Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення кишечника для схуднення: правда чи міф?

Очищення кишечника для схуднення: правда чи міф?

Чи дійсно протягом життя в вашому кишечнику накопичуються шлаки, токсини і затверділі калові маси, які крім погіршення вашого здоров’я також збільшують ваш вага? Як ви можете дізнатися, скільки зайвої ваги ви носите в товстій кишці? Що якщо одна процедура очищення кишечника може допомогти вам порядком знизити вагу? Саме на ці питання ми і постараємося відповісти в цій статті.

Очищення кишечника для схуднення допомагає позбутися від зайвих кілограмів, і навіть якщо ви скинете половину того, що накопичилося у вас в кишечнику за довгі роки, це все одно буде відчутним прогресом. Тим більше, що процедура чистки товстої кишки не займе у вас більше години. Саме це і обіцяють нам виробники спеціально розроблених засобів для очищення товстої кишки.

У той час як ця стаття не розповість вам, як знайти кращий спосіб очищення кишечника в домашніх умовах для схуднення або будь-якої іншої мети, ми розглянемо те, що говорить про це наука.

Як очищення кишечника для схуднення працює?

Існує безліч способів очищення кишечника, в зв’язку з чим ви можете зустріти різні назви цієї процедури, такі як «іригація товстої кишки», «гідроколонотерапія», або просто «очищення кишечника» тим чи іншим засобом.

Очищення товстої кишки в основному направлено на роздратування внутрішньої поверхні кишечника, яке викликає швидке рух вмісту кишечника, в результаті чого вам терміново потрібно відвідати найближчий туалет. Деякі агресивні засоби для очищення кишечника можуть спровокувати неприємні і навіть в деякій мірі хворобливі відчуття, що виникають при діареї.

Якщо ви хочете самостійно очистити кишечник, ви можете вибрати різні методи очищення, такі як:

Ці кошти для очищення кишечника від шлаків і токсинів приймаються перорально або ректально (клізми).

Незалежно від обраного вами кошти, процедура очищення товстої кишки дозволить усунути звідти більшу частину фекалій, токсинів і шлаків досить швидко. Як тільки ваша товста кишка випорожниться, ви будете важити менше практично миттєво.

Ви можете заперечити, що кожен раз після відвідування туалету ви важите менше, ніж до його відвідин. Це так. Виникає резонне питання — чи є очищення кишечника більш ефективним для зниження ваги, ніж звичайний похід в туалет?

На скільки насправді ви можете схуднути при очищенні кишечника?

Було проведено наукове дослідження, в якому вчені досліджували питання впливу очищення кишечника на зниження маси тіла. В результаті цього дослідження було виявлено, що в результаті очищення кишечника люди в середньому втрачали 1,2 кг.

В іншому дослідженні порівняли різні методи очищення товстої кишки, щоб зрозуміти, наскільки ефективними є різні засоби для очищення кишечника. Найбільш ефективний метод очищення кишечника для схуднення дозволив знизити вагу на 3 кілограми, тому не вірте, якщо вам обіцяють швидке зниження маси тіла на 15 — 20 кілограм.

Чи приносить користь очищення кишечника і підтверджено це наукою?

Хімічні засоби для очищення кишечника в медицині зазвичай використовуються в основному для підготовки людей до операційних процедур. Насправді, сучасній медицині нічого не відомо про «заощадження калових завалів» в кишечнику, які налипають на стінки товстої кишки і вимиваються завдяки очисним процедурам.

Сучасна медицина може виявити пухлини, ракові клітини, переломи кісток, пошкодження органів і незліченна безліч інших аномалій в наших тілах, але до сих пір нічого про калових завалах в кишечнику науці не відомо. Так чому ж ми повинні вірити, що завдяки очищенню ми можемо досить сильно знизити свою вагу (до 20 кілограмів) накопичених калових мас, які можуть бути присутніми в нашому кишечнику?

Якщо одне з кращих синтетичних засобів для очищення кишечника в сучасній медицині (який може бути призначено лише лікарем) може допомогти нам позбутися від 3 кілограмів калу, присутнього в кишечнику, то чому ми повинні вірити, що широко рекламовані засоби для очищення кишечника для схуднення можуть працювати в 6 — 7 разів краще, ніж цей препарат?

Здебільшого, очищення товстої кишки здійснюється за допомогою чистої води в будь-якому випадку. Так навіщо ж платити за дорогі препарати, якщо можна використовувати звичайну воду?

Як виявляється, жоден колоректальний хірург під час операції не спостерігав щось навіть віддалено нагадує товстий шар речовини, що формується на стінці товстої кишки.

У той час як існують передбачувані корисні ефекти при очищенні кишечника (в тому числі і зниження маси тіла), які до сих пір не підтверджені науково, є досить багато несприятливих побічних ефектів, пов’язаних з очищенням товстої кишки (блювота, здуття живота, спазми, ниркова недостатність і навіть смерть).

Остаточний вердикт з приводу очищення кишечника для схуднення

При відсутності будь-яких доказів, ми змушені зробити висновок, що очищення кишечника з метою зниження маси тіла практично не працює.

При очищенні кишечника серйозним медичним препаратом ви можете знизити свою вагу максимально до 3 кілограм, але це фактично означає що всі калові маси, які були присутні в кишечнику, були виведені з нього.

Як тільки ви почнете їсти їжу, ваш кишечник буде знову заповнений. Після кількох основних страв, ваша вага просто знову повернеться до норми. За великим рахунком це марна трата часу і грошей якщо говорити про придбання спеціальних препаратів, та ще й деякі невиправдані ризики для здоров’я, без будь-яких наукових доказів користі цього «заходу».

Очищення кишечника для схуднення є лише одним з багатьох прикладів, коли, здавалося б, відмінні результати зниження ваги можуть бути повністю оманливі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: