Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Масло авокадо: застосування масла авокадо в лікуванні захворювань

Масло авокадо: застосування масла авокадо в лікуванні захворювань

Про це дивовижному тропічному плоді і його корисні властивості ми вже розповідали в попередній статті. Зараз же ми поговоримо про вживання олії авокадо всередину з профілактичними і лікувальними цілями. Його смак абсолютно не викликає дискомфорту, воно з легкістю засвоюється організмом, а його калорійність ніяк не поступається тваринних жирів. Ця особливість масла авокадо робить його повноцінним продуктом харчування, особливо для вегетаріанців.

Масло авокадо — для схуднення

Сам плід авокадо перевершує за енергетичною цінністю такі продукти харчування, як яйця і м’ясо. Але на відміну від цих продуктів, застосування масла авокадо не грозить надмірною вагою і атеросклерозом. Навпаки, воно сприяє схудненню і показано в їжу людям із зайвими кілограмами.

Масло Авокадо — профілактика раку

Фітонутрієнти і фітохімікалії в складі масла авокадо надають воістину цілющу дію, а саме призводять до руйнування пухлинні процеси в організмі за рахунок збільшення кількості реактивного кисню в клітинах. Такий різновид цього тропічного плоду, як авокадо хасс, а саме його екстракт, частково знищує або щонайменше зупиняє ріст мікроорганізмів призводять до онкології не завдаючи шкоди здоровим клітинам. Завдяки великій кількості вітаміну E і вітаміну A істотно знижується можливість виникнення раку легенів і інших онкологічних захворювань. Особливо це стосується людей, що палять, в зв’язку з великим ризиком виникнення цього захворювання саме у них.

Масло Авокадо — профілактика серцево-судинних захворювань

Імовірність виникнення хвороб серця і кровоносних судин в значній мірі знижується при систематичному вживанні масла авокадо. Завдяки корисним властивостям компонентів, що знаходяться в даному маслі, зменшується кількість шкідливого холестерину, при цьому, не зачіпаючи потрібний холестерин (дізнайтеся більше про продукти, що знижують холестерин). Правильна діяльність серця підтримується маслом авокадо завдяки що входять до нього магнію і кальцію, якими багатий цей продукт. Регулярно вживаючи масло авокадо, підвищений артеріальний тиск починає поступово приходити в норму, припиняється тромбоутворення і стінки кровоносних судин стають міцнішими і еластичною.

Масло авокадо рекомендовано людям з такими проблемами, як атеросклероз судин, ішемічна хвороба серця, гіпертонія, інфаркт міокарда та інсульт. Його вживають як в комплексному лікуванні цих хвороб, так і в профілактичних цілях.

Масло авокадо — при недокрів’ї

Застосування масла авокадо при анемії дає позитивні результати завдяки вітамінам і мікроелементам, присутнім в достатку в цьому продукті. Вони сприяють виробленню гемоглобіну і вирішують проблему цієї недуги.

Масло авокадо — при проблемах шлунково-кишкового тракту

Систематичне вживання в їжу цього продукту приводить в норму процес травлення. Масло авокадо активно застосовується в лікуванні і профілактиці гастриту, виразки дванадцятипалої кишки і шлунку, призводить до їх загоєнню і повного одужання. Його вплив сприятливо для слизових оболонок шлунково-кишкового тракту завдяки великому вмісту жиророзчинних вітамінів A і E, сквалена, хлорофілу і лецитину. Поліпшується склад жовчі і її відділення і нормалізується ліпідний обмін в печінці. Масло авокадо застосовується при недугах печінки, жовчнокам’яної хвороби та ін.

Масло авокадо — при цукровому діабеті

Висока калорійність і вкрай незначний вміст цукру в цьому тропічному плоді — це справжня знахідка для людей, які страждають на цю недугу. Масло авокадо, як і його плід, дає велику кількість енергії і сприяє зниженню рівня цукру в крові завдяки жирним кислотам в його складі.

Читайте також про восьми природних засобах для лікування діабету.

Масло авокадо — для нервової системи

Мігрені, безсоння, стреси, дратівливість, різного роду неврози та ін. — все це забирається за допомогою додавання в їжу масла авокадо. Вітаміни групи B, лецитин і магній, безумовно, дуже корисні для нашої нервової системи. Застосування масла авокадо при розладах психіки дає стійкі позитивні результати завдяки цим корисним речовинам, і допомагають підвищити працездатність, життєрадісність і підняти настрій.

Масло авокадо — для вагітних і годуючих мам

Під час вагітності жінки ризикують отримати в області живота, грудей, стегон, так звані стрії вагітних, просто кажучи — розтяжки. Цю неприємну несподіванку можна попередити, включивши в свій раціон масло авокадо, багате вітаміном E. Багате даними вітаміном і лецитином масло цього чудового плоду, покращує протягом всієї вагітності і пологів, і посилює лактацію. Фітостероіди, присутні в маслі авокадо нормалізують гормональний фон жінки, покращує її самопочуття і настрій.

Масло авокадо — для дітей

Педіатри Великобританії рекомендують давати дітям цей продукт в якості прикорму з малих років. Воно багате потрібними для дитячого організму вітамінами, мінералами та іншими активними компонентами. Застосування масла авокадо надає зміцнюючу дію на імунітет дитини, його організм правильно розвивається і росте.

Масло авокадо — для чоловіків

Такі чоловічі проблеми, як аденома і простатит поступово відходять при тривалому вживанні масла авокадо. Цей продукт використовується також в профілактичних цілях цих недуг і підсилює потенцію.

Для лікувальних цілей необхідно приймати не оброблене термічно, нерафінована олія авокадо.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: