Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення кишечника від шлаків і токсинів в домашніх умовах

Очищення кишечника від шлаків і токсинів в домашніх умовах

Товста кишка (кишечник) є нижньою кінцевою частиною травної системи, в якій переважно відбувається всмоктування води і солі з перевареної їжі для підтримки електролітного балансу організму, і формування з харчової кашки калових мас перед їх виведенням з організму.

Протягом життя кишечник часто засмічується всілякими відходами, шлаками і токсинами, що прилипають до його стінок. Це може привести до виникнення таких станів, як головний біль, низький рівень енергії, блювота, збільшення маси тіла, шкірні алергії, запор, болі в суглобах, розлад шлунка, втома, діарея, проблеми із зором, погіршення пам’яті, стрес, здуття живота і т. д. Це також може привести до різних захворювань, таким як хвороби серця, астма, жовчнокам’яна хвороба, алергія, хвороби нирок і печінки.

Ми розповімо вам про натуральних, безпечних і ефективних способах очищення кишечника від шлаків і токсинів в домашніх умовах, що дасть вам повне уявлення про це, і керівництво до дії.

Натуральні засоби для очищення кишечника від шлаків і токсинів

Кишечник накопичує всіляке сміття протягом життя через неправильне харчування, відсутність фізичних навантажень, стресу, недостатнього споживання води, використання наркотиків, зміни способу життя і т. д. Очищення кишечника від шлаків і токсинів, калових завалів та ін. Вкрай необхідно, особливо людям, які вже переступили 40-річний рубіж. Ось, такі кошти, які ви можете сміливо використовувати в повсякденному житті з метою очищення кишечника в домашніх умовах.

1. Яблучний сік

Свіжий яблучний сік є одним з кращих засобів для очищення кишечника від шлаків і токсинів. Регулярне споживання яблучного соку стимулює перистальтику кишечника, руйнує токсини, а також покращує роботу печінки і травної системи. Тому буде корисним починати свій день з яблучного соку.

Метод:

2. Лимонний сік

Лимон має антиоксидантні властивості завдяки наявності в ньому вітаміну С, який допомагає травній системі правильно функціонувати.

Метод:

3. Їжа, багата клітковиною

Їжа, що містить велику кількість клітковини (харчових волокон) допомагає очищати кишечник від шлаків і токсинів шляхом видалення затверділих частинок з його поверхні, шляхом пом’якшення калових мас і поліпшення перистальтики кишечника.

Метод:

4. Вода

Споживання достатньої кількості води приводить в норму перистальтику кишечника, що нормалізує діяльність цього важливого органу. Вода вимиває шкідливі токсини і шлаки, а також підтримує організм гідратованим, що позитивно позначається на функціонуванні всіх органів і систем.

Метод:

5. Імбир

Додавання кореня імбиру в свій раціон не тільки зменшує здуття живота, а й стимулює роботу товстої кишки і зберігає його чистим і здоровим.

Метод — 1: (імбир)

Метод — 2: (Імбир з подорожником)

6. Сирі овочеві соки

Щоб очистити кишечник належним чином, протягом дня або двох намагайтеся уникати вживання фабричної і приготованої їжі. Вживання сирих овочевих соків наповнює ваш організм великою кількістю вітамінів, мінералів, амінокислот і ферментів, які допомагають зруйнувати і видалити шлаки і токсини з вашого організму.

Метод:

7. Алое Віра

Така рослина, як алое віра добре відоме своїми дезінтоксикаційним і проносним властивостями, що робить його ефективним засобом для очищення кишечника від шлаків і токсинів.

Метод:

8. Кефір

Добре всім нам відомий ферментований напій під назвою кефір містить пробіотики і корисні бактерії, які допомагають позбавити наш шлунково-кишковий тракт від різних патогенів. Він містить досить велику кількість кальцію, який перешкоджає росту клітин, що вистилають товсту кишку. Кефір також допомагає нам в лікуванні захворювань шлунка, усуває різні розлади, покращує перистальтику кишечника і т. д.

Метод:

Для більш потужного ефекту очищення кишечника кефіром рекомендують в нього додавати мелене насіння льону. Детально про очищення кефіром з додаванням насіння льону ви можете дізнатися тут — Насіння льону з кефіром для очищення кишечника.

9. Насіння льону

Лляне насіння багате Омега-3 поліненасиченими жирними кислотами, антиоксидантами і натуральними харчовими волокнами, які допомагають очистити кишечник природним шляхом. При вживанні мелених насіння льону, потрапляючи в кишечник вони поглинають воду і розширюються, допомагаючи у виведенні з нього шлаків, токсинів і слизу.

Метод:

Детально про очищення кишечника насінням льону читайте тут — Насіння льону для очищення кишечника.

10. Морська сіль

Морська сіль стимулює перистальтику кишечника і допомагає видалити всі шкідливі шлаки і токсини, що накопичуються в ньому.

Метод:

11. Трифала (Аюрведическая медицина)

Трифала являє собою комбінацію з трьох різних аюрведических коштів Амалакі, Харитаки і Бібхітакі. Це засіб має проносний ефект, містить біофлавоноїди, вітамін С, лінолева масло і фосфоліпіди, які поліпшують перистальтику кишечника, допомагаючи в його очищенні.

Метод:

12. Бентоніт та лушпиння подорожника

Бентоніт є потужним абсорбентом, що робить його відмінним засобом для виведення токсинів з шлунково-кишкового тракту. При змішуванні лушпиння подорожника з водою, утворюється слизьке желеподобним речовина, що допомагає пом’якшити фекалії і виступає в якості мастильного матеріалу для полегшення виведення калових мас з кишечника.

Метод:

13. Сенна (Senna)

Сенна є квітучою рослиною, що володіє проносним ефектом. І стручки, і листя цієї рослини містять антрахінони, які потужно стимулюють товсту кишку.

Метод — 1: (Чай з сінної)

Метод — 2:

14. Кайенский перець і лимон

Кайенскийперець руйнує слиз в товстій кишці, а лимонний сік усуває токсини.

Метод:

Важливі рекомендації

Ось кілька важливих рекомендацій, яких необхідно дотримуватися при очищенні кишечника:

Регулярне очищення кишечника від шлаків і токсинів дає можливість підтримувати високу якість здоров’я всього організму. Спробуйте деякі з цих домашніх засобів і дотримуйтеся наших рекомендацій, і ваша травна система буде чистою і здоровою. Якщо ваші проблеми не зникнуть, обов’язково зверніться до лікаря.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: