Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення організму активованим вугіллям

Очищення організму активованим вугіллям

Серед величезної кількості систем очищення організму від шлаків і токсинів гідне місце займає очищення організму активованим вугіллям.

Цей спосіб характеризується високою ефективністю, невеликою кількістю протипоказань та малими фінансовими витратами. Очищення активованим вугіллям перевірено багатьма сторіччями використання нашими предками. За допомогою нього очищали організм у багатьох країнах, і слов’янські країни не є винятком. За весь час накопичився великий досвід різнобічного використання активованого вугілля, з метою оздоровлення і не тільки. Велика кількість сучасних препаратів, спрямованих на виведення шлаків і токсинів в своїй основі містять цей компонент.

Корисні властивості активованого вугілля

Основна користь, яку приносить організму активованим вугіллям — це вбирання і зв’язування отруйних і токсичних речовин в шлунково-кишковому тракті і подальший виведення їх з організму. Також він ефективно виводить радіоактивні речовини і захищає від радіації. У зв’язку з цим його активно використовують при різного роду отруєннях і радіоактивному опроміненні.

Активоване вугілля особливо корисний жителям мегаполісів, людям, які працюють на шкідливому виробництві і при загальної інтоксикації організму. Також таким людям необхідно крім цього методу очищення виконувати регулярно всебічне очищення організму.

Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, активоване вугілля не тільки адсорбує токсини, але також чистить кров і покращує її склад за рахунок очищених шлункових соків, всмоктуються в кишечнику. Крім усього іншого активоване вугілля нормалізує ліпідний обмін і знижує вміст шкідливого холестерину в крові.

Спосіб застосування активованого вугілля

Дану процедуру очищення організму необхідно проводити один або два рази на рік, і триває вона від двох до чотирьох тижнів. Перед початком чищення, необхідно дізнатися свою точну вагу і виходячи з нього, вирахувати добове споживання таблеток. Робиться це дуже просто — на 10 кг ваги доводиться одна таблетка.

Потрібну кількість активованого вугілля ділиться на два прийоми і приймається за 2 години до або через 2 години після прийняття інших лікарських засобів, якщо такі є. Це пов’язано з тим, що він сильно знижує всмоктуваність будь-яких препаратів, як синтетичних, так і натуральних.

Очищення організму активованим вугіллям слід проводити, по можливості поєднуючи з правильним режимом харчування, а саме обмежити споживання жирної їжі і випивати більше двох літрів чистої некип’яченої води.

Після завершення системи очищення, варто вживати йогурти та інші продукти, що містять біфідо-і лактобактерії.

Протипоказання

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: