Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Магнію сульфат для очищення кишечника

Магнію сульфат для очищення кишечника

Магнію сульфат (магнезія, англійська сіль, епсомской сіль, гірка сіль) має безліч корисних для здоров’я властивостей, і на протязі багатьох поколінь він використовувався для різних цілей, в тому числі і для очищення товстої кишки. У цьому матеріалі ми розглянемо ефективність Магнію сульфату для очищення кишечника, а також спосіб його застосування і запобіжні заходи.

Гептагідрат сульфату магнію можна виявити в достатку в гірких мінеральних джерелах. Цей натуральний продукт є безпечним засобом для детоксикації та очищення товстої кишки. Сульфат магнію є основним компонентом солі Епсома і має життєво важливе значення для багатьох функцій і реакцій людського організму, в тому числі для скорочення м’язів, проведення нервових імпульсів і вироблення енергії. Вченими було виявлено, що магнію сульфат сприяє усуненню багатьох шкідливих токсинів і продуктів життєдіяльності з організму, травної системи і товстої кишки. Це природний спосіб очищення кишечника від шлаків і токсинів в домашніх умовах.

Користь сульфату магнію

Використання сульфату магнію в якості засобу для очищення кишечника дає відчутну користь завдяки присутнім в ньому серосодержащим з’єднанням. Дослідження показали, що магній запобігає затвердіння артерій і підвищує ефективність використання кисню, що в свою чергу призводить до поліпшення припливу крові до м’язів стінки кишечника, допомагаючи тим самим поліпшити перистальтику (скорочення гладкої мускулатури товстої кишки). Це покращує плавне просування перевареної їжі по шлунково-кишковому тракту і запобігає виникненню закрепів. Завдяки властивостям сульфатів відбувається очищення кишечника. Сульфати допомагають очистити стінки товстої кишки від накопичених в їх слизовій оболонці токсинів, а також допомагають збільшити відсоток засвоєння поживних речовин в кишечнику. Магнію сульфат допомагає поліпшити травлення,

Проносну дію

Очищення та детоксикація шлунково-кишкового тракту допомагає організму знизити ризик розвитку багатьох захворювань і патологічних станів, а також допомагає підтримувати оптимальний стан здоров’я. Багато поширені проблеми травного тракту (у тому числі запори) можна запобігти, дотримуючись правильного раціону харчування з високим вмістом клітковини (див. Дієта для очищення кишечника), а також бути фізично активними і час від часу очищати кишечник за допомогою проносних засобів або використовуючи клізму для очищення кишечника. Сульфат магнію крім перорального прийому може бути використаний в якості звичайної клізми, що допоможе акуратно видалити ущільнені фекалії і затверділі частки на стінках товстої кишки, допомагаючи усунути симптоми гострого запору і зменшити побічні ефекти,

Безпека

Магнію сульфат схвалений FDA для використання як проносний засіб, але їм рекомендується очищати кишечник не більше одного разу на день, так як часте його використання може викликати зневоднення організму через гіперосмотичної дегідратації. Ця реакція дозволяє притягнути воду в кишечник з організму, що в свою чергу допомагає змащувати стінки товстої кишки, й допомагає при усуненні відходів та фекалій. Проте, цей процес також виснажує наш організм, так як відбувається велика витрата рідини.

Попередження

Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком очищення кишечника сульфатом магнію, усунення запору або вирішення інших проблем з травленням. Уникайте надмірного використання магнію сульфату як проносний, так як це може збільшити ризик виникнення симптомів здуття живота, газів, проносу і зневоднення організму. Під час очищення товстої кишки сульфатом магнію пийте багато води, щоб запобігти втраті фізіологічної рідини. Використання магнію сульфату в якості очищає кишечник кошти є питанням вибору, так як існує безліч натуральних засобів для очищення кишечника в домашніх умовах. Якщо ви будите дотримуватися інструкції на упаковці, використовуючи цей засіб ніякої шкоди своєму організму ви не завдасте.

Як застосовувати сульфат магнію для очищення кишечника

Не існує стандартних рецептів приготування розчину сульфату магнію для використання в якості засобу для очищення кишечника, але більшість експертів рекомендують використовувати від 2 до 4 чайних ложок магнію сульфату на один стакан (200 мл) рідини. Щоб приховати характерний запах і гіркий смак цієї солі ви можете використовувати замість води фруктовий сік. За кілька днів до початку очищення товстої кишки вам слід підготуватися, зменшивши споживання твердої їжі протягом цього періоду. Почніть очисну процедуру рано вранці і залишайтеся вдома, так як прийом сульфату магнію може призвести до повного спорожнення товстої кишки. Використовуйте магнію сульфат для очищення кишечника розумно, не допускаючи передозувань. Фахівці не рекомендують проводити очищення кишечника частіше ніж один раз на 6 місяців.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: