Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Не їсти після шести: обман чи реальний спосіб схуднути

Не їсти після шести: обман чи реальний спосіб схуднути

Як показала практика, метод «не їсти після шести» — виявився черговим обманом. На сьогоднішній день більша частина людей, які бажають виправити свою фігуру не сидять на дієтах, а саме намагаються вечеряти до 18:00, тому що цей міф поширився по всьому світу в значній мірі. Найчастіше люди, які застосовують цей спосіб для схуднення починають їсти не в міру на сніданок, в обід і на вечерю і вважають, що переставши їсти після шостої вечора вони схуднуть, але отримують прямо протилежний результат.

Вечеряти після шести шкідливо… або все-таки ні?

Ім’я людини, що запустив цей міф (не їсти після шести) в широкі маси на жаль, не відомо, зате абсолютно ясна причина його життєздатності. Полягає вона в дивовижній правдоподібності рекомендації. З давніх-давен відомо, що пізно увечері і вночі наш обмін речовин в значній мірі уповільнений і пізню вечерю перетравлюється довго і з великими труднощами.

Наприклад, м’ясне на ніч і не тільки може запросто стати причиною тяжкості в шлунку, його зупинці, нетравлення, метеоризму і проблем зі сном. Неперетравлена ​​до кінця їжа, застояна в кишечнику викликає гнильні процеси, тим самим отруюючи організм і викликає затримку рідини, що веде до набряків і зайвих кілограмів. Від сюди випливає висновок — є важку їжу і переїдати на ніч дуже шкідливо. Але зверніть увагу на те, що численні дослідження вчених до цих пір не підтвердили зв’язок між часом прийняття їжі і появою зайвих кілограмів.

Якщо людина споживає протягом доби стільки кілокалорій скільки і спалює, то вечеряти можна в будь-який зручний час і не одного зайвого кілограма при цьому не додасться. Ну а якщо взяти за правило вечеряти за 2 — 3 години до сну, то ніяких метеоризм, нетравлення, ніяких зупинок шлунка, інтоксикацій і набряків не буде. Більш того, якщо вкладатися спати планується скажімо о 23:00, то повечеряти з 20:00 до 21:00 буде на порядок здоровіше ніж о шостій вечора.

Так чи варто не їсти після шести?

Коли ми налаштовуємося на які б то не було обмеження — це викликає стрес у нашому організмі. Повечерявши до 18:00 ваш організм переварить отримане протягом 2 — 3 годин, після чого в разі якщо ви ще не спите він захоче ще. Якщо ви живете з родичами подумайте також про те, що вони можуть не поділяти ваш режим харчування і вечеряти досить пізно, що також буде додатковим стресом для вашого організму при всіх тих приємних запахах, що доносяться з кухні. Природним відгуком організму буде додаткове відкладання жирових запасів всюди, де тільки можна і при будь-якому зручному випадку, адже наш організм дуже розумний і якщо йому не дають їсти, він може запанікувати і почати запасатися. Якщо ж ви все-таки рішуче налаштовані не їсти після шостої, то лягати спати варто годині о дев’ятій вечора, не пізніше.

Наша травна система влаштована таким чином, що в разі ранньої вечері як правило вранці є зовсім не хочеться, апетиту просто немає. Якщо не дати організму харчування рано вранці ми не дамо можливості нормально запуститися настільки важливим для краси і здоров’я обмінним процесам, довго будемо млявими і настрій буде м’яко кажучи неважливим.

Багато людей, які дотримуються обмеження «не їсти після шести» забувають про те, що в інший час не варто вживати всілякі ласощі в неймовірних кількостях, а краще все-таки дотримуватися правильного харчування для досягнення бажаного результату — стрункої фігури. Ми просто займаємося самообманом вважаючи що якщо ми не будемо вечеряти пізно, то кількість кілокалорій, з’їдене протягом дня розсмокчеться само собою за ніч.

Як показує практика будь-які жорсткі обмеження до добра не доводять. Це просто насильство над собою і якщо це не відбувається природно і ви відчуваєте досить сильний дискомфорт, то варто відмовитися від затії, тим більше, що ви бачили вище до чого це призводить. Не їсти після шести черговий міф і кращий вихід для будь-якої людини — це знайти той шлях, який викликає мінімум дискомфорту або не викликає його зовсім.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: