Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення кишечника активованим вугіллям

Очищення кишечника активованим вугіллям

Гарне здоров’я організму в цілому починається з хорошою травної системи. Протягом життя наш організм забруднюється різноманітними шлаками, токсинами, важкими металами та іншими шкідливими речовинами, і в один прекрасний момент очисні системи нашого тіла вже не можуть повноцінно виводити все це сміття. Саме тому вкрай важливим моментом для нас є підтримка здоров’я і чистоти нашої товстої кишки. Очищення кишечника активованим вугіллям є одним з кращих і найбільш економічних методів очищення організму, про що і піде мова в цій статті.

Що таке активоване вугілля?

Активоване вугілля є пористим речовиною, що одержуються методом спалювання шкаралупи кокосового горіха або дерева. Ця речовина має потужну абсорбційної здатністю (здатність поглинати і утримувати велику кількість контактіруемие з ним рідини). Саме завдяки цій властивості, активоване вугілля використовується як антидот (кошти, що застосовується при харчових отруєннях) в лікарнях.

Активоване вугілля для очищення кишечника

Активоване вугілля широко доступний в аптеках у вигляді таблеток і капсул. Він може використовуватися не тільки для усунення отруєнь, а й як очищає кишечник кошти. Активоване вугілля має здатність поглинати і нейтралізувати токсини і різні відходи в тисячі разів перевищують його власну масу. Саме з цієї причини він є надзвичайно сильнодіючим засобом, яке може ефективно вирішити проблеми, пов’язані з зашлакованностью кишечника. Активоване вугілля поглинає і зв’язує шкідливі речовини і токсини, які потім виводяться з організму звичайним способом. Коли він приймається як частина програми для очищення кишечника в домашніх умовах, він може позбавити організм від всіх видів токсинів, відходів і слизового нальоту.

Найкраще приймати активоване вугілля в поєднанні з лушпинням подорожника, так як потрапляючи в шлунково-кишковий тракт вона сильно розбухає і механічно вичищає стінки кишечника, допомагаючи усунути природним чином весь активоване вугілля, що ввібрав шлаки і токсини. Очисна програма, здійснювана із застосуванням цих засобів, очищає організм, зменшує здуття живота і утворення газів, і знижує рівень холестерину. Це також допомагає усунути ряд інших проблем зі здоров’ям, пов’язаних з зашлакованностью товстої кишки, таких як акне, геморой, болі в суглобах, ломоту і захворювання шлунково-кишкового тракту.

Як правильно приймати активоване вугілля для очищення кишечника

Прийом активованого вугілля може привести до почорніння калових мас, однак після закінчення прийому колір стільця нормалізується.

Побічні ефекти

Серед побічних ефектів від застосування активованого вугілля іноді відзначається наступне:

При очищенні кишечника активованим вугіллям у деяких людей спостерігається почорніння зубів. Проте, все побічні ефекти після закінчення прийому цього засобу, зникають.

Протипоказання

Очищення кишечника активованим вугіллям протипоказано:

Активоване вугілля можна використовувати спільно з прийомом лікарських засобів або харчових добавок. Він неефективний у виведенні натрію і нітратів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: