Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Масло чайного дерева для обличчя — збори рецептів

Масло чайного дерева для обличчя - збори рецептів

Масло чайного дерева отримало досить широке застосування завдяки своїм особливим властивостям. Тут ми розглянемо, яку користь може принести масло чайного дерева для особи.

Даний засіб має найпотужнішим антисептичну дію, сприяє загоєнню ран на шкірі, знімає роздратування і свербіння, прибирає набряки і використовується в якості натурального вирівнюючого колір обличчя кошти. Ефірною олією чайного дерева ефективно усувають юнацьку вугровий висип і прищі, в тому числі і гнійні, за допомогою кремів і масок для обличчя виготовлених за спеціальними рецептами, які ми розглянемо нижче. Якщо ви страждаєте герпесом на губах і заїдами, то кращого природного кошти від цієї напасті вам не знайти. Це масло підходить для всіх типів шкіри, але, як правило, його використовують для жирної та комбінованої шкіри. Чайне дерево по-іншому ще називають мелалеукі, і для стислості ми будемо часто вживати саме цю назву.

Перш, ніж ми розглянемо різні рецепти приготування масок і лосьйонів для обличчя з маслом чайного дерева потрібно сказати ось про що. У деяких людей може бути алергічна реакція на дане ефірне масло і для того, щоб перестрахувати себе від небажаних ефектів спочатку варто капнути масло мелалеукі собі на тильну сторону зап’ястя.

Якщо через півгодини з’являться свербіж і сильне почервоніння, то застосовувати дане масло для шкіри вам не варто. Незначне ж почервоніння і печіння цілком нормальне явище і нічого в цьому страшного немає.

Маски для обличчя з олією чайного дерева

Дані маски націлені на очищення та дезинфекцію шкіри обличчя, що відмінно усуває різні запальні процеси, прибирає вугровий висип і прищі. Також ви можете використовувати і інші масла мають інші властивості і сприятливо впливають на шкіру обличчя:

— Масло авокадо для волосся, обличчя та тіла

— Масло зародків пшениці для обличчя

— Масло жожоба для шкіри і волосся

Лосьйони для обличчя з олією чайного дерева

Перераховані вище склади для обличчя з ефірною олією мелалеукі спрямовані на знезараження шкіри обличчя, завдяки чому проходять вугрі, прищі, запалення і гнійники, і розкриваються закупорені шкірним салом пори. Звідси випливає висновок — масло чайного дерева для обличчя цінний продукт, перш за все для проблемної шкіри.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: