Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лимон при вагітності: безпека, користь, застереження

Лимон при вагітності: безпека, користь, застереження

Вагітність є одним з найбільш важливих етапів у житті жінки де їй необхідно бути особливо обережною при використанні або вживанні чогось нового, особливо якщо це стосується її щоденного раціону харчування, харчових звичок і пристрастей.

Вагітність дуже делікатний період, і не завжди продукти, багаті поживними речовинами є безпечними для здоров’я майбутньої мами і малюка. Саме тому необхідно бути максимально поінформованими про те, що ви їсте і знати деякі застереження щодо їжі. Тут ми поговоримо про вживання лимона при вагітності, про безпеку, користь, яку він може принести вашому організму і можливі проблеми, здатних виникнути в деяких випадках при його вживанні.

Користь води з лимоном при вагітності

Лимон є прекрасним цитрусовим фруктом, що володіє безліччю корисних властивостей, однак перш ніж ви будете його вживати, вам необхідно дізнатися про його переваги та недоліки. Це допоможе вам зрозуміти всі нюанси його вживання під час вагітності.

Хороший джерело поживних речовин

Лимони містять в собі практично всі необхідні вітаміни і мінерали, які так потрібні організму жінки під час вагітності. Крім того, що цей цитрусовий фрукт багатий на вітамін С, він також містить в собі велику кількість флавоноїдів, комплекс вітамінів групи B, вітамін А, кальцій, мідь, залізо, магній, фосфор, пантотенову кислоту, вітамін B6, ніацин, вітамін Е і рибофлавін, всі з яких є життєво важливими живильними речовинами для росту і розвитку вашої майбутньої дитини. Вживання в їжу лимонів під час вагітності може бути ефективним способом забезпечення практично всіх поживних речовин.

Усуває ранкову нудоту

Якщо ви страждаєте від нудоти протягом першого триместру вагітності, лимон може допомогти вам позбавитися від цього неприємного стану. Він контролює надмірний відтік жовчі, а також працює в якості освіжувача ротової порожнини, таким чином допомагаючи в зниженні відчуття нудоти. Проте, якщо ви страждаєте від сильної нудоти, вам не потрібно покладатися тільки на лимони — зверніться до лікаря за консультацією.

Знижує рівень кров’яного тиску

Вживання лимонів також може допомогти вам в зниженні кров’яного тиску. Лимони, при їх вживанні допомагають підтримувати хорошу еластичність кровоносних судин, сприяють їх очищенню від холестеринових бляшок, тим самим зменшуючи підвищений кров’яний тиск у багатьох вагітних жінок. Вважається також, щоб вживання лимона також допомагає в зниженні рівня шкідливого холестерину.

Допомагає травленню і полегшує закрепи

Вода з лимоном сприяє поліпшенню травлення і допомагає в полегшенні запорів, які дуже часто виникають у вагітних жінок. Вживання води з лимоном сприяє поліпшенню перистальтики кишечника, що в свою чергу призводить до більш легкому і швидкому його спорожнення. Читайте також — Як позбутися від запору під час вагітності — 11 рекомендацій.

Підвищує імунітет

Вкрай важливим моментом під час вагітності є підтримка імунної системи на досить високому рівні, так як хворіти в цей період вкрай небажано. Регулярне вживання води з лимоном під час вагітності знижує ймовірність виникнення таких поширених захворювань, як грип і ГРЗ. Завдяки тому, що в лимонах міститься велика кількість вітаміну С та інших поживних речовин, відбувається зміцнення природного механізму захисту організму, що допомагає йому боротися з вірусами і бактеріями. Лимон також сприяє розрідженню мокротиння і очищенню дихальної системи при нежиті та кашлю.

Зміцнення кісток

Лимони є відмінним джерелом кальцію і магнію, що при їх регулярному вживанні позитивно відбивається на здоров’ї кісткової системи. Калій, присутній в лимонах живить нервові волокна і клітини мозку.

Запобігає інфекції сечовивідних шляхів

Вода з лимоном має сечогінні властивості і дуже корисна для підтримки здоров’я нирок. Це властивість допомагає запобігти розвитку таких інфекцій сечовивідних шляхів (ІМП), як уретрит, цистит, пієлонефрит та ін.

Безпека, застереження та рекомендації

Лимони мають широкий спектр корисних властивостей, однак якщо ви вже вагітні, дуже важливо починати його вживання з невеликого або помірної кількості у вигляді лимонного соку, розведеного з водою. Це допоможе вам визначити, наскільки добре переноситься цей продукт вашим організмом в даний момент часу. В цілому вода з лимоном є відмінним напоєм для вагітних жінок, який може підтримувати ваш організм гідратованим, забезпечуючи його всіма необхідними поживними речовинами. Завжди віджимають сік тільки зі свіжих лимонів і не зберігайте його подовгу в холодильнику, так як найкраще готувати свіжий напій безпосередньо перед його вживанням.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: