Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах

На сучасному ринку існує цілий ряд різного роду засобів для очищення кишечника, які використовуються для виведення токсинів з організму і поліпшення загального рівня здоров’я людини. Однак, крім дорогих засобів, існують ефективні натуральні і одночасно з цим практично безкоштовні способи очищення кишечника від шлаків і токсинів. Саме про такий засіб і піде розмова в цьому матеріалі, а саме про очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах.

Прихильники цього методу очищення шлунково-кишкового тракту кажуть, що солона вода очищає травну систему швидко і ефективно, в той час як противники запевняють нас в тому, що високий вміст солі у воді негативно відбивається на здоров’ї всього організму.

Перш ніж приступати до цього або будь-якого іншого способу очищення товстої кишки, будь ласка проконсультуйтеся з вашим лікарем, так як очищення кишечника в деяких випадках може нашкодити вашому здоров’ю.

Історія

Згідно з книгою, «Juice Alive: The Ultimate Guide to Juicing Remedies», автори Стівен Бейлі і Ларрі Трівьері стверджують, що очищення кишечника солоною водою використовується в Індії протягом багатьох тисяч років. Відомо, що в народній медицині Індії, Аюрведе, проводилося «Варісара-Дхауті» що в перекладі означає «промивання кишечника». Крім проведення цієї процедури в Аюрведе, західні натуропати та інші цілителі іноді рекомендують очищення товстої кишки солоною водою, в якості способу, який допомагає впоратися з запорами і іншими неприємними станами.

Ефективність

Бейлі і Трівьері також вказують на деякі з причин того, чому очищення кишечника теплою солоною водою має переваги в порівнянні з іншими способами чищення травної системи, особливо в порівнянні з очищенням кишечника клізмами. Однією з основних причин, які говорять на користь очищення кишечника водою з додаванням морської солі є те, що вам не потрібно витрачати велику кількість грошей і купувати якісь особливі засоби, крім морської солі і очищеної води. Крім того, ви можете виконувати процедури очищення кишечника під час проведення тривалої програми очищення організму, яка передбачає застосування інших засобів. І, нарешті, самим вагомим аргументом на користь цього способу очищення кишечника в домашніх умовах є те, що тепла вода з морською сіллю очищає всю систему шлунково-кишкового тракту,

Процедура очищення кишечника солоною водою

Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах є відносно простим способом очищення товстої кишки. За словами Пітера Глікмана, автора книги «Оздоровлення і очищення організму за допомогою лимонів», цю процедуру варто проводити, змішавши 1 літр теплої води з двома чайними ложками НЕ йодованої морської солі. Солону воду необхідно випити після пробудження вранці натщесерце. Через півгодини-годину починається процес очищення, тому рекомендується в цей проміжок часу залишатися вдома, де неподалік є туалет. Процес очищення зазвичай триває до години.

Наскільки швидко відбувається очищення

Вживання солоної води для очищення товстої кишки приносить практично негайні результати. Цей процес повинен відбуватися швидко, протягом від півгодини до години. Якщо очищення не відбувається протягом двох годин, вам необхідно випити ще один літр теплої води з двома чайними ложками морської солі, не більше. Солону воду можна приймати щоранку протягом тривалого періоду часу, або в разі потреби протягом дня на голодний шлунок.

Запобіжні заходи і протипоказання

За словами лікарів, кількість натрію, що міститься в підготовленій воді може завдати шкоди вашому здоров’ю. Людям, що страждають високим кров’яним тиском (гіпертонією), такий метод очищення кишечника може негативно позначитися на їх стані. Лікарі рекомендують замість очищення кишечника солоною водою зосередити увагу на якості вживаних продуктів харчування, фізичні вправи і здорових звичках, завдяки чому, кишечник і організм в цілому почне самоочищатися.

Попередження: Очищення кишечника солоною водою в домашніх умовах несе деякі ризики для здоров’я, тому обов’язково в точності дотримуйтесь інструкції. Якщо ж у вас слабкі нирки, високий кров’яний тиск, проблеми з серцем, якщо ви страждаєте набряками, діабетом або захворюваннями шлунка, або кишечника, вам необхідно відмовитися від цього методу очищення кишечника.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: