

Метастази небезпечні, тому що ракові клітини мають здатність плавати в кровотоці, часто викликаючи розвиток вторинних пухлин, іноді перш ніж первинна пухлина виявлена. Це робить необхідним вжиття заходів для запобігання метастазів на щоденній основі, не чекаючи діагнозу раку.

Кумулятивні профілактичні ефекти

Дослідження показали, що протипухлинні здатності фукоїдан виходять за рамки ефектів, пов’язаних з селектин, що призводить до кумулятивного впливу на ракові клітини. Наприклад, відомо, що фукоїдан може пригнічувати ферменти, які зазвичай використовуються раковими клітинами, щоб пробитися в тканини після проходження через кровотік. Він також може перешкоджати поширенню раку, запобігаючи зростання кровоносних судин і зменшуючи життєздатність ракових клітин.

Фукоидан також допомагає запобігти раку, сповільнюючи проліферацію ракових клітин і индуцируя їх запрограмовану загибель. Ці кумулятивні ефекти фукоїдан були продемонстровані в ряді досліджень на тваринах.

В цілому, фукоїдан допомагає боротися з раком на ранній стадії, підвищуючи імунну систему, що робить вживання бурих водоростей або прийом біологічно-активних добавок на їх основі потенційним методом лікування будь-якої форми раку, в тому числі і раку легенів (в комплексній терапії).

Масаж

Масаж може полегшити біль і сприяти розслабленню. Масажисти використовують свої руки або ноги, щоб чинити тиск з метою розслабити напружені м’язи і допомогти зняти біль і напругу. Люди з раком легенів зазвичай відчувають біль в нервах або м’язах в наступних областях тіла:

Коли ви шукаєте масажиста, намагайтеся знайти фахівця з досвідом лікування людей з раковими захворюваннями. Такий фахівець знає правильні методи масажу в залежності від вашої стадії раку і використовуваного лікування.

Гіпноз

Терапевти використовують гіпноз, щоб привести вас в стан підвищеної уваги і концентрації. За даними Wellness Institute, гіпноз може допомогти полегшити тривогу, нудоту і біль, пов’язані з раком. Він також може допомогти людям з раком легенів кинути палити.

Медична марихуана

Марихуана використовувалася в медичних цілях протягом тисяч років. Активні хімічні речовини в марихуані, звані каннабиноидами, спонукають організм виробляти інші хімічні речовини, які можуть стимулювати центральну нервову систему і імунну систему організму.

Кілька досліджень показують, що медична марихуана не збільшує ризик розвитку раку легенів або інших органів. Є дані про те, що канабіноїди ефективні для лікування нудоти і блювоти. Активні хімічні речовини також підсилюють апетит у людей з раком, які проходять хіміотерапію.

Існує два каннабіноіда, які схвалені FDA для профілактики і лікування нудоти і блювоти, викликаної хіміотерапією. Інші лабораторні дослідження показують, що марихуана ефективно знищує ракові клітини. Однак медична марихуана не є схваленим FDA методом лікування раку.

Медитація

Медитація — це стан тихого внутрішнього спокою, яке допомагає заспокоїти розум і внутрішню «балаканину».

Регулярна практика медитації може бути корисна для зниження стресу і напруги, пов’язаних з лікуванням раку легенів. Медитативні методи глибокого дихання також можуть допомогти пацієнтам з раком легенів підвищити їх легеневу функцію.

Харчування

Не існує певного плану харчування для людей з раком легенів. Потреби в харчуванні людини можуть змінитися під час їх лікування. Однак деякі продукти можуть впливати на симптоми раку легкого людини. Для людей з раком легенів важливо підтримувати здорову вагу і отримувати енергію і поживні речовини, необхідні для проходження лікування.

Ось деякі рекомендації щодо харчування для людей з раком легенів:

ВАЖЛИВО! Ці рекомендації були направлені сучасними медиками, проте є альтернативні методи, в яких передбачені ефективні дієти, перевірені часом і багатьма хворими на рак людьми. Ці дієти здатні не просто підтримувати організм хворого на рак людини, а й ефективно зцілювати його від цього смертельно небезпечного захворювання. Про ці протиракових дієтах і інших методах лікування будь-якого типу раку ви можете дізнатися тут — Лікування раку народними засобами: найефективніші методи і засоби.

Йога

Йога — це система фізичних вправ і особливу філософсько-релігійне вчення Індії. Вправи і пози тіла поєднуються з дихальними вправами і розтяжкою — своєрідна форма медитації в русі. Йога допомагає зняти тривогу, депресію і позбавити хворого від безсоння. Ця практика може також сприяти почуттю благополуччя. Йога може допомогти людям з раком легенів розслабитися і спати краще. Перевернуті пози в йозі допомагають поліпшити кровообіг від ніг і тазу до серця, а потім через легені, де кров насичується киснем.

Детально про те, як йога може допомогти при ракових захворюваннях ви можете дізнатися тут — Йога при раку значно зменшує біль і тривогу.

Яке майбутнє інтеграційних методів лікування раку

Народні засоби від раку легенів і альтернативна терапія часто є предметом триваючих клінічних досліджень. Національний інститут раку (NCI) та Національний центр додаткового і інтеграційного охорони здоров’я спонсорують деякі з цих досліджень.

У цих дослідженнях аналізується інтегративні методи лікування і порівнюються з традиційними методами, а також оцінюється, як вони можуть доповнювати стандартне лікування.

Національний інститут раку підкреслює, що вам не слід вважати будь-яке конкретне альтернативне лікування раку легенів народними засобами в домашніх умовах безпечним або ефективним доти, поки воно не піддасться досліджень і клінічних випробувань, аналогічним тим, які були зроблені в відношення звичайних методів лікування раку.

Навіть коли лікування підтримується дослідженнями, воно все одно може зашкодити вашому поточному лікуванню або мати небажані наслідки.

З цих причин ви повинні завжди консультуватися з лікарем перед початком комплексного лікування. Також корисно запитати, чи знають лікарі про дослідження, що підтверджують бажаний результат, і чи можуть вони направити вас до практикуючого інтегративну медицину фахівця.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: