Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Настоянка прополісу в ніс при гаймориті і нежиті

Настоянка прополісу в ніс при гаймориті і нежиті

У нас хороші новини для людей, які страждають на хронічний синуситом, гайморитом, фронтитом тощо. Захворюваннями пазух носа. Існує простий і ефективний засіб, здатний допомогти вам позбавитися від вашої інфекції пазух назавжди.

Цей засіб є цілком натуральним і приготувати його в домашніх умовах дуже легко. Вам просто знадобиться змішати два продукти, такі як екстракт бджолиного прополісу (настоянка прополісу на воді) і сольовий назальний спрей, в результаті чого ви отримаєте засіб від інфекцій пазух носа і нежиті.

Як зробити спрей від гаймориту і нежиті

Вам знадобляться:

При покупці назального спрею, використовуйте тільки сольовий розчин без штучних консервантів, таких як бензоат натрію. В якості альтернативи, ви можете зробити свій власний сольовий розчин. Якщо ж ви любите все робити своїми руками, ви можете приготувати водний розчин прополісу самостійно, тут ви можете дізнатися, як його приготувати — Прополіс. Рецепти приготування. Настоянка прополісу.

Перед тим як ви почнете, хочемо вас попередити. Не робіть цей спрей, якщо у вас є алергія на прополіс. Крім того, деякі люди можуть мати початкову чутливість до прополісу, що характеризується чханням. Нижче ми пояснимо, як цього можна уникнути.

Що потрібно робити:

Додаткові зауваження

У той час як ви використовуєте настоянку прополісу в ніс при гаймориті і нежиті, вам варто уникати вживання молочних продуктів і червоного вина — принаймні на початкових етапах лікування. Пийте багато чаю з кропиви (якщо гайморит або нежить викликані алергією) і використовуйте кайенскийперець як приправу до різних страв. Читайте докладно про те, що лікує прополіс.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: