Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення кишечника від паразитів в домашніх умовах

Очищення кишечника від паразитів в домашніх умовах

Чому необхідно час від часу очищати товсту кишку? У більшості людей в кишечнику присутній в середньому від 3,5 до 9 кг ущільнених калових мас, шлаків, токсинів і слизу на внутрішній поверхні кишечника. Ці калові завали є відмінною середовищем існування для різного роду паразитів, таких як гельмінти (глисти, гострики тощо.). Очищення кишечника від паразитів в домашніх умовах — дуже важливий крок на шляху до оздоровлення організму, адже паразити отруюють нам кров і стають причиною розвитку багатьох патологій.

Чому слід позбавлятися від паразитів, що мешкають в кишечнику?

Причин засмічення кишечника досить багато — вживання фабричної їжі і денатурованих продуктів харчування, відсутність у раціоні достатньої кількості води і мале споживання продуктів, що містять клітковину (харчові волокна).

Іноді, незважаючи на хороші звички в харчуванні, хронічний запор поступово сприяє утворенню слизового нальоту, що вистилає кишечник. Це ще більше звужує кишковий прохід, посилюючи проблему запору.

При спорожнення кишечника люди часто позбавляються від великої кількості калу і слизу, глистів та інших паразитів, а також їх яєць. Природне очищення організму від паразитів є важливим кроком на шляху до хорошого здоров’я незалежно від вашого віку. Проведення процедури очищення кишечника і програми детоксикації є одним з найбільш важливих рішень, яке ви можете втілити, щоб поліпшити своє самопочуття і запобігти або звернути назад багато проблем зі здоров’ям.

На додаток до перерахованих нижче симптомів, наявність паразитів в товстій кишці може спровокувати розвиток таких захворювань, як колоректальний рак, дивертикулез або дивертикуліт, анемію, дисфункцію імунної системи, синдром роздратованого кишечника (СРК), а також багато інших кишкові захворювання. Детоксикація і очищення кишечника від паразитів є важливим кроком у профілактиці раку товстої кишки.

Паразити бурхливо розмножуються в забитої шлаками і токсинами товстій кишці і часто впроваджуються в її стінку. Жоден тип проти паразитарних лікарських засобів не може ефективно досягати цих паразитів, поки слизовий і каловий наліт на стінках кишечника не буде пом’якшено і зчищений зі стінок кишечника.

Саме тому кращими очисними кишечник засобами є високоякісні суміші клітковини, трав’яні формули для знищення паразитів і їх яєць, а також трави, які посилюють перистальтику кишечника і сприяють виведенню всіх відходів з організму. Не забудьте також використовувати суміш декількох штамів пробіотиків (корисних бактерій) для відновлення нормальної мікрофлори кишечника.

«Смерть починається в товстій кишці» — що означає ця фраза? Термін кишкова аутоинтоксикация означає, що організм отруюється продуктами гниття в товстій кишці. Цей процес розпаду створює токсини, які всмоктуються в кров і розносяться по всьому тілу. В результаті цього відбувається ослаблення всіх систем організму, і на цьому тлі може розвинутися будь-яке захворювання.

Симптоми наявності паразитів в організмі людини

Якщо ви відчуваєте які-небудь з цих симптомів, вам варто задуматися про очищення кишечника від паразитів:

Яким чином найкраще очищати кишечник від паразитів?

Процес очищення кишечника від паразитів в домашніх умовах має кілька етапів, не одним з яких не можна нехтувати. Які кроки необхідно зробити, щоб очистити організм від паразитів:

На сьогоднішній день у продажу є безліч натуральних продуктів для очищення кишечника в домашніх умовах, проте більшість з них не здатні боротися з паразитами. Інші ж просто складаються з маси трав, що володіють проносним ефектом, які допомагають швидко спорожнити кишечник, причому, при цьому не сприяючи виведенню застарілого калу і слизу, налиплого на його стінках. Багато натуральні препарати просто неефективні в зв’язку з тим, що інгредієнти в них погано підібрані і недостатньо добре поєднуються.

В результаті тривалих досліджень і використання коштів для очищення і детоксикації кишечника протягом останніх декількох десятиліть, є три програми, які ми особливо рекомендуємо. Вони практично ідентичні і в обох цих програмах використовуються інгредієнти найвищої якості в найбільш ефективних комбінаціях.

Colonix

Colonix

Очисна програма Colonix використовується для очищення кишечника від паразитів і детоксикації товстої кишки. Її застосування полегшує запори і покращує функцію кишечника. Програма складається з трьох етапів. На першому етапі відбувається очищення кишечника від шлаків, токсинів і застарілої слизу. На другому етапі очищення відбувається усунення паразитів. Третій етап характеризується м’яким проносним дією для очищення товстої кишки від усього іншого сміття.

Озонована вода

Oxy-Mega

На думку експертів, в галузі охорони здоров’я аюрведической клініки DrEddyClinic, одним з кращих способів усунення кишкових паразитів є очищення товстої кишки за допомогою озонованою води і перекису водню. Найпростішим способом використання цього методу є прийом препарату Oxy-Mega, який є пероральної добавкою, прийнятої з водою. Рекомендована щоденна доза становить від шести до восьми крапель, які необхідно змішувати з водою і випивати. Це засіб від паразитів, як правило, приймається протягом трьох тижнів. Цей продукт високо концентрований в зв’язку з чим його не слід використовувати в нерозведеному вигляді або допускати його потрапляння на шкіру і слизові поверхні.

Digestit

Digestit

Програма для очищення кишечника від паразитів Digestit дозволяє не тільки позбутися від непрошених гостей, що мешкають в вашому кишечнику, але і видаляє звідти токсини, шлаки і інше сміття. Це трав’яне засіб для очищення кишечника крім детоксикації і виведення паразитів, також допомагає при запорах і здутті живота. Воно також містить пробіотики (корисні бактерії), які запобігають накопиченню патогенів та стимулюють імунну систему.

Дієта під час очищення кишечника від паразитів

Ці програми працюють незалежно від вашого раціону харчування, але ви можете оптимізувати результати застосування проти паразитарну програми вживаючи здорову їжу. Переважний раціон харчування повинен включати в себе велику кількість органічних свіжих фруктів і овочів, цільного зерна, бобових, горіхів і насіння.

Під час будь-якого типу програми детоксикації необхідно пити багато води, так як це має дуже важливе значення. Пийте принаймні від 8 до 10 склянок води в день, переважно очищеної за допомогою зворотного осмосу. Це допоможе вимити калові маси і паразитів з вашого кишечника, а також допоможе вашій печінки і нирок усунути токсини, що виділяються вашими клітинами.

Під час використання антіпаразітаной програми найкраще уникати або звести до мінімуму споживання червоного м’яса, ковбасних виробів, білого борошна і інших рафінованих продуктів, цукру, насичених жирів, кави, алкоголю і молочних продуктів.

Для відновлення кишкової мікрофлори вживайте ферментовані продукти харчування, такі як кисломолочні продукти (кефір, йогурт, витримані сири), квашену капусту, кимчи, комбуча тощо.

Як довго вам необхідно очищати кишечник від паразитів?

Як правило, очищення кишечника від паразитів триває 30 днів. Якщо це ваш перший досвід очищення товстої кишки, або якщо ви робили цю процедуру багато років тому, вам слід проробляти це протягом 60 днів. Цей відрізок часу буде гарантувати вам, що все фази розвитку паразита були порушені.

Чи можна очищати кишечник від паразитів вагітним і годуючим жінкам?

Внутрішнє очищення або детоксикація не рекомендується вагітним або годуючим жінкам. При виведенні паразитів і токсинів з організму матері, це може завдати шкоди плоду всередині утроби або новонародженій дитині, що харчується материнським молоком.

Однак хочеться відзначити, що, якщо ви плануєте завагітніти, очищення кишечника від паразитів і детоксикація проведені за кілька місяців до зачаття є запорукою доброго здоров’я майбутнього малюка.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: