Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Масло жожоба для обличчя: лікувальні ефекти, рекомендації

Масло жожоба для обличчя: лікувальні ефекти, рекомендації

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятися поліпшенням здоров’я шкіри обличчя, то недаремно звернули свій погляд у бік маслотерапія. Масло жожоба для обличчя — одне з корисних базових масел, що застосовуються в натуральних засобах по догляду за шкірою і волоссям.

Ми поговоримо з вами в даному матеріалі виключно про корисні властивості олії жожоба для шкіри обличчя і розглянемо загальні рекомендації по його застосуванню. Даний продукт підходить для всіх типів шкіри і не викликає алергічних реакції, тому турбуватися про те, що воно може вам не підійти не має сенсу. Масло жожоба чудово доглядає за шкірою обличчя і усуває властиві будь-якому віку проблеми шкіри, починаючи з юного віку і закінчуючи похилим.

Користь олії жожоба для обличчя

Розглянемо основні корисні ефекти, одержувані від застосування масла жожоба:

Також читайте:

— Масло жожоба — рецепти масок і масляних складів для обличчя

— 8 корисних властивостей масла жожоба для волосся

— Масло жожоба рецепти приготування складів і їх застосування

Загальні рекомендації щодо застосування олії жожоба

Так як масло жожоба саме по собі досить густе, не на всіх ділянках обличчя його зручно використовувати в чистому вигляді, наприклад, завдавши масло на очні повіки, воно виявиться для них досить важким і вам буде дуже дискомфортно. Тому дане базове масло в багатьох випадках необхідно розводити з іншими маслами і компонентами. Чи не розведеним же маслом жожоба можна і потрібно змащувати невеликі ділянки обличчя в проблемних місцях, наприклад, роздратування, лущення, прищі тріщини губ, заїди і ін. В подібних випадках рекомендується намазувати проблемні ділянки як мінімум 2 — 3 рази на день.

Масло жожоба можна додавати в різні креми, що дасть можливість поліпшити їх властивості та продовжити термін зберігання, а ваша шкіра помітно помолодшає і придбає природний здоровий природний вигляд. На сьогоднішній день розроблено безліч різних рецептів всіляких масок для обличчя, кремів, мазей і масляних сумішей які легко можна зробити в домашніх умовах і почати застосовувати природні засоби, в основі яких буде перебувати масло жожоба. З даними рецептами ви можете ознайомитися тут — Рецепти з маслом жожоба для обличчя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: