Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування раку простати народними засобами: найефективніші засоби

Лікування раку простати народними засобами: найефективніші засоби

Деякі з найбільш ефективних природних методів лікування раку передміхурової залози включають використання сої, вітаміну С, цинку, харчової соди, конопляного масла, кайенского перцю і чорного кмину. У цьому матеріалі ми розглянемо лікування раку простати народними засобами — найефективніші натуральні, науково підтверджені кошти.

Рак передміхурової залози (простати)

Якщо ви є чоловіком старше 50 років, ви майже напевно чули про рак передміхурової залози, оскільки він є однією з найбільш поширених форм раку і щорічно вбиває більше 300 000 чоловік. Як випливає з назви, рак передміхурової залози — це зростання карциноми в передміхуровій залозі, яка розташована в чоловічій репродуктивній системі. Хоча більшість випадків раку передміхурової залози прогресують досить повільно, збільшуючи ймовірність раннього виявлення — це захворювання залишається значною загрозою. Ранні симптоми, такі як проблеми або біль при сечовипусканні, часто можуть не проявляти себе або можуть бути прийнятими за інші захворювання. Зазвичай рекомендується, щоб чоловіки старше 40 років почали регулярно проходити огляд у лікарів, щоб бути впевненим в тому, що ракові вузли не розвиваються на залозі.

Одним з найбільш небезпечних аспектів раку простати є його здатність поширюватися з передміхурової залози на кістки і прилеглі тканини. Якщо рак виявлено і присутній в передміхуровій залозі, часто можна успішно використовувати хірургію та хіміотерапію, але, якщо рак метастазує і поширюється, необхідні більш комплексні, цілеспрямовані терапії. Причини розвитку раку передміхурової залози можуть бути пов’язані з генетичними маркерами, поганими звичками в харчуванні, способом життя, інфекціями і прийомом ліків. З цієї причини багато людей пропонують народні засоби від раку передміхурової залози і його профілактики, часто в поєднанні з більш сучасними медичними процедурами, якщо рак вже виявлено.

7 Дивних народних засобів для лікування раку передміхурової залози

Регулярний скринінг є найважливішим зміною в способі життя, але давайте докладніше розглянемо деякі дієві народні засоби для лікування раку передміхурової залози.

Соя

Зв’язок між соєвими продуктами і раком передміхурової залози все ще вивчається, але вченими були відзначені дивно низькі показники раку передміхурової залози у популяцій, в чиїх раціонах харчування присутня велика кількість сої, таких як Японія та інші азіатські нації. Відомо, що фітоестрогени, виявлені в сої, корисні для жінок, але, мабуть, також існує зв’язок між споживанням цього важливого речовини і чоловічим здоров’ям передміхурової залози!

Тофу, темпі, едамаме, соєве молоко і місо — це деякі з соєвих продуктів, якими люди в усьому світі насолоджуються кожен день. Соя — один з небагатьох рослинних продуктів, що містять всі амінокислоти, необхідні вашому тілу для виробництва білка. Оскільки соя містить естрогеноподібні з’єднання, існує побоювання, що соя може підвищити ризик розвитку деяких пов’язаних з гормонами ракових захворювань. Результати наукових досліджень показують, що це не так.

Що міститься в сої?

Соєві продукти є хорошими джерелами білка, і багато хто з них також є хорошими джерелами клітковини, калію, магнію, міді та марганцю. Соєві продукти містять значну кількість заліза, але поки неясно, наскільки добре наші організми засвоюють його. Соєве молоко і тофу, збагачені кальцієм, а також соєві боби — хороші джерела кальцію. Соя також є хорошим джерелом поліненасичених жирів, таких як омега-6 (лінолева кислота) та омега-3 (альфа-ліноленова).

Соя містить безліч фітохімічних речовин і активних сполук:

У дослідженнях з використанням ракових клітин в пробірці і в дослідженнях на тварин, було виявлено, що генистеин, дайдзеин і інші соєві з’єднання сповільнювали ріст ракових клітин і запобігали утворення пухлин. У лабораторних дослідженнях соя і генистеин зменшують ріст пухлини, і збільшують саморуйнування раку передміхурової залози. Соя і її фітохімічні речовини, мабуть, запобігають розвитку раку за рахунок зменшення запалення і інгібування активації білків, які сприяють зростанню ракових клітин.

Однак потрібні додаткові масштабні дослідження за участю людей для того, щоб можна було однозначно стверджувати, що соя є ефективним народним засобом для лікування раку передміхурової залози.

Вітамін С

Дослідження показують, що вітамін С вибірково цітотоксіч для ракових клітин при внутрішньовенному введенні у високих дозах, і дуже корисний для серцево-судинної системи. При внутрішньовенному введенні у високих дозах вітамін С виробляє прооксидантний ефект, тим самим генеруючи перекис водню, що в кінцевому підсумку вбиває ракові клітини. Високий рівень перекису водню завдає шкоди нормальним тканинам. Це обумовлено тим, що здорові клітини мають кілька способів ефективного його видалення, тим самим запобігаючи накопиченню до токсичного рівня. Ракові клітини не мають цю здатність.

Вітамін С є одним з найвідоміших традиційних антиоксидантів, і його потужні корисні для здоров’я властивості були підтверджені багаторічним практичним досвідом, особливо щодо профілактики та лікування інфекційних захворювань.

З точки зору експертів нетрадиційної медицини, вітамін С є дуже корисним доповненням, яке повинно бути частиною більшості протоколів лікування раку. Вітамін D є ще одним важливим протиракову компонентом, про що писалося багато разів — читайте Вітамін D зменшує запалення і покращує стан при раку простати на 60%.

Як вітамін С вбиває клітини раку

Для того щоб вітамін С ефективно вбивав ракові клітини, вам потрібно мати дуже високу його концентрацію в крові, і єдиний спосіб отримати ці екстремальні рівні — це введення внутрішньовенно, хоча використання перорального ліпосомального вітаміну С по ефективності може наближатися до внутрішньовенного введення.

Введення вітаміну C в обхід травного тракту призводить до підвищення його рівня в крові — в 500 разів вище, ніж ви можете досягти за допомогою перорального прийому.

Механізм здатності вітаміну С вибірково націлюватися на ракові клітини пов’язаний з генерацією перекису водню, яка в кінцевому підсумку вбиває ракові клітини. Як повідомляє Університет Айови:

«Нове дослідження показує, що вітамін С легко руйнується, утворюючи перекис водню, так звані реактивні види кисню, які можуть пошкодити тканину і ДНК.

Дослідження також показує, що пухлинні клітини набагато менш здатні видаляти ушкоджує пероксид водню, на відміну від нормальних клітин…

Таким чином, ракові клітини набагато більш схильні до пошкоджень і смерті від великої кількості перекису водню», — каже Бюттнер, професор радіаційної онкології і член Holden Comprehensive Cancer Center в Університеті штату Айова.

«Це пояснює, як дуже високий рівень вітаміну С, який використовується в наших клінічних випробуваннях, не впливає на нормальну тканину, але може зашкодити пухлинну тканину».

Причина, по якій нормальні тканини не ушкоджуються високим рівнем перекису водню, полягає в тому, що здорові клітини мають кілька способів ефективного її видалення, тим самим запобігаючи підвищення рівня токсичності.

Одним з основних шляхів видалення є ферментативна каталаза, і дослідження показало, що клітини зі зниженою каталазной активністю дійсно більш схильні до смерті при впливі великої кількості вітаміну С.

Це дає натяк на те, що ракові захворювання, імовірно, є кращими кандидатами на терапію високими дозами вітаміну С — пухлини з низьким рівнем каталази, ймовірно, будуть найбільш чутливими, тоді як пухлини з високим рівнем каталази будуть найменш чуйними.

Вітамін C знижує запалення у пацієнтів з раком і багато іншого

Інший спосіб, яким вітамін С приносить користь раковим хворим, полягає в зниженні запалення в організмі, як показано в дослідженні 2012 року.

Як правило, хронічне запалення є ознакою раку, і тут вони виявили, що лікування вітаміном С допомагає знизити прозапальні цитокіни і С-реактивний білок — два запальних маркера, і що ці поліпшення корелюють зі зменшенням розміру пухлини.

Це також допомагає знизити ризик метастазів. Позитивна відповідь був відзначений у 75% пацієнтів. Це дослідження було зроблено вченим в Клініці Ріордана, який є наступником Лінуса Полінга і його роботи над вітаміном С. В світі, як правило, немає клініки з таким же досвідом роботи з вітаміном С, як клініка Ріордана.

Ріордан провів 15-річний дослідний проект RECNAC (слово рак, записане в зворотному напрямку — англійською), який показав, що вітамін С вибірково цітотоксіч для ракових клітин.

Інші дослідження зроблені вченими з Lewis Cantley of Weill Cornell Medicine в Нью-Йорку, виявили, що високі дози вітаміну С допомагають вбивати і усувати колоректальні ракові клітини з певними генетичними мутаціями. Інші дослідження показали, що Вітамін С у високих дозах може допомогти уповільнити зростання ракових клітин передміхурової залози, підшлункової залози, печінки і товстої кишки.

Дослідження на людях також показують, що вітамін С може допомогти поліпшити симптоми, пов’язані з раком і онкологічними захворюваннями, такі як втома, нудота, блювота, біль і втрата апетиту, а також поліпшити загальну якість життя.

Масло чорного кмину

Як лікувати рак передміхурової залози народними засобами і які з них найбільш ефективні? Хорватські вчені оцінили протипухлинну активність тімохінона і тімогідрохінона у мишей і виявили, що два цих фітохімічних речовини, присутні в маслі чорного кмину, можуть призводити до 52% зменшення пухлинних клітин!

Чорний кмин багатий цими хімічними речовинами унікальний тим, що воно може допомогти запобігти і лікувати рак різними механізмами:

Відповідно до одного з досліджень,

«Протипухлинні ефекти тімохінона також були досліджені в моделях мишей з ксенотрансплантірованнимі пухлинами раку товстої кишки, Передміхурової залози, підшлункової залози і легенів. Комбінація тімохінона і звичайних хіміотерапевтичних препаратів може надавати більший терапевтичний ефект, а також зменшувати токсичність останніх».

Каєнський перець

Лікування раку простати народними засобами дозволяє значно підвищити виживання і сприяє повного зцілення в комплексній терапії. Гострий пряний кайенскийперець (Capsicum annuum), також відомий як перець чилі здатний підтримувати здоров’я передміхурової залози на високому рівні. Цей перець має пекучий смак завдяки високій концентрації речовини, званого капсаїцином. Хоча капсаїцин широко відомий своєю здатністю зменшувати біль, дослідження також показали, що він може допомогти вбити ракові клітини, включаючи клітини раку простати.

Капсаїцин, присутній в кайенского перцю, значно антипроліферативну дію на ракові клітини, тим самим викликаючи скорочення пухлини і «голодування» ракових клітин.

Капсаїцин в кайенского перцю продемонстрував таку здатність, як апоптоз (самогубство) ракових клітин передміхурової залози. Капсаїцин викликає апоптоз, атакуючи енергетичну частину ракових клітин, звану мітохондріями, при цьому не завдаючи шкоди здоровим клітинам, які оточують ракові клітини.

Детально про корисні властивості кайенского перцю ви можете дізнатися тут — Кайенский перець: корисні властивості та застосування.

Цинк

Лікування раку передміхурової залози народними засобами включає в себе використання такого мінералу, як цинк.

Цинк є ефективним протизапальним і антиоксидантним засобом, що допомагає боротися з окислювальним стресом і зменшувати ймовірність розвитку хвороби. Завдяки протипухлинною властивостями цинку, його можна використовувати як в якості профілактичного засобу ракових захворювань, так і в якості натурального лікувального засобу в комплексній терапії раку передміхурової залози. Завдяки своїм властивостям цинк здатний (особливо у літніх пацієнтів) надавати підтримку здорового клітинного ділення, запобігаючи мутації злоякісних клітин і ріст пухлини.

Коли дослідники з Медичної школи Мічиганського університету вивчили потенційну користь від прийому цинку на 50 дорослих людей, вони виявили, що рівні маркерів окисного стресу були значно нижче в групі, що приймала добавки цинку, ніж в групі, що приймала плацебо. Випробовувані з більш низькими рівнями цинку, які не приймали добавки, мали більш високі рівні запальних цитокінів, вищі маркери окисного стресу і молекули адгезії ендотеліальних клітин.

Дефіцит цинку безпосередньо корелює з більш високим ризиком розвитку раку передміхурової залози, тому забезпечення достатньої кількості цинку в вашому раціоні має вирішальне значення. Ви можете збільшити споживання цинку, збагативши свій щоденний раціон харчування такими продуктами, як яловичина, птиця, йогурт, сир і устриці.

Харчова сода

Рак простати у чоловіків — лікування народними засобами за допомогою харчової соди в комплексній терапії дозволяє знизити закислення середу в організмі і ракових тканинах, що здатне привести до зменшення пухлини і зупинити поширення Раку.

Гідрокарбонат натрію (NaHCO3), широко відомий під назвою харчова сода, є натуральним речовиною, використовуваним в різних побутових цілях. Але чи знаєте ви, що харчова сода здатна допомогти в профілактиці і лікуванні раку простати та інших форм раку?

Харчова сода і рак

Рак — це захворювання, яке ініціює ушкоджує активність в тканинах і клітинах, що викликає генетичні мутації і аномалії. Цей каскад ефектів стає причиною несприятливих змін в метаболічних процесах організму. Ці нездорові метаболічні функції можуть бути звернені назад за допомогою харчової соди.

Багато буферні системи оснащують людське тіло можливістю оптимізувати внутрішні функції. Одна з цих відомих систем згадується як рН. Наприклад, здорове тіло повинно мати рівень рН в крові 7,355, який є злегка лужним. Регулювання балансу рН є ключовим фактором для загального стану здоров’я і гарного самопочуття, і в першу чергу залежить від звичок здорового способу життя, включаючи правильне харчування.

Харчова сода допомагає регулювати рівні pH

З огляду на її алкалізірующій рН (приблизно 9,0), харчова сода протидіє кислотності, яка накопичується в організмі. Харчова сода корисна для регулювання шляхом буферизації рН клітин, тканин і гомеостазу напруги в клітинах. Харчова сода також може бути використана для допомоги організму в процесі детоксикації, і в зціленні від радіаційного впливу та окисного пошкодження.

Практики народної медицини використовують бікарбонат натрію для захисту від численних захворювань, таких як застуда, захворювання нирок, цукровий діабет, грип, а також ракові захворювання.

Харчова сода пригнічує ріст ракових клітин

За допомогою процесу, званого анаеробним гликолизом, раковими клітинами з глюкози виробляється енергія. Кислотні метаболіти, такі як молочна кислота, є побічними продуктами цього метаболічного шляху. Дослідження показали, що в результаті цього біохімічного процесу позаклітинний рН в ракових областях зазвичай нижче, ніж в нормальній тканині.

Висококислотних середу стимулює інвазивний ріст пухлини як у первинних, так і у метастатических типів раку. Було виявлено, що споживання бікарбонату натрію збільшує рН пухлин і уповільнює утворення спонтанних метастазів у мишей з метастатичним раком молочної залози. Було також виявлено, що харчова сода знижує швидкість поразки лімфатичних вузлів і зменшує ймовірність поширення раку в печінку.

Дослідники в цій галузі дослідження розумно припускають, що підвищення рівня рН за допомогою харчової соди, призведе до зниження перітуморальний і внутрішньопухлинно ацидозу. Крім того, було виявлено, що виявлене в експериментах на мишах зниження рівнів кислоти в пухлинах, знижує ріст пухлини і метастази без несприятливого зміни концентрації pH в крові або незачеплених тканинах.

Використання харчової соди також є ймовірним шляхом підвищення ефективності традиційної хіміотерапії. Ацидоз пухлин сприяє хіміорезистентності до конкретних хіміотерапевтичних препаратів, таким як Паклитаксел і Доксорубіцин. Використання харчової соди для підвищення рівня рН є потенційним перевагою для тих, хто проходить стандартну терапію раку.

Дослідження ясно показують, що харчова сода поряд з використанням ряду інших природних стратегій лікування може бути використана для природного захисту від раку, а також для посилення імунної координації. Однак рак є дуже складним захворюванням — Ніхто не повинен розглядати монотерапию при лікуванні раку, оскільки ніяке народний засіб не може виконати таке завдання.

Безпека лікування раку харчовою содою

Кожна пухлина відрізняється своїми унікальними особливостями і може бути не дуже кислим. Незалежно від кислотності пухлин, балансування і створення слабощелочной внутрішнього середовища в організмі дає переваги внутрішнім системам пацієнта. В ідеальному випадку при тестуванні рН, його рівень повинен складати від 7,0 до 8,0. Якщо результат тесту показує вище 8,0, негайно припиніть використання харчової соди до тих пір, поки pH не зменшиться.

Тестування і моніторинг рН сечі і слини слід використовувати в поєднанні з лікуванням гідрокарбонатом натрію. Ви можете зробити це за допомогою тесту pH або електронного тестера. Робіть це щоранку і фіксуйте результати. Перевіряйте pH сечі і слини, коли ви прийняли ванну з харчовою содою. Знову ж таки, якщо pH піднімається вище 8,0, припиніть використання цього методу лікування до тих пір, поки pH не знизиться.

Неконтрольоване використання терапії харчовою содою може загрожувати вашому здоров’ю. Деякими побічними ефектами цієї терапії є зниження концентрації рН в шлунку, проблеми з нирками, алкалоз і ін. Щоб уникнути цих небезпек, слід нести відповідальність за використання і витрачати час на визначення рівня рН протягом дня. Уникайте вживання харчової соди протягом 30 хвилин після їжі, щоб обмежити проблеми з травленням.

Як лікувати рак простати харчовою содою

Вживайте цей напій тільки коли ви протестували свій рН протягом дня, і його рівень низький (нижче 7,0). Не пийте цей напій за 30 хвилин до або після їди, щоб уникнути зниження секреції шлункової кислоти і погіршення травлення. Цей напій буде сприяти нейтралізації рН і зниження ацидозу. Виспівує таку суміш протягом дня до тих пір, поки рН не стабілізується на рівні між 7,0 і 8,0.

Складові:

Спосіб приготування:

Ця інформація приховується від вас основними засобами масової інформації та медичними установами. Будь ласка, поділіться цією інформацією з друзями та родиною. Це може врятувати чиєсь життя!

Масло конопель

Дослідження впливу конопляного масла на організм хворих на рак в останні роки експоненціально виросли. Використання цього масла зв’язали з зупинкою розвитку раку і припиненням поширення ракових клітин по організму. Ген, під назвою ID-1, починає поширюватися при раку передміхурової залози, але канабіноїди в маслі конопель здатні пригнічувати реплікацію цього гена. Це надзвичайно важливий крок вперед в дослідженнях раку простати, а конопляну олію стає все більш доступним, оскільки його справжні цінності остаточно визнані. Використання конопель у багатьох країнах заборонено, тому перед застосуванням проконсультуйтеся з вашим фахівцем з питань охорони здоров’я.

Заключне слово і попередження

Небезпека метастазів дуже актуальна при всіх формах раку, включаючи рак передміхурової залози. При прийнятті рішення про план лікування раку ви завжди повинні консультуватися з навченим онкологом або іншим фахівцем. Ці народні засоби пропонуються в якості доповнення до комплексної терапії раку, але не повинні замінювати формальне лікування цієї дуже небезпечної хвороби. Лікування раку простати народними засобами — найефективніші з коштів ми розглянули, проте існує і маса інших натуральних засобів і методів, про які ви можете дізнатися в інших наших матеріалах.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: