Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування раку матки народними засобами: найефективніші засоби

Лікування раку матки народними засобами: найефективніші засоби

Рак шийки матки і рак тіла матки часто виявляється в результаті мазка при гінекологічному огляді і має тенденцію до повільного зростання. Він зазвичай викликається вірусом папіломи людини (ВПЛ), зараження яким в більшості випадків відбувається за допомогою статевого акту. У жінок з раком матки можуть виникати такі симптоми, як кровотеча з піхви; нерегулярні вагінальні кровотечі між менструальними періодами, після статевого акту або під час менопаузи; втрата апетиту; сильна втома; болю в області тазу або болі в спині. Певні трави і вітаміни можуть допомогти в лікуванні раку матки, полегшити симптоми і сприяти загоєнню. Нижче ми розглянемо лікування раку матки народними засобами — найефективніші з науково підтверджених коштів.

У той час як CDC та інші урядові установи проштовхують вакцину проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), намагаючись приборкати майбутні показники раку шийки матки, потужний природний варіант легко доступний і не викликає небезпечних побічних ефектів — іншими словами, це дієта. Починаючи з плану харчування, що включає продукти з низьким глікемічним індексом, і закінчуючи вживанням малини і куркуми, їжа є потужною, грошово вигідною і ефективним захистом від раку матки. Нижче наведено чотири дієтичних звички, які допоможуть забезпечити здорове майбутнє.

Раціон харчування як вирішення проблеми

Вибір продуктів з низьким глікемічним індексом є одним з кращих способів уникнути Раку, в тому числі шийки матки. Дослідники виявили, що споживання легко засвоюваних продуктів з високим глікемічним індексом, таких як цукор, рафіновані вуглеводи і картопля, істотно підвищує рівень інсуліну і інсуліноподібний фактор росту (ІФР) — два гормону, які збільшують зростання і прогресування пухлини. Споживання повільно перетравлюються продуктів (НЕ крохмалисті овочі та фрукти, бобові та цільні зерна), буде підтримувати стабільний рівень глюкози в крові і рівень інсуліну в здоровому діапазоні.

Уникайте надмірного споживання білка — ще одна дієтична практика, яка знижує ризик розвитку раку. З початку століття дослідники визнали, що однією з основних захисних функцій організму проти проліферації злоякісних клітин є Панкреатин — комбінація панкреатичних ферментів, які беруть участь у перетравлюванні білка, вироблених підшлунковою залозою. Коли білок споживається в надлишку, ці ферменти відволікаються від своєї важливого завдання — контролювати ракові клітини. Для оптимального захисту рекомендується не вживати білкової їжі принаймні 12 годин на день.

Крім того, було виявлено, що Еллаговая кислота індукує загибель клітин карциноми шийки матки (апоптоз) протягом 72 годин, згідно з дослідженням, опублікованим в Cancer Letters:

«Ми виявили, що еллаговая кислота при концентрації 10⁵ М індукувати зупинку G1 протягом 48 годин, інгібувати ріст клітин в цілому і індукувати апоптоз в клітинах карциноми шийки матки через 72 години. Активація інгібітору циклін-залежної кінази білка р21 елагової кислотою говорить про роль елагової кислоти в регуляції клітинного циклу ракових клітин».

Багату у фруктах і горіхах, таких як малина, полуниця, гранат, ожина, горіхи пекан і волоські горіхи, цю руйнівну рак кислоту легко ввести в щоденний раціон.

Куркумін, біоактивні компонент в куркумі, також ефективний в запобіганні та лікуванні раку шийки матки. Дослідження, проведене в Molecular Cellular Biochemistry, показало, що екстракт куркумина протидіє проліферації і стимулює апоптоз в клітинах, інфікованих ВПЛ. Команда дослідників додає:

«Куркумін — це натуральне з’єднання, витягнуте з куркуми довгої (Curcuma longa), яке дозволяє пригнічувати і сповільнювати канцерогенез у багатьох типах раку і в даний час випробовується в різних клінічних дослідженнях на людині, оскільки було встановлено, що він добре переноситься при більш високих дозах з відносно добре встановленим профілем безпеки».

Цілісний підхід в лікуванні раку матки

У 1971 році в США президент Ніксон оголосив війну з раком. У наступні десятиліття десятки мільярдів доларів були витрачені на причину, але зцілення ортодоксальними засобами залишається вкрай ненадійним. За будь-якими стандартами ця кампанія була невдалою спробою; або, що ще гірше, ганебне шахрайство. Прогрес — це міф, і надії на розробку безпечного і ефективного лікарського препарату для лікування раку марні. Кожна людина повинна бути здатний вільно отримати знання про незліченні способи викорінення раку без шкоди організму. Ні для кого не секрет, що запобігти раку легше, ніж вилікувати його. За допомогою цілісної терапії, яка усуває дисбаланс тіла, розуму і духу — вилікувати рак можливо. Це не думка — це твердження, засноване на досвіді автора.

Комплексний підхід до лікування раку включає щонайменше наступні вісім факторів:

Незалежно від агресивності раку, організм реагує на цей цілісний підхід — швидкість і ступінь, в якій він це робить, співмірні з ретельністю і ступенем застосування цих восьми кроків. Жоден із методів лікування раку (традиційний чи іншої) не дає гарантії на успіх; проте важливо враховувати, що ортодоксальні методи лікування руйнують організм і ігнорують основні причини, в той час як альтернативні методи лікування зміцнюють організм і дають йому можливість самоісцеліться.

Ці керівні принципи є лише оглядом того, що буде включати всеосяжний холістичний протокол. Людина з раком повинен прийняти якомога більше з цих стратегій, повільно включивши їх в свій спосіб життя і по можливості працюючи з професійним натуропатом. Фахівця холістичної медицини ви можете знайти в авторитетного хіропрактика, Акупунктуріст або іншого цілителя. Магазин здорового харчування також може надавати контакти.

Корисно визначити, чи включають хронічні стресори організму специфічний дефіцит поживних речовин, проблеми абсорбції і/або забруднення токсичними важкими металами. Це можливо відстежити за допомогою аналізу волосся, сечі або крові, і це допоможе визначити, які добавки і методи лікування поліпшать лікування. Без усунення цих станів зцілення може затягнутися в часі або не наступити взагалі.

Харчування

Правильне харчування і чиста фільтрована вода мають вирішальне значення для успішної стратегії боротьби з раком. Існуючий раціон харчування сам по собі може поліпшити або порушити ефективність будь-якого методу лікування раку і, отже, є найбільш важливим стратегічним точкою. Знати, які продукти годують ракові клітини і заважають лікуванню, і які допомагають в лікуванні, життєво важливо.

Рафінований цукор живить і зміцнює ракові клітини, тому його необхідно відразу і повністю виключити з раціону. Цукрові замінники, рафінована борошно і транс-жири ушкоджують організм, і численні дослідження пов’язують їх з раком. Також слід уникати молочних продуктів і всіх слиз утворюють продуктів. Фабрична їжа і фаст-фуд, газовані напої, кава, алкоголь, хлор і фторид відносяться до категорії продуктів і речовин, які перешкоджають лікуванню і можуть сприяти розвитку раку. І навпаки, раціон харчування, багатий продуктами, багатими безліччю поживних речовин, поліпшить всі рівні процесу відновлення організму.

Всі рослинні продукти містять поживні речовини, які допомагають в лікуванні. Трави, фрукти і овочі мають властивості, які захищають і інгібують проліферацію раку, очищаючи організм, заповнюючи недолік поживних речовин і відновлюючи пошкоджені тканини організму. До таких продуктів відносяться зелені листові овочі, хрестоцвіті овочі (броколі, цвітна капуста, білокачанна і червонокачанна капуста і ін.), Морські овочі, фрукти і ягоди (особливо ягоди і темний виноград з насінням і шкіркою), часник, імбир, куркума і зелений чай, і багато інших. Дієта, багата органічними рослинними продуктами, забезпечує поліпшення всіх рівнів захисту організму.

Концентровані жири з льняного масла і оливкового масла необхідно використовувати без нагріву, а натуральне нерафінована кокосове масло можна використовувати для приготування їжі. Незважаючи на те, що ці корисні жири, а також жири з цільних продуктів, таких як авокадо, горіхи і насіння, забезпечують потрібну кількість жирних кислот, необхідних для оксигенації клітин, їх слід звести до мінімуму (приблизно 15% від загального обсягу їжі), оскільки жир уповільнює переварювання їжі і значне його надходження може прискорити зростання пухлини. Як тільки рак стабілізується, це обмеження може бути ослаблене.

По можливості слід усунути з раціону харчування тваринний білок; однак у нас у всіх різні конституції тіла, тому тим, хто повинен споживати м’ясо тварин, необхідно обмежитися невеликою кількістю органічної яловичини або птиці, а також вживанням дикої спійманої риби. Боби і бобові є відмінним джерелом клітковини і багатьох важливих поживних речовин і можуть споживатися в помірних кількостях.

У той час як цілісні зерна також містять клітковину і поживні речовини, є розбіжності серед експертів щодо їх місця в лікувальній дієті. Почасти в зв’язку з містяться в них цукром і глютеном, в зв’язку з навантаженням на травлення, яку вони викликають у вже хворого на рак організмі. Зернові продукти повинні бути усунені або обмежені різновидами, що не містять глютену (клейковини), по крайней мере до тих пір, поки стан не стане стабільним. Про те, в яких продуктах міститься глютен, а в яких ні, ви можете дізнатися в цьому матеріалі — Безглютенова дієта: список продуктів — що можна, а чого не можна.

Аналогічним чином, натуральні підсолоджувачі, такі як мед і кленовий сироп, також повинні бути обмежені під час активної фази раку. Трава стевія — безпечний підсолоджувач.

Жінка, яка страждає на рак матки повинна прагнути до раціону харчування, який включає щонайменше 80% сирих продуктів. Це забезпечить лужне середовище, а також достатня кількість ферментів для процесів зцілення. Прийом добавок травних ферментів спільно з вживанням продуктів харчування і прийомом системних ферментів натщесерце сприятиме лікуванню.

Детоксикація

Ефективне лікування вимагає видалення накопичених токсинів і метаболічних відходів. Усвідомлення того, щоб виключити або звести до мінімуму споживання фабричних харчових продуктів і фаст-фуду, і вплив речовин і токсинів навколишнього середовища, які перешкоджають процесу зцілення, має першорядне значення. Також корисно почати лікування з очищення кишечника, очищення нирок і очищення печінки від накопичених токсинів.

На додаток до свідомого запобігання токсичного впливу і очищенню органів, існують різні методи лікування і практики, які допоможуть очистити організм. Деякі з них включають:

Накопичені токсини також можна виводити через пост, що допомагає лікувати і омолоджувати тіло. Слід також розглянути практику кавових клізм, оскільки вони запобігають реабсорбцію токсинів, очищують кров і печінку і протидіють симптомів потенційної кризи зцілення. Для ефективного використання всіх цих очищувальних програм, рекомендується робити все це під наглядом фахівця.

Створення міцного імунітету

Імунна система є природним захистом нашого організму від шкідливих речовин, всіляких патогенів та аномального розвитку клітин. Будь-яка клітина в організмі може мутувати у відповідь на негативні стресори, але здорова імунна система зупинить її зростання і захистить від неконтрольованої злоякісності. Існують різні групи лейкоцитів, які володіють вродженим інтелектом для зцілення. Їх функції включають в себе виявлення, атаку, руйнування і остаточне видалення аномальних клітин через лімфатичну систему організму і органи усунення.

Стратегії зміцнення і створення цієї природної захисту для профілактики або лікування раку включають дієту, багату на поживні речовини і прийом добавок. Хлорела, екстракти грибів (кордицепс, рейши, чага та ін.), Алое вера, прополіс, ехінацея і розторопша — всього лише кілька з багатьох добавок, які зміцнюють природний захист організму.

Кисень

Бо чим більше токсинів в організмі, тим менше кисню надходить в клітини. Кисневе голодування на клітинному рівні призводить до захворювання. Насправді, незаперечним фактом є те, що ракові клітини перестають рости, коли кров і тканини досить насичені киснем. Існує багато способів насичення киснем організму, включаючи високолужних дієту (дієта, що включає 80% сирих продуктів). Це підвищує внутрішній pH організму, який посилює перенесення кисню в клітини.

Регулярні фізичні вправи, глибоке дихання і адекватне споживання чистої води — інші прості способи збільшення поглинання кисню. Озон, який є активованим киснем, може використовуватися терапевтично в домашніх умовах шляхом вживання озонованою води і використання озонових саун.

Натуральна хіміотерапія

Як вилікувати рак матки народними засобами? Існує багато природних, нетоксичних «хіміотерапій», які прямо або побічно вбивають злоякісні новоутворення. Однак жодне з них не повинно використовуватися в якості монотерапії, і його слід розглядати як один з компонентів всеосяжного лікувального протоколу.

Амігдалин, також відомий як Лаетріл або Вітамін B17, вибірково націлюється і руйнує ракові клітини, в той час як здорові клітини залишаються цілими і неушкодженими. Речовина природним чином зустрічається у багатьох рослинних продуктах, включаючи яблучні кісточки, гіркий мигдаль і ядра абрикосових кісточок, а також може бути отримано за допомогою прийому біологічно-активних добавок або внутрішньовенного введення.

Чотири десятиліття клінічних даних і досліджень свідчать про його ефективність. Добавки можна знайти в інтернеті. До інших засобів для лікування раку матки, які побічно вбивають ракові клітини, відносяться:

Всі ці кошти переривають кровопостачання пухлин.

Зміни способу життя

Глибокий, спокійний сон є важливою частиною ефективної стратегії лікування. Під час сну наші тіла проходять процеси відновлення, детоксикації і загоєння. Печінка працює під час найглибшого рівня сну (рівень дельта), щоб зруйнувати і усунути канцерогени. Крім того, сон в повній темряві сприяє здоровому рівню мелатоніну — гормону, що виділяється шишкоподібної залозою, який сприяє спокійному сну. Прийому їжі (особливо білкової) за три години до сну слід уникати, оскільки це задіює енергетичні ресурси організму в травленні. Не слід випускати з уваги цінність адекватного сну, тому що без цього наші зусилля зцілитися будуть зведені до мінімуму.

Інші зміни способу життя включають Вплив сонячного світла і щоденні фізичні вправи. Дослідження показали, що при певних видах раку отримання достатньої кількості вітаміну D від впливу сонячного світла на організм, зменшує пухлини. Адекватний прийом сонячних ванн рано вранці або пізно днем є найбезпечнішим способом отримання корисного сонячного світла. Чим темніша пігментація шкіри, тим більше необхідно піддавати її впливу сонячних променів. Уникайте надмірного впливу в саму жарку частину дня, оскільки сонячні опіки можуть пошкодити шкіру і сприяти раку.

Регулярні фізичні навантаження прискорюють виведення токсинів і необхідні, щоб організм був насичений киснем і поліпшував лімфатичну функцію при створенні імунітету. Ці терапевтичні корисні ефекти можуть бути досягнуті за допомогою помірних вправ щонайменше три рази на тиждень і поступового збільшення тривалості і/або інтенсивності при досягненні нових граничних значень.

Організм, завдяки своїй гнучкості, вилікується, коли йому буде дано те, що йому потрібно. Однак все це не завжди здатне принести результати без наступного компонента цілісного підходу, який не можна ігнорувати.

Позитивне ставлення

Розвиток позитивного ставлення зменшить психологічний стрес і глибоко допоможе процесу зцілення. Жінка з раком матки може домогтися цього частково, ставши активною допомогою дослідження альтернативних варіантів лікування. Ця стратегія розширює розуміння і усвідомлення, і дає тверде відчуття контролю. Є незліченні книги і веб-сайти, в яких описуються альтернативні методи лікування раку. Є також багато надихаючих книг і історій успіху, написаних залишилися в живих після ракових захворювань. Ці обнадійливі історії дають сильне почуття надії, яке необхідно для виживання.

Кожна людина має право контролювати свої власні думки і відносини, тим самим створюючи свою реальність. Діагноз рак може бути необхідним подією, що змінює життя, і можливістю її трансформації.

Духовне очищення

Духовність — це третій аспект холистической парадигми, що відноситься до нашого почуття умиротворення. Він включає в себе врегулювання невирішених конфліктів, прохання прощення, звільнення від отруйних емоцій, таких як гнів, гіркота, ненависть, обурення, співчуття і страх, а також «витягування на поверхню» нашої здатності любити, співчувати і радіти. Духовне очищення — це процес, який може бути досягнутий за допомогою різних засобів, включаючи медитацію, афірмації, візуалізацію і/або молитву.

Ці стратегії повинні бути основою постійних змін способу життя. Слід очікувати випадкових відхилень, але потрібно намагатися не втрачати фокус. Хоча іноді може бути важко залишатися вірним холістичному протоколу, його ефективність у порівнянні зі звичайними методами лікування є неймовірно високою.

Холістичний протокол створює фізичну, емоційну і духовну середу, яка просто не буде підтримувати рак.

Рак матки — лікування народними засобами: найкращий метод

Серед безлічі методів і натуральних засобів для лікування раку матки, можна виділити наступні засоби:

Вітамін А

Як лікувати рак матки народними засобами за допомогою харчування і поживних речовин, таких як вітамін А?

За словами Торі Хадсон, автора книги «Жіноча енциклопедія натуральної медицини», вітамін А є жиророзчинних вітаміном, який покращує функцію імунної системи і захищає вашу шийку матки від шкідливих вільних радикалів, здатних викликати розвиток передракових і ракових клітин на поверхні шийки матки. Хадсон пояснює, що вітамін А також:

До продуктів, багатих вітаміном А, відносяться — печінку індички, качка, баранина, брокколі, яблука, шпинат, помідори, персики, капуста, горох і абрикоси.

Детальніше про продукти, що містять вітамін A ви можете дізнатися тут — 20 продуктів, багатих вітаміном A: список продуктів з вітаміном A.

Вітамін B2

Згідно з книгою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) «Комплексна боротьба з раком шийки матки: керівництво з основ практики» вітамін В2 (рибофлавін) є водорозчинним вітаміном, який:

До продуктів, багатих вітаміном B2, відносяться — печінку, збагачені сухі сніданки, гриби, яйця, мигдаль, молоко і сардини.

Вилікувати рак шийки матки народними засобами можна лише в комплексній терапії раку — це правило. Чим більше різних ефективних засобів ви використовуєте, тим краще. Однак варто зауважити, що підбирати комплекс засобів необхідно разом з експертом в області комплементарної медицини.

Котячий кіготь (Котячий кіготь)

За словами Йозефа Беата, Ральфа Мосса і Ульріха Абеля, авторів книги «Complementary Oncology: Adjunctive Methods in the Treatment of Cancer», котячий кіготь, також відомий як Uncaria tomentosa, є рослиною, що зміцнює вашу імунну систему і захищає організм від інфекцій, вірусів і хвороб, які можуть сприяти поширенню раку шийки матки. Бейт, Мосс і Абель пояснюють, що котячий кіготь також полегшує симптоми раку матки, такі як нерегулярні кровотечі, аномальні виділення з піхви і тазові болі, а також запобігає пошкодженню клітин, зменшує запалення шийки матки і знижує ризик виникнення передракових клітин на поверхні шийки матки. Котячий кіготь доступний в формі чаїв, рідких екстрактів і капсул.

Лікування раку шийки матки народними засобами здатне дати позитивний результат лише в комплексній терапії раку.

Куркума

Народні засоби від раку матки включають в свій список куркуму, так як вона містить таке потужне протиракову з’єднання, як куркумін. Згідно з твердженнями Пінг-Чжен Леунга і Гаррі Фонга — авторів книги «Альтернативне лікування раку», куркума, також відома як Curcuma longa, являє собою народне рослинний засіб, яке:

Куркума широко доступна в формі капсул, рідкого екстракту і настоянки.

Лікування раку матки народними засобами — найефективніші з представлених вище засобів працюватимуть тільки в комплексній терапії раку тіла і шийки матки. Не варто використовувати тільки один засіб, так як в такому випадку ймовірність невдачі занадто висока. Перед початком лікування будь-якими народними засобами обов’язково зверніться до фахівця за консультацією.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: