Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення організму рисом — лікувально-профілактичне харчування

Очищення організму рисом - лікувально-профілактичне харчування

Ні для кого не секрет, що рис, як продукт харчування несе в собі велику кількість вуглеводів, а значить, забезпечує організм енергією і живить його корисними речовинами.

Не дарма в щоденний раціон більшої кількості населення планети входить цей продукт, особливо в країнах Азії. Люди сприймають рис як продукт харчування, і мало хто знає, про його чудових корисні властивості. В даному матеріалі піде мова про один дуже корисний ефект, який чинить рисова дієта, а саме про очищення організму.

Очищення організму рисом звільняє нас від скупчилися токсинів і шлаків, щодня отруйних наше тіло, що віднімають енергію і негативно позначаються на нашому емоційному стані. У східних країнах здавна рисом лікували захворювання сечової системи і суглоби.

Рисове очищення організму благотворно впливає на обмінні процеси в організмі, робота печінки та нирок приходить в норму, завдяки чому люди страждають набряками тканин позбавляються від своєї недуги. Лікувально-профілактичне харчування рисом добре допомагає людям, що страждають від надлишкової маси тіла. Очищаючись, люди починають худнути природним чином.

Найбільшу користь приносить неочищений і бурий рис. Можна відзначити такі полезнейшие сорти рису, як басматі, дикий або коричневий рис. Очищення організму, це те, над чим варто задуматися в першу чергу людям, охочим мати хороше здоров’я і довге життя. Існує маса способів правильного приготування рису і різних дієт. Давайте розглянемо деякі з них.

Очищаємо організм

Цей метод очищення організму рисом дуже простий і підходить будь-якій людині. Він дозволить очистити кишечник, скинути зайві кілограми і поліпшити загальне самопочуття і настрій.

Спосіб приготування.

Візьміть потрібну кількість рису і кілька разів промивши його, покладіть в каструлю. Його необхідно залити окропом на стільки, щоб він покривав рис всього на один сантиметр і поставити на повільний вогонь. Рис буде не доварити, це нормально, так і потрібно. Приготований таким способом рис необхідно їсти протягом трьох днів замість звичної їжі. Слід обов’язково відмовитися від їжі після 20 годин. Беручи приготований рис в їжу, ретельно пережовувати його.

Очищаємо організм від солей

Це двомісячна рисова дієта допомагає прибрати відкладені в судинах і суглобах солі. Така дієта проводиться двічі на рік, і не більше, в зв’язку з виведенням не тільки шкідливих відкладень, а й потрібну організму сіль.

Рецепт

Під час такої дієти найкраще було б зовсім відмовитися від алкоголю, жирної, копченої та гострої їжі.

Очищення організму рисом — це недорогий і дуже ефективний спосіб отримати необхідні результати просто харчуючись певним чином. Це функціональне лікувально-профілактичне харчування, здатне творити чудеса, продовжуючи молодість, роблячи нас стрункішою і життєрадіснішим. Підходьте правильно до свого харчування, і ваш організм скаже вам спасибі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: