Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Насіння льону для очищення кишечника

Насіння льону для очищення кишечника

Препарати для очищення кишечника і практикуючі народні цілителі, які знають як правильно очистити кишечник, іноді неефективно справляються з цим завданням і навіть можуть завдати шкоди. Крім того, тільки обмежені наукові дані підтверджують ефективність більшості продуктів, що продаються в якості засобів для очищення товстої кишки.

Організм людини має свої власні інструменти детоксикації, такі як печінка, мікроорганізми в кишечнику і слиз, секретується з слизової оболонки кишечника. Роботу цих внутрішніх систем очищення організму можна активувати за допомогою вживання різних натуральних продуктів харчування, які містять у організм живильні речовини і клітковину. Насіння льону для очищення кишечника є одним з найкращих продуктів, що сприяють ефективному очищенню цього важливого органу.

У чому користь насіння льону?

Насіння льону містять три поживних речовини, що поліпшують ваше здоров’я: Омега-3 жирні кислоти, лігнано і клітковину (харчові волокна). Незамінні жирні кислоти, що містяться в лляному насіння дуже корисні, особливо альфа-ліноленова кислота, яка сприяє оздоровленню серцево-судинної системи і знижує кров’яний тиск у пацієнтів з гіпертонією. Лігнано є фитоестрогенами і сприяють зниженню ризику розвитку раку. Клітковина ж, присутня в насінні льону підтримує хороше здоров’я товстої кишки.

Детально про користь насіння льону для здоров’я людини ви можете дізнатися тут — Лляне насіння: корисні властивості та протипоказання, побічні ефекти.

Клітковина насіння льону — здоров’я вашого кишечника

Клітковина є вуглевод, що не засвоюється організмом. Розчинна клітковина утворює об’ємну пастообразную масу в кишечнику, а нерозчинні харчові волокна залишаються в основному без змін під час проходження через шлунково-кишковий тракт. Обидва типи клітковини корисні для здоров’я кишечника.

Насіння льону містять 1 г розчинної клітковини і 3 г нерозчинної клітковини на одну порцію, що складається з 1 — 2 столових ложок. Дорослим людям необхідно споживати від 20 до 30 грамів клітковини в день, і додавання лляного насіння в щоденний раціон може допомогти вам отримувати достатню кількість харчових волокон. Слід зазначити, зі збільшенням споживання клітковини, споживання води має також бути збільшено. Це потрібно для того, щоб зменшити газовиділення, при надлишку якого може виникнути таке неприємне і хворобливий стан, як здуття живота. Споживання належної кількості клітковини, яка присутня в лляному насіння і інших продуктах, покращує мікрофлору кишечника і дозволяє позбутися від різних патогенів, сприяючи хорошому здоров’ю вашого кишечника.

Компоненти насіння льону для очищення кишечника

Підтримання здоров’я товстої кишки дає можливість зміцнити імунну систему, уникнути розвитку захворювань (в тому числі і ракових) і усунути проблеми з травним трактом. Оскільки рак товстої кишки є третім серед числа найбільш часто діагностуються захворювань в розвинених країнах, дуже важливим моментом є підтримка здоров’я товстої кишки і регулярне очищення кишечника в домашніх умовах за допомогою додавання в раціон харчування потрібних корисних продуктів.

Вживання в їжу насіння льону є одним із способів поліпшення здоров’я кишечника і зменшення ризику розвитку раку товстої кишки, завдяки наявності таких компонентів, як клітковина і лігнано. Крім того, альфа-ліноленова кислота, яка присутня в насінні льону може також впливати на ріст ракових клітин товстої кишки, тому що ця кислота може посилити биоактивность лігнанов. Проте, для того, щоб отримати більше доказів профілактичних властивостей насіння льону щодо раку кишечника, ми потребуємо додаткових дослідженнях.

Як приймати насіння льону для очищення кишечника?

Лляне насіння просто універсально, так як ви можете додати його в безліч страв. Ви не зможете відчути корисні властивості насіння льону в повній мірі, якщо будете їх додавати в цілісному вигляді, тому що зовнішня оболонка насіння не перетравлюється. На сніданок випивайте сік з додаванням перемелених фруктів і овочів — це дозволить вам збагатити свій раціон корисною для кишечника клітковиною. Ви можете додавати мелене насіння льону в несолодкі страви на обід і вечерю, що також допоможе вам в очищенні кишечника. Наприклад, очищення кишечника борошном з насіння льону можна проводити, додаючи її до рубаного курячого м’яса або в фарш при приготуванні котлет замість пшеничного або будь-який інший борошна, щоб надати їм потрібну форму під час приготування. Меленими насінням льону можна також посипати салати і використовувати як панірування для запікання м’яса.

Окремо хочеться виділити метод очищення кишечника насінням льону змішаними з кефіром, тому що цей спосіб дозволяє очистити товсту кишку буквально за 21 день. Детальніше про цей спосіб очищення кишечника читайте тут — Насіння льону з кефіром для очищення кишечника.

Насіння льону навіть застосовуються в веганських рецептах. Одну столову ложку меленої лляного насіння розчиняють в 3 столових ложках води, що може бути використано в якості заміни курячих яєць при випічці тортів і печива. Насіння льону для очищення кишечника найкраще вживати щодня — це дасть можливість запобігти розвитку різних патологій в майбутньому, а також мати вже зараз міцну імунну систему, красиву шкіру і волосся, і гарне здоров’я в цілому. Експериментуйте з насінням льону щоб зрозуміти, як використовувати їх корисні властивості по максимуму.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: