Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення кишечника содою в домашніх умовах

Очищення кишечника содою в домашніх умовах

Очищення товстої кишки є процедурою, під час якої відбувається виведення шлаків і токсинів з шлунково-кишкового тракту. Прихильники Очищення кишечника содою, травами та іншими засобами називають ряд переваг, які людина отримує після проведення цієї процедури, починаючи з зміцнення імунної системи, усунення запорів, і закінчуючи створенням сприятливого середовища для розмноження корисних мікроорганізмів в кишечнику і підвищенням рівня енергії людини.

Про очищення кишечника

У медицині основною метою очищення товстої кишки є підготовка до медичної процедури. Ваш лікар може рекомендувати іригацію кишечника перед проведенням колоноскопії (див. Очищення кишечника перед колоноскопією). Однак кошти для очищення кишечника, використовувані в повсякденному житті призначені в основному для детоксикації вашого шлунково-кишкового тракту. Наукового обґрунтування теорії, що в кишечнику накопичуються протягом життя шлаки, токсини і калові відкладення, немає. Насправді, наші нирки, печінку і товста кишка призначені для видалення відходів і хвороботворних бактерій без будь-яких сторонніх коштів.

Харчова сода (гідрокарбонат натрію)

Харчова сода являє собою тип солі, яка нейтралізує кислоти, розпадаючись при цьому на вуглекислий газ і воду. Соду абсолютно безпечно використовувати для певних цілей надання першої медичної допомоги і в якості кислотонейтралізуючої кошти при печії, болях у шлунку і нетравленні. Крім цього, харчова сода добре усуває неприємні запахи і пригнічує бактерії. Взагалі, існує безліч корисних властивостей соди і ще більшу кількість способів її застосування, про що докладно ви можете ознайомитися на цій сторінці — 10 корисних властивостей харчової соди.

Зв’язок між очищенням кишечника і харчовою содою

Харчова сода є відмінним засобом для вирішення різних проблем зі здоров’ям, включаючи запори. При попаданні в організм, вона несе сіль, вуглекислий газ і воду в травну систему і реагує з кислотами шлунка очищаючи товсту кишку і усуваючи дискомфорт і хворобливі симптоми. Давайте подивимося, як це працює.

Харчова сода допомагає організму випустити зайве повітря, позбавляючи від газів і болю в животі, здуття живота і надлишкового тиску в шлунково-кишковому тракті. Вона також нейтралізує шлункову кислоту і допомагає калових мас з легкістю покинути кишечник. Подібно солі, харчова сода притягує рідину в травну систему, посилюючи перистальтику кишечника (незначні скорочення м’язових стінок товстої кишки), в результаті чого їжа швидше переміщається по травному тракту. Харчова сода також діє як м’який проносний засіб, послаблюючи об’ємний стілець, що робить його проходження по кишечнику менш болючим. А так як сода вивільняє повітря з шлунково-кишкового тракту, це повітря з легкістю виштовхує кал з системи, дозволяючи йому пройти по кишечнику без тиску або болю. Крім того,

Як використовувати соду для очищення кишечника

Нижче наведені деякі найбільш ефективні методи використання харчової соди для очищення кишечника. Спробуйте їх усі і знайдіть той, який найкраще працює у вашому випадку.

1. Харчова сода і тепла вода

Інструкція:

Примітка: Замість теплої води, ви також можете використовувати воду кімнатної температури.

2. Харчова сода з яблучним оцтом

Спосіб 1:

Примітка: прийом занадто значних доз цього засобу може викликати понос.

Спосіб 2:

3. Харчова сода з лимонним соком

Лимонна кислота, присутня в лимонному соці стимулює кишечник і вимиває токсини, що накопичуються на стінках товстого кишечника, сприяючи правильному травленню. Харчова сода нейтралізує кислотність лимонного соку, гарантуючи, що надлишок кислоти не залишиться в травному тракті і не викличе біль або дискомфорт.

Інструкція:

4. Альтернативні засоби

Є ефективніші способи очищення кишечника і полегшення запору, ніж прийом харчової соди. Нерозчинні харчові волокна (клітковина) є нерозчинної частиною продуктів харчування. Розчинна клітковина абсорбує рідину і допомагає полегшити спорожнення кишечника, пом’якшуючи стілець. Нерозчинні харчові волокна зраджують обсяг калових мас і допомагають їм швидше пройти через кишечник. Для природного очищення кишечника вам необхідно включити в свій щоденний раціон продукти з високим вмістом клітковини, такі як груші, брокколі, сочевиця, хліб з цільного зерна, горіхи і насіння. Фізичні вправи можуть також допомогти полегшити запор шляхом прискорення швидкості вашого дихання, збільшення частоти серцевих скорочень, і покращуючи роботу інших систем вашого організму. Фізичні вправи також зміцнюють стінки товстої кишки і збільшують приплив крові до шлунково-кишковому тракту, що призводить до більш сильних скорочень кишечника. Детально про різні засоби для очищення кишечника читайте тут — 7 способів очищення кишечника в домашніх умовах.

Рекомендації і запобіжні заходи

Слідуючи рекомендаціям нижче, ви зможете отримати найкращі результати від використання харчової соди для очищення кишечника.

Очищення кишечника содою в домашніх умовах є природним і безпечним. Але завжди необхідно знати міру і в разі виникнення будь-яких побічних ефектів або ускладнень потрібно просто відмовитися від використовуваного кошти. Якщо ви страждаєте яким-небудь захворюванням печінки, нирок і шлунково-кишкового тракту, перед використанням харчової соди зверніться за консультацією до лікаря.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: