Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лікування суглобів медом — рецепти

Лікування суглобів медом - рецепти

Серед маси народних засобів лікування хвороб суглобів, варто пильніше придивитися до дуже доступному для багатьох продукту, такого як мед.

Лікування суглобів медом здатне усунути різні патології, причому це стосується навіть застарілих проблем. Природно, що в таких випадках часу знадобиться значно більше. Як правило, мед не використовують в його чистому вигляді, а на його основі створюються різні мазі і настоянки, які крім меду містять в собі інші корисні продукти, які посилюють дію меду і допомагають проникнути йому глибоко в тканини. Ми розглянемо деякі доступні рецепти, що допомагають усунути поширені захворювання суглобів.

Усуваємо болю в суглобах

Беремо 200 мл меду і змішуємо з 300 мл віджатого соку редьки, 100 мл горілки і 1 ст. ложкою солі. Отриманим продуктом необхідно розтирати хворі суглоби. Кращого ефекту ви зможете досягти, розтираючи їх після прийняття гарячої ванни і разом з тим випиваючи 100 мл цієї суміші.

Лікуємо ревматизм

Лікуємо поліартрит

Лікуємо подагру

Лікуємо радикуліт

Лікувальна суміш з медом і фурациліном. Змішайте ¼ склянки фурациліну з 5 мл (1 ч. Ложка) меду. Гарненько все змішайте і нанесіть суміш на гірчичники. Наклейте на хворе місце і почекайте хвилин 5, можна більше, якщо зможете терпіти. Потім відклейте гірчичники, а залишки лікувальної суміші залиште на тілі. Замотайте поліетиленом, оберніть теплим пуховою хусткою і залиште на ніч.

Лікуємо остеомієліт

Растіркі з меду і муміє. Розігріваючи на водяній бані, змішайте 100 грам меду з 5 грамами муміє. Отриману суміш втирайте в місця ураження.

Лікуємо остеофіт (нарости на кістковій тканині)

Даний перелік проблем можна довго продовжувати і багато хто з цих мазей і настоянок можна сміливо застосовувати і при інших захворюваннях суглобів. Важливо одне — лікування суглобів медом дає хороші результати і не коштує дорого, що дуже добре для більшої кількості людей. Єдиним недоліком є ​​те, що в деяких випадках доведеться трохи повозитися, щоб приготувати суміш. Здоров’я вам.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: