Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Недолік азоту в організмі людини: симптоми і вирішення проблеми

Недолік азоту в організмі людини: симптоми і вирішення проблеми

Рослини, тварини і люди не можуть вижити без азоту, оскільки азот контролює широкий спектр метаболічних і біохімічних процесів в організмі. Азот перетворюється в нітрати, які є невід’ємною частиною білків і необхідний для клітинного росту і розвитку.

Азот є основним компонентом їжі як вегетаріанців, так і не вегетаріанців. Вегетаріанський раціон харчування включає в себе більшу кількість вуглецю і меншу кількість азоту в той час, як не вегетаріанський раціон харчування містить більше азоту і менше вуглецю. Азот регулює широкий спектр біологічних процесів і, отже, має вирішальне значення для здоров’я.

Дефіцит азоту в організмі людини

Азот є одним з найважливіших елементів і має важливе значення для формування білків. Гормони і хімічні речовини, що виробляються організмом, також містять значну кількість азоту. Гормони і хімічні речовини мають важливе значення, оскільки вони контролюють різні метаболічні процеси і регулюють клітинні функції. Люди отримують азот з споживаної ними їжі, а його кількість в організмі становить приблизно три відсотки від маси тіла.

Дослідження показали, що азот відіграє вирішальну роль під час вагітності.

Згідно зі звітом, опублікованим в Університеті Північної Дакоти (США), азот є важливим компонентом амінокислот і має важливе значення для забезпечення структурної цілісності амінокислоти. Це в свою чергу допомагає амінокислотам ефективно виконувати свої функції.

Симптоми дефіциту азоту

Дефіцит азоту в організмі людини пов’язаний з проявами симптомів, подібних квашиоркор — виду важкої дистрофії, яка виникає у зв’язку з нестачею білка в раціоні. Так як азот є складовою частиною амінокислот, його дефіцит може призвести до симптомів, схожих на квашиоркор. Людина може відчувати такі симптоми нестачі азоту в організмі:

При фізичному обстеженні людини з дефіцитом азоту може бути виявлено збільшення печінки. Дефіцит азоту може бути виявлений за допомогою різних діагностичних процедур, таких як креатинін, аналіз газів артеріальної крові і вимір загального вмісту білка в крові.

Дефіцит азоту може призвести до незворотних фізичним і психічним пошкоджень.

Як усунути недолік азоту в організмі?

Усунення дефіциту азоту залежить в першу чергу від тяжкості стану і здатності відновлення нормального обсягу крові і кров’яного тиску. Основою відновлення нормальної кількості азоту в організмі є:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: