Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Насіння льону з кефіром для очищення кишечника

Насіння льону з кефіром для очищення кишечника

Користь кефіру | Кефір Vs. йогурт | Кефір і непереносимість лактози | Користь насіння льону | Мелені насіння льону Vs. лляне масло | Як використовувати | Очищення кишечника за 21 день

Вже доведено, що багато хвороб беруть свій початок в забитому шлаками, токсинами і паразитами кишечнику. І для того, щоб вирішити проблему, вам необхідно подбати про свою товстій кишці, періодично очищаючи її від калових відкладень, слизу, паразитів і токсинів. У цій статті ми розглянемо ефективний спосіб (насіння льону з кефіром для очищення кишечника), що дозволяє підтримувати здоров’я вашого кишечника на високому рівні, що дозволить вам позбавитися від різних хвороб, продовжити молодість і поліпшити ваше самопочуття.

Протягом усього життя, через наш кишечник проходить близько 40 тисяч літрів рідини і понад 100 тонн різних видів їжі. За цей час в нашому кишечнику накопичується більше 20 кілограм токсичних відходів і фекальних відкладень, які отруюють нашу кров і завдають непоправної шкоди нашому організму.

Ви знаєте, що, коли ваш кишечник не здатний функціонувати належним чином, у вас можуть виникнути: хронічний запор, порушення обміну речовин, надмірна вага, захворювання печінки і нирок, цукровий діабет, поганий стан волосся, шкіри та нігтів, а також кілька інших захворювань, включаючи артрит і рак.

За допомогою клізми для очищення кишечника можна очистити лише малу частину товстої кишки, приблизно 40-50 сантиметрів і до того ж це забирає багато часу, дорого (якщо цю процедуру проробляти в клініці) і шкідливо для мікрофлори кишечника.

Тут же ми розглянемо спосіб, що допомагає очистити весь шлунково-кишковий тракт, вдавшись до вельми простим компонентам, таким як всім відомий кефір і насіння льону. Але щоб зрозуміти, яким чином ці два продукти можуть допомогти нам в очищенні кишечника, давайте спочатку звернемо увагу на їх корисні властивості.

Користь кефіру для здоров’я

Кефір є ферментованим напоєм, що виготовляється з молока із застосуванням кефірних «грибків» — симбіозу декількох видів мікроорганізмів: молочнокислих стрептококів і паличок, дріжджів і оцтовокислих бактерій, які є дружніми живими організмами. Кефір — це хороше джерело білка з великою кількістю незамінних амінокислот, мінералів і цінних вітамінів групи В.

Кефір містить кілька основних штамів корисних бактерій і дріжджів, які допомагають очистити кишечник, збалансувати кишкову мікрофлору і придушити патогенні мікроорганізми, такі як кишкова паличка і паразити. Кефір допомагає відновити вашу травну систему, усуває запальні захворювання кишечника і допомагає посилити вашу імунну систему.

Чому кефір краще, ніж йогурт?

Корисні бактерії в йогурті проходять через травний тракт і дають поживу дружнім бактеріям в товстій кишці. Однак бактерії в кефірі здатні крім цього також заселяти шлунково-кишковий тракт і прикріплятися до стінок кишечника, витісняючи тим самим різні патогени під час проходження по прямій кишці. Завдяки цьому, очищення кишечника кефіром дає можливість не тільки очистити товсту кишку від різного роду патогенів, але і заселити її корисними штамами мікроорганізмів, створивши тим самим здорову середовище, яке сприятиме не тільки оздоровленню шлунково-кишкового тракту, а й усього організму в цілому.

У той час як йогурт і кефір містять різні типи бактерій з різними функціями, кефір має набагато більшу кількість штамів корисних бактерій, а також корисні дріжджі. Ці бактерії і дріжджі роблять кефір більш корисним продуктом ніж йогурт, оскільки вони допомагають перетравлювати їжу і підтримувати кишечник чистим і здоровим.

Чи підходить кефір людям з непереносимість лактози?

Дружні бактерії і корисні дріжджі в кефірі споживають більшу частину лактози, яка присутня в молоці. Багато людей з непереносимістю лактози, що вживають кефір вранці на голодний шлунок перед сніданком, виявляють, що цей напій з легкістю засвоюється організмом.

Однак кефір можна робити також і без використання молока. Кефір можна сквашувати, використовуючи воду, фруктові соки, кокосову воду, кокосове молоко, рисове молоко, мигдальне молоко і т. д.

Користь насіння льону для здоров’я

Додавання лляного насіння в свій раціон харчування є відмінним способом очищення кишечника в домашніх умовах. Мелені насіння льону поглинають воду і розбухають в товстій кишці, допомагаючи просуванню калових мас по шлунково-кишковому тракту, при цьому очищаючи кишечник від шлаків і токсинів. Насіння льону також багаті альфа-ліноленової кислотою, яка є однією з форм Омега-3 жирних кислот, що володіють протизапальними властивостями. Саме завдяки альфа-ліноленової кислоти вживання насіння льону допомагає полегшити стан людей, які страждають синдромом подразненого кишечника (СРК).

При вживанні цільних насіння льону існує велика ймовірність того, що вони пройдуть по шлунково-кишковому тракту неперетравлені, тому найкраще перед вживанням подрібнити насіння на кавомолці. Не варто перемелювати відразу велику кількість насіння льону, оскільки вони досить швидко втрачають багато зі своїх корисних властивостей. Використовуйте свіжозмелені насіння льону протягом 24 годин після їх подрібнення і зберігайте їх у холодильнику. Детально про корисні властивості насіння льону ви можете дізнатися тут — Лляне насіння: корисні властивості та протипоказання, побічні ефекти.

Мелені насіння льону або льняне масло?

В даному випадку вам необхідно віддати перевагу меленим насінням льону, а не льняному маслу. Основною перевагою лляної олії, в порівнянні з меленими насінням льону, є те, що воно містить більшу кількість здорових Омега-3 жирних кислот. Однак лляне насіння містить менше калорій і більше клітковини, яка так потрібна для очищення кишечника. Одна порція з 2 столових ложок мелених насіння льону містить 75 калорій, а еквівалентна порція лляної олії містить цілих 240 калорій. Порція меленого лляного насіння також містить 3,8 грама клітковини, в той час як лляне масло не містить клітковини зовсім. Мелені насіння льону також є хорошим джерелом необхідних мінералів, таких як магній і мідь, чого не скажеш про лляній олії (див. Користь лляної олії і його види).

Як використовувати насіння льону з кефіром для очищення кишечника?

Вживання від 1 до 3 столових ложок льняної муки протягом 3-х тижнів дає можливість повністю очистити товстий і тонкий кишечник, в якому протягом багатьох років накопичувалися шлаки, токсини, слиз, калові камені і розмножувалися паразити. Насіння льону не тільки допоможуть вам в очищенні кишечника, але і в збереженні його мікрофлори.

Цей рецепт дозволяє не тільки очистити ваш кишечник, але і дає можливість привести в норму ваш вага, забезпечує швидке спалювання жиру і регулює ліпідний обмін. Лляна мука поглинає і ефективно усуває токсини в організмі, знижуючи рівень холестерину в крові.

У яких випадках рекомендується проводити очищення кишечника кефіром і насінням льону

Як очистити кишечник за 21 день?

Вам необхідно протягом 3 тижнів вживати замість сніданку цю суміш:

1 тиждень: Змішуйте 3 чайні ложки льняної муки з 100 мл кефіру.

2 тиждень: Змішуйте 6 чайних ложок льняної муки з 100 мл кефіру.

3 тиждень: Змішуйте 9 чайних ложок льняної муки з 150 мл кефіру.

Замість того щоб купувати лляну борошно, ви можете перемелювати насіння льону в кавомолці або розтирати їх в ступці.

Вживайте цю суміш замість сніданку. Дуже важливо в період очищення кишечника насінням льону з кефіром пити багато води, по крайней мере 2 літри в день. Кращих результатів можна досягти при вживанні води з медом (див. 10 корисних властивостей меду).

Якщо з якихось причин ви не хочете використовувати кефір для очищення кишечника, ви можете робити це за допомогою тільки насіння льону, про що докладно ви можете дізнатися тут — Насіння льону для очищення кишечника.

Важливо: Насіння льону з кефіром для очищення кишечника можна використовувати вищеописаним способом тільки один раз в році.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: