Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування раку шлунка народними засобами: найефективніші засоби

Лікування раку шлунка народними засобами: найефективніші засоби

При раку шлунка ракові клітини, присутні в слизовій оболонці і стінках шлунка безконтрольно розростається. Людина, що страждає цим типом раку може відчувати безліч симптомів, таких як блювота з кров’ю, біль і ін. Нижче ми розглянемо лікування раку шлунка народними засобами — найефективніші рослинні засоби Китаю, Індії, Росії та інших країн.

Ось 7 ефективних народних засобів для лікування раку шлунка, які допоможуть вам поліпшити ваше стан.

Амла (Індійський агрус або Амла)

Документ, створений дослідниками Лікарні Фатера Маллера Медікал Коледжу в Індії під назвою «Амла (Emblica officinalis Gaertn), чудова ягода для лікування і профілактики раку», говорить:

«Доклінічні дослідження показали, що амла має протизапальну, знеболюючу, протикашльову, антиатерогенні, адаптогенною, кардіопротекторною, гастропротекторних, протианемічну, антігіперхолестерінеміческім, гепапротекторним, нефропротекторним і нейропротектівним властивостями».

Дослідники відзначають, що амла може сприяти лікуванню і профілактиці раку завдяки своєму антиоксидантній та протизапальній потенціалу і здатності захищати від шкідливого впливу хіміотерапії та радіації. Амла містить сполуки, які мають протипухлинну активність, такі як галова кислота, еллаговая кислота, пирогаллол, деякі норсесквітерпеноіди, корілагін, гераніін і продельфінідіни В1 і В2, які можуть пригнічувати і/або запобігати зростання і поширення пухлин і ракових клітин.

Індійський агрус можна споживати в сирому вигляді або можна готувати, однак швидше за все ви зможете його знайти в формі капсул, порошку, чаю або екстракту. Якщо ви страждаєте на рак шлунка, і хочете вилікувати це захворювання, тоді вам необхідно використовувати цей народний індійське засіб поряд з іншими протираковими натуральними лікарськими препаратами і природними методами лікування раку принаймні протягом 4 місяців поспіль.

Астрагал

Значна кількість докладних досліджень в Німеччині і США підтвердило здатність і визначило важливу потенційну роль астрагала в лікуванні раку. наприклад:

Астрагал є відомим ефективним народним засобом для лікування раку шлунка.

Чага

Чага — це березовий гриб-паразит, найчастіше зустрічається на березі (іноді на вільсі, горобині, буку, в’язі і клені). Репутація губки як потужного натурального засобу від всіляких захворювань, починаючи від хвороб шлунково-кишкового тракту, і закінчуючи туберкульозом і раком, охоплює, по крайней мере, ще XVI століття. Кажуть, ще в ті часи народні цілителі з’ясували, що з цього гриба можна готувати чай для різних терапевтичних цілей.

Історичний звіт показує, що ще до цього цілителі в Азії, ймовірно, були першими, хто документував лікувальний потенціал губки понад 4600 років тому. Вони помітили, що дивний гриб володіє унікальною здатністю витягувати поживні речовини зі своїх господарів (берези) і концентрувати їх в собі. Отже, чага має неймовірну щільність вітамінів, антиоксидантів, мікроелементів, ферментів і інших поживних речовин.

Де чага дійсно проявила себе, так це в області лікування раку. Десятки наукових досліджень свідчать про те, що чага демонструє сильні апоптотичні, антипроліферативні і хіміозащітние властивості. Її повний спектр фитостеринов, включаючи ланостерол, інотодіол, ергостерину і фекостерол, входить в число багатьох складових губки. Їх дія була перевірена як in vivo (всередині живого організму), так і in vitro (поза живим організмом), що показало пригнічення росту і поширення ракових клітин.

У мишей із злоякісними новоутвореннями екстракти чаги показали значне придушення пухлин. Додавання екстрактів губки призводило до значного 60-процентному зменшенню розміру пухлини. Ті ж дослідження показали, що чага допомагає стримувати поширення пухлини, а також пригнічувати пухлинну васкуляризацію, що ще більше гальмує ріст і поширення раку. Пов’язані дослідження продемонстрували протираковий потенціал губки, оскільки вона має відношення до понижувальної регуляції деяких пов’язаних з раком клітинних шляхів, в тому числі при коліт-індукованому колоректальний рак.

Дослідники з Росії активно вивчають корисні властивості чаги і інших подібних грибів, які ростуть по всій країні (особливо в Сибіру), особливо цікавлячись тим, як ці грибні компоненти впливають на рак. На думку дослідників, терапевтичні корисні властивості біоактивних тритерпенових сполук губки здатні безпосередньо пригнічувати ріст ряду ліній ракових клітин, оскільки це було продемонстровано як in vitro, так і in vivo.

Чага також має гепатопротекторну властивостями, які особливо важливі не тільки при ураженнях печінки, але і при раку печінки. Дослідження показали, що навіть коли чагу приймають у відносно низьких дозах, вона активно поглинає вільні радикали, які викликають окисне пошкодження печінки, що ефективно блокує розвиток хвороби печінки і раку печінки.

Все це і багато іншого пояснює, чому в одному дослідженні чага отримала назву «природного протиракового інгредієнта в їжі». Вчені вважають, що цей гриб може бути, по суті, безпечним і ефективним протоколом лікування і профілактики раку. Девід Вінстон (ліцензований практик-травник з більш ніж 40-річним досвідом, декан Центру трав’яних досліджень в Бродвеї, штат Нью-Джерсі) переконаний, що Чага є найпотужнішим протиракову лікарських грибом серед існуючих.

Все це має сенс, коли ви розглядаєте неймовірний профіль поживних речовин губки, який практично не має собі рівних в природному світі. Навіть незважаючи на те, що ми знаємо, що чага може зробити для наших організмів, ще багато чого належить дізнатися про чудеса цього гриба-паразита, тому цей потужний суперпродукт залишатиметься ще багато років в центрі наукових досліджень.

Лужна вода

Термін «лужної» відноситься до рівня рН води. PH вимірюється в діапазоні від 0 до 14. Єдина відмінність між цим типом води і звичайною водопровідною водою — це рівень pH. Водопровідна вода має рівень рН від 6 до 7. Лужна вода має більш високий рН від 8 до 9. Чим вище ця цифра, тим вода більш лужна, і чим менше ця цифра, тим вона більш кисла.

Згідно з дослідженням 2013 року, вода з низьким або кислим рН надає токсичні ефекти на організм. Вважається, що вживання кислотних продуктів і напоїв може збільшити ризик розвитку раку. Також було сказано, що кислотна дієта «живить» ракові клітини, дозволяючи їм процвітати і поширюватися.

Кажуть, що лужна вода допомагає протидіяти кислоті, виявленої в вашому кровотоці. Вважається, що питна вода з більш високим рН може збільшити ваш метаболізм і поліпшити здатність вашого організму поглинати життєво важливі поживні речовини.

Деякі вчені думають, що це буде викликати голод у будь-яких ракових клітин, виявлених в вашому організмі, тому що ракові клітини процвітають в кислому середовищі. Введення в організм чогось більш лужного буде сповільнювати або зупиняти зростання ракових клітин, балансуючи рівні pH вашого тіла.

Лужна вода корисна, тому що вона нейтралізує закислення середу в організмі. Для здорового тіла необхідно підтримувати рівень pH 7,0-7,2, тому вживання лужної води може допомогти вам підтримувати цей оптимальний рівень і більш ефективно боротися з раком.

Куркума

Ефективне лікування раку шлунка народними засобами включає лікування куркумою, так як корінь куркуми є одним з найкращих народних засобів для лікування раку шлунка. Активним інгредієнтом куркуми є куркумін. Дослідження показали, що куркумін допомагає запобігти декільком форм раку, включаючи рак грудей, легенів, Шлунка, печінки і товстої кишки завдяки його протизапальним і антиоксидантним властивостям. Це з’єднання зупиняє розвиток раку, заважаючи клітинним сигнальним аспектам хронічного захворювання.

Результати лабораторних досліджень показують, що куркумін здатний:

Дослідники виявили, що в той час як екстракт куркумина активує загибель ракових клітин (апоптоз), він також ефективно диференціює ракові клітини і нормальні клітини, не зачіпаючи останні.

Крім вживання куркуми в вигляді спеції, ви можете також почати приймати куркумін, широко продається у вигляді біологічно-активних добавок — природно під наглядом досвідченого фахівця.

Ананас

Чи може екстракт ананасових плодів бути більш безпечним і ефективним, ніж потужний хіміотерапевтичний агент?

У 2007 році в журналі Planta Medica, було опубліковано відкриття вчених щодо того, що фермент, витягнутий з ананасових стебел, відомий під назвою бромелайн, перевершував протипухлинний препарат 5-фторурацил (часто застосовується при раку шлунка) в лікуванні раку.

Дослідники заявили:

«Цей протипухлинний ефект бромелайна був вище, ніж у 5-ФУ (5-фторурацилу), показник виживання якого становив приблизно 263% в порівнянні з нелікованих пацієнтами».

Дослідники говорять, що 5-ФУ використовувався як ліки від раку майже 40 років, і був відносно невдалим через свою менш досконалою селективності при придушенні раку, так як він часто вбиває і/або необоротно завдає шкоди здоровим клітинам і тканинам.

Майте на увазі, що 7-грамова доза 5-ФУ, вб’є 50% людей, яким вона дана. З іншого боку, паспорт безпеки (MSDS) бромелайну заявляє, що ЛД50 (напівлетальні доза) становить 10 000 мг/кг або еквівалент 680 грам бромелайна для дорослого вагою в 68 кг — це означає, що бромелайн на 3 порядки безпечніше!

Тоді як може щось настільки ж нешкідливе, як фермент з стебла/ядра ананаса, перевершувати лікарський засіб, на яке мільйони хворих на рак за останні 40 років покладали надії на одужання?

Існує відомий ефект, пов’язаний з широким спектром природних сполук, званий «селективної цитотоксичність», завдяки якому вони здатні індукувати запрограмовану загибель ракових клітин (саморуйнування, відоме як апоптоз), залишаючи здорові клітини і тканини неушкодженими. Ніякої схвалений FDA хіміотерапевтичний препарат на сучасному ринку не володіє цим необхідним властивістю (оскільки хімічні речовини не поводяться як природні сполуки), тому сучасні методи лікування раку все ще часто руйнують якість життя і прискорюють смерть. Коли людина вмирає після звичайної терапії раку, занадто легко «звинуватити жертву» і просто написати, що цей рак у пацієнта «хіміорезистентний» або «виключно агресивний», коли насправді неселективний характер хемотоксіческой агента — це те,

Майте на увазі, що бромелайн, як і всі натуральні речовини і засоби, ніколи не отримає схвалення FDA. Капітал на даний час не вливається в розвиток непатентоспроможним (тобто нерентабельних) методів лікування онкології, навіть якщо вони працюють, безпечні і доступні.

Отримати розгорнуту інформацію про методи лікування раку ви можете на цій сторінці — Лікування раку народними засобами: найефективніші методи і засоби.

Кордицепс

За даними Memorial Sloan-Kettering Cancer Center (MSKCC), кордицепс має протипухлинну, радіозахисним і антидіабетичною властивостями. MSKCC цитує дослідження, в якому кордицепс зробив протираковий препарат Цисплатин, токсичнішим в відношення клітин раку легенів — це підтверджує, що кордицепс може також допомогти борються з інфекцією лімфоцитам жити довше, збільшувати рівні Т-хелперів, зменшувати проліферацію пухлинних клітин і підвищувати активність природних клітин кілерів. Нарешті, в медичному центрі повідомляється, що деякі дослідження показали, що кордицепс призводить до полегшення симптомів раку, а також допомагає пацієнтам краще переносити хіміотерапію.

Незважаючи на свою дивну походження, кордицепс не тільки не токсичний, але і безпечний і навіть поживний. Згідно Міжнародному журналу лікарських грибів, гриб кордицепс містить незамінні амінокислоти, кілька життєво важливих вітамінів групи В і вітаміни Е і К. Він також містить корисні жирні кислоти, включаючи олеїнову кислоту — корисну мононенасичених жирну кислоту, що міститься в оливках.

Однак найбільш важливою особливістю кордицепса можуть бути його нуклеозиди. Дослідники вважають, що нуклеозиди (ключові сигнальні молекули в організмі), допомагають боротися з раком. Нуклеозидні аналоги використовуються в медицині як протипухлинні та противірусні засоби.

Крім того, кордицепс містить багато нуклеозидов, включаючи гуанидин і гуанозин. Найбільш ефективним і найбільш вивченим з них, мабуть, є 3-дезоксиаденозин, який дослідники назвали Кордіцепін.

Чи є докази того, що кордицепс вбиває ракові клітини?

Хоча дослідження на людях обмежені, дослідження на тваринах і в пробірках показують знову і знову, що кордицепс має здатність знищувати ракові клітини, допомагає нормалізувати низький рівень лейкоцитів, що виникає в результаті хіміотерапії, і навіть зробити деякі ліки більш токсичними для ракових клітин.

У дослідженні, опублікованому в 2008 році в журналі Experimental Biology and Medicine, дослідники вивчали ефекти кордицепса на мишах, які мали низький відсоток борються з інфекцією лейкоцитів в їх кістковому мозку в результаті прийому хіміотерапевтичного Абітакселу. У мишей, щодня отримували кордицепс протягом трьох тижнів, нормалізувався кількість лейкоцитів. У мишей, які отримували кордицепс, рівень лейкоцитів був значно нижче, іноді на цілих 50 відсотків.

У дослідженні клітин, опублікованому в журналі Cancer Chemotherapy and Pharmacology в 2007 році, було сказано, що кордіцепін, витягнутий з кордицепса, надав апоптотичні ефект на клітини раку порожнини рота людини, що призвело до їх самознищення, що говорить про те, що ця сполука здатне надавати такий же ефект на будь-які інші ракові клітини (в тому числі і на ракові клітини в шлунку).

Дослідники використовували проточну цитометрию і аналізи життєздатності, щоб показати, що виживаність ракових клітин значно знижувалася при введенні кордицепса, і відзначили, що ефекти стали більш драматичними в міру збільшення дози і тривалості застосування кордицепса.

Лікування раку шлунка народними засобами — найефективніші і в той же час не дорогі продукти ми розглянули вище. Якщо ви можете ще додати будь-які з потужних природних протиракових засобів, напишіть про це нижче в формі коментаря. Ми розглянемо пропоновані вами варіанти і спробуємо доповнити цей матеріал.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: