Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Лимон від кашлю: готуємо засіб від кашлю своїми руками

Лимон від кашлю: готуємо засіб від кашлю своїми руками

Кашель є процесом, під час якого організм позбавляється від слизу і сторонніх часток, що скупчилися в легких і верхніх дихальних шляхах. Якщо ви вже досить довго страждаєте від кашлю і хочете швидше від нього позбавитися — почекайте. Адже ваш організм намагається позбутися від слизу і інших накопичень. Для того, щоб полегшити ваш стан, потрібно просто допомогти організму усунути причину його виникнення. Для того, щоб полегшити дискомфорт і біль, пов’язані з вашим станом, спробуйте використовувати Лимон від кашлю в поєднанні з деякими іншими інгредієнтами, здатними посилити його дію.

Готуємо засіб з лимоном від кашлю в домашніх умовах

Ми покажемо вам як легко і просто створити своїми руками натуральне і ефективний засіб від кашлю.

1. Мед з лимоном від кашлю

Акуратно розігрійте на водяній бані (вода повинна бути злегка гарячою) одну чашку меду. Додайте в мед 3-4 столові ложки свіжовичавленого лимонного соку, після чого туди також необхідно додати ¼ або ⅓ чашки води і перемішати, продовжуючи тримати мед цю суміш на водяній бані. Охолодіть суміш. Приймайте це засіб з лимоном від кашлю по 1-2 столові ложки в разі потреби.

2. Альтернативний метод використання меду і лимона від кашлю

Наріжте попередньо вимитий лимон тонкими скибочками (разом зі шкіркою і кісточками). Опустіть нарізані скибочки в чашку меду. Нагрівайте мед на водяній бані протягом 10 хвилин, постійно помішуючи.

3. Часник, мед і лимон від кашлю

Часник має антибактеріальні, противірусними, протипаразитарними і протигрибкові властивості. Очистіть 2-3 зубчики часнику і дрібно наріжте, наскільки це можливо. Додайте часник в медово-лимонну суміш перед додаванням води. Нагрівайте суміш на водяній бані протягом приблизно 10 хвилин. Потім додайте туди ¼ або ⅓ чашки води і перемішуйте, продовжуючи його нагрівати на водяній бані.

4. Імбир, мед і лимон від кашлю

Імбир часто використовується для поліпшення травлення, усунення нудоти і блювоти, але він також традиційно використовується як відхаркувальний засіб. Імбир може допомогти усунути кашель шляхом проріджування слизу і мокротиння, а також він працює як бронхіальний релаксант.

5. Солодка, мед і лимон від кашлю

Солодка також має відхаркувальну дію. Вона помірно стимулює виробництво мокротиння, що полегшує її виведення з легенів і бронхів.

6. Використовуйте гліцерин в якості заміни меду

Якщо у вас немає меду, він вам не подобається або ви з якихось причин не можете його використовувати, замініть його на гліцерин. Розігрійте суміш з ½ склянки гліцерину і ½ склянки води на водяній бані на повільному вогні. Потім додайте туди 3-4 столові ложки лимонного соку. Слідом додайте ¼ або ⅓ чашки води і помішуйте, продовжуючи нагрівати суміш на водяній бані на повільному вогні. Охолодіть суміш. Коли вам знадобиться ліки від кашлю, приймайте це засіб по 1-2 столові ложки.

Оцініть ваш кашель

Кашель може бути різним і причин його виникнення досить багато. Адже кашель — це симптом, а ось що викликало цей симптом і є найважливішим питанням перед початком лікування.

1. Виявити причину кашлю

Найбільш поширеними причинами виникнення гострого кашлю є:

Найбільш поширеними причинами хронічного кашлю є:

Є й інші менш поширені причини кашлю, які включають в себе інші захворювання легенів, такі як хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), що включає в себе емфізему і хронічний бронхіт.

Кашель може бути також пов’язаний з побічними ефектами лікарських засобів. Особливо це відноситься до прийому препаратів, що регулюють кров’яний тиск — інгібітори (АПФ) ангіотензинперетворюючого ферменту.

Кашель може виникати також в результаті розвитку інших захворювань, таких як:

2. Вирішіть, чи слід звертатися до лікаря при вашому кашлі

Спробуйте використовувати народні засоби для лікування кашлю у домашніх умовах протягом 1-2 тижнів. У більшості випадків кашлю, вони повинні принести достатню полегшення. Якщо поліпшення не настає через 1-2 тижні лікування, зверніться до лікаря для повної діагностики та визначення найкращого курсу лікування.

Якщо ж протягом цих 1-2 тижнів лікування кашлю в домашніх умовах ви відчуваєте:

3. Чи потрібно вашій дитині відвідати лікаря

Є деякі хвороби, здатні більш швидко «вивести з ладу» вашої дитини і деякі хвороби, розвитку яких діти більш схильні. У зв’язку з цим вам необхідно оцінити їх кашель. Зверніться до лікаря якщо ваша дитина відчуває будь-які з наступних симптомів:

4. Вирішіть, чи потрібно лікування при вашому кашлі

Пам’ятайте, що кашель — це природний процес організму, за допомогою якого він позбавляється від бактерій, вірусів, грибів або слизу, що заповнює дихальні шляхи. Проте, якщо кашель, присутній у вас або вашої дитини не дозволяє вам відпочивати або спати, або викликає будь-які труднощі з диханням, вам варто все-таки почати лікувати його. Крім використання лимона від кашлю або інших натуральних засобів, для швидкого відновлення вам необхідний адекватний відпочинок і сон.

Ви можете використовувати безліч народних засобів від кашлю, які крім усунення цього симптому, часто підтримують ваш організм гідратованим, що дуже важливо під час того, як ваша імунна система і тіло відновлюється.

Рекомендації

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: